Ваша Готивочка

Компанія пропонує позики на досить зручних умовах - співробітники надають безкоштовну консультацію з усіх питань. Особливість - Договір містить прості і зрозумілі умови без прихованих платежів або комісій.

ваша готівочка ваша готивочка vasha gotivochka
1-а позика:
500 - 7000 грн
Наступні позики:
до 7000 грн
Можливі терміни:
1-16 діб
Процентна ставка: 0,01*-2

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev вул. Миру, 29, кімн.7 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 3133 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ «Лайм МАНИ» юридична назва
засновано 2017
Ваша Готивочка на Фейсбуку

Опис Ваша Готивочка

Оформити кредит на картку Ви можете в мікрофінансовійорганізації «Ваша Готівочка». Компанія почала свою діяльність більше 5 років тому, і вже встигла завоювати довіру своїх постійних клієнтів. Жителі України відзначають якість обслуговування в сервісі позитивними коментарями, а також дякують співробітникамза швидку роботу, яка дозволяє моментально оформити позичальникові кредит.

Перед тим як зважитися на оформлення кредиту, слід зважити ризики і розрахувати свої фінансові можливості. Рекомендується вивчити умови компанії, на яких сервіс пропонує співпрацювати. Це дозволить Вам вибрати вигідну і відповідну компанію, яка надасть Вам умови доступною тривалості користування грошовими коштами і мінімальну процентну ставку.

Структура роботи мікрофінансової організації «Ваша Готівочка» побудована на наданні кредиту під 2% в день. Такі умови однакові для всіх клієнтів і не залежать від того, в який раз Ви оформляєте позику. Для того щоб розрахувати суму кредиту з відсотками і комісією, слід скористатися кредитним калькулятором на офіційному сайті організації.

Ознайомившись з деталями роботи кожної МФО, Ви можете переконатися в тому, що будь-який сервіс прописує і пред'являє деякі вимоги. Серед них:

 1. громадянство України;
 2. клієнтом компанії може бути тільки повнолітній українець;
 3. гаджет з доступом в Інтернет;
 4. наявність банківської карти;
 5. діючий номер мобільного телефону;
 6. на балансі карти повинна бути мінімальна сума (до 5 грн.). Мінімальна сума Ваших коштів, блокується під час верифікації карти. Після проходження перевірки гроші повертаються назад на Ваш рахунок;

На відміну від банків, компанія не вимагає додаткових довідок про доходи, відомостей про сімейний стан і соціальний статус. Щоб не допустити помилок від потенційних і постійних позичальників потрібна уважність і відповідальність.

На головній сторінці компанії Ви можете ознайомитися з детальною інформацією на тему мікрокредитування. В основних розділах на сайті слід вивчити деталі і знайти докладне пояснення наступних умов і пропозицій позики:

 1. отримання кредиту;
 2. повернення грошових коштів;
 3. способи погашення;
 4. зв'язок з співробітниками організації;
 5. офіційні документи;
 6. акційні пропозиції.

Щоб мати доступ до всіх опцій і можливостям користування грошовими коштами, на офіційному сайті сервісу «Ваша Готівочка» існує «Особистий кабінет». Створення облікового запису в Особистому кабінеті є обов'язковою умовою. Це потрібно для вільноїі прозороївзаємодії кредитора і позичальника.

Опції особистого кабінету

Після реєстрації облікового запису Ви станете одним з повноцінних клієнтів компанії, яким співробітники організації можуть надати кредит онлайн. Головними можливостями користування Особистим кабінетом для Вас стануть:

 • акційні пропозиції і знижки;
 • бонуси;
 • персональна інформація;
 • умови і вимоги договору;
 • способи погашення заборгованості;
 • термін користування коштами;
 • крайні терміни повернення боргу.

Слід розуміти, що докладна інформація буде доступна тільки після реєстрації облікового запису. Без проходження даної процедури Вам буде відкритий доступ тільки до основних нюансів з оформлення позики.

При виникненні додаткових питань - зверніться до співробітників мікрофінансової організації «Ваша Готівочка». Вам обов'язково нададуть інструкцію з оформлення і погашення кредиту. 

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Реєстрація на офіційному сайті не займає більше 15 хвилин і включає в себе наступні етапи:

 1. Переходьте за посиланням на офіційний сайт компанії. На головній сторінці з'явиться кредитний калькулятор, яким може скористатися кожен клієнт сервісу. Він потрібен для того щоб Ви змогли оцінити свої фінансові можливості на кілька кроків вперед, тому що після оформлення позики, Вам будуть надані крайні терміни його погашення.

Якщо Вас влаштовує сума, терміни і процентний розрахунок - натисніть на кнопку «Отримати позику».

 1. Далі Вам необхідно заповнити реєстраційну форму. Тут Ви вказуєте особисту інформацію (П.І.Б., номер телефону, дату народження, дані ІПН та ін.). У лівому кутку Ви можете помітити індикатор часу. Він показує, скільки хвилин залишилося до того, як сервіс прийме рішення за Вашою заявою.

Протягом 2-3 хвилин на номер телефону, який Ви вказали в анкеті прийде смс - код. Комбінацію слід ввести в відведенийосередок.

 1. Після заповнення осередків необхідною інформацією, Ви потрапите в Особистий кабінет. Тут можна буде вибрати дію, яку необхідно виконати (оформити позику, погасити позику, оформити страховку);
 2. Далі вибираєте спосіб отримання позики;
 3. Проходитеперевірку банківської карти;
 4. Після введення необхідної інформації і верифікації карти будь-якого банку України, сервіс зможе схвалити Вашу заявку і зарахувати грошові кошти.

Переваги:

 • заявка розглядається співробітниками сервісу протягом 15 хвилин;
 • можливість достроково погасити борг;
 • безпекаперсональних даних;
 • прозора система роботи;
 • мінімальний пакет документів;
 • програма лояльності.

Причини відмови:

 • недоступність особистої інформації;
 • непогашені кредити в інших мікрофінансових організаціях;
 • незгода зумовами договору;
 • відсутність банківської карти і чинного номера мобільного телефону;
 • відмова в поверненні попередніх заборгованостей.

Відповідальність є головним завданням потенційних і постійних позичальників. Компанія готова Вам надати кредит, якщо буде впевненість в тому, що Ви уважний клієнт, який готовий погашати заборгованість своєчасно за вказаними в договорі термінів. 

Служба підтримки:

 • зворотній зв'язок;
 • 0 800 500 660;

067 6417777;

095 277 7573;

 • zayavka@limefin.com.

Контакти:

Адреса:

 • [01135], с. [Мішково-Погорілове], вул. [Миру], [# 29].

Соціальні мережі:-

Реквізити:

 • ТОВ «Лайм МАНИ»;
 • Номер Ліцензії: №3133 від 11.07.2017 р .;
 • ЄДРПОУ 41261901.

Ваша Готивочка відгуки людей

Ваша Готивочка - крутой сервис онлайн кредитования, всегда удовлетворяет мои заявки

Часті питання про Ваша Готивочка

🔥 Що таке особистий кабінет Ваша Готивочка?

Особистий кабінет Ваша Готивочка - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Ваша Готивочка?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Ваша Готивочка, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Ваша Готивочка при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up