TopCash

Докладна інформація про компанію TopCash. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозику на сайті topcash.com.ua - докладна інструкція.

topcash топкеш
1-а позика:
500 - 3500 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev вул. Володимирська, 82г юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 2165 от 11.12.2018г. ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО "ФК "ІРБІС" юридична назва
засновано 2018
facebook.com/topcash.com.ua/ TopCash на Фейсбуку

Опис TopCash

TopCash відгуки людей

Рассмотрение анкет происходит в течение 15 минут, ответ приходит в виде смс и электронного сообщения. Также статус заявки можно отследить в личном кабинете TopCash.

Часті питання про TopCash

🔥 Що таке особистий кабінет TopCash?

Особистий кабінет TopCash - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику TopCash?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет TopCash, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами TopCash при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up