Student Loan

Докладна інформація про компанію AlexCredit. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті www.studentloan.com.ua - докладна інструкція.

Student Loan
1-а позика:
500 - 10000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
7-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-0.5

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev Ukraine Kyiv, Ukraine юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
443 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ "Cтьюдентс Лоанс" юридична назва
засновано 2018
fb.com/StudentLoan-290681068461363/ Student Loan на Фейсбуку

Опис Student Loan

Student Loan - фінансовий онлайн сервіс, в якому можна оформити позику на картку без відмови, будь-якій молодій людині, у віці від 18 до 24 років, незалежно від його рівня доходу і соціального статусу.

Фінансова компанія Student Loan позиціонує себе, як надійний кредитний інструмент, створений для вирішення тимчасових фінансових труднощів студентів. Student Loan має в своєму арсеналі, високотехнологічний скоринговий інструмент, що дозволяє точно розрахувати портрет позичальника і запропонувати йому найбільш вигідну кредитну програму.

стьюдент лоанс

Умови онлайн кредиту в Student Loan полягають у видачі першої позики в розмірі до 10 000 гривень під 0%, з можливістю збільшення суми наступних позик до 15 000 гривень, але вже за ставкою в 0,5% в день, для оформлення кредиту вам знадобитися тільки паспорт і код іпн, а також доступ в інтернет, ніяких додаткових документів, наприклад таких як студентський квиток, не буде потрібно.

Такі, щодо лояльні умови для позичальника, робить фінансовий продукт від Student Loan досить конкурентним на ринку мікрокредитів України, а виняткова спрямованість компанії на молодих людей, дає право вважати Student Loan кращим вибором серед кредитів онлайн для студентів.

Для подачі заявки, слід перейти на сайт компанії www.studentloan.com.ua на онлайн калькуляторі вибрати суму позики і натиснути на кнопку "Отримати Позику", після чого вас автоматично перенаправляють на сторінку створення "Особистого кабінету".

Особистий кабінет Student Loan - Особливості

Особистий кабінет Student Loan дозволяє вам керувати вашими поточними позиками, погашати, продовжувати або сплачувати позику, подавати заявку на новий. Після того, як ви визначилися з сумою кредиту, ви все ще можете її змінити, а так же вибрати термін позики, для цього на вкладці "Позика" натисніть на кнопку "Змінити", як показано на малюнку:

подача заявки на позику Student Loan

На даному етапі вам доступні наступні дії:

 • Зміна суми онлайн позики (рухайте повзунками в різні боки, для вибору оптимальної для вас суми);
 • Вибір терміну кредиту, доступні наступні терміни кредитування: 7, 14, 30 днів;
 • Детально ознайомитися з умовою онлайн кредиту: Сумою позики, відсотками за користування, датою повернення, підсумкової вартістю позики.

умови онлайн кредиту Student Loan

Після скоєння вищевказаних дій, переходьте до заповнення анкети на позику, в якій слід заповнити такі дані:

 • Ваша Прізвище Ім'я По батькові, згідно з паспортом;
 • Ваш ІПН код;
 • Номер вашого мобільного телефону;
 • Ваша адреса електронної пошти.

Прочитайте уважно умови користування позикою, політику конфіденційності Student Loan і умови обробки ваших персональних даних, якщо Вас все влаштовує, виберіть відповідні квадратики і натисніть на кнопку "Продовжити".

Для успішного отримання онлайн позики, прив'яжіть Вашу банківську карту, випущену на ваше ім'я в Особистому кабінеті Student Loan, для цього натисніть на кнопку "Додати карту" і заповніть всі відповідні поля, як показано на малюнку:

кредит на картку Student Loan

Після чого система зробить запит в Ваш банк, для підтвердження того, що банківська карта належить вам і при позитивному результаті видасть повідомлення про успішну прив'язки карти, далі Вас автоматично перенаправить на продовження заповнення заявки. Звертаємо Вашу увагу, що для отримання онлайн кредиту, Вам необхідно зробити фото з паспортом в руках - це обов'язкова умова при подачі заявки на позику, якщо у вас немає такої можливості, то рекомендуємо Вам вибрати фінансову компанію, яка видасть онлайн кредит без фото паспорту, на головній сторінці порталу VGO

Student Loan кредит онлайн на картку

Переваги:

 • Перший онлайн кредитний сервіс для студентів;
 • Висока сума першої позики до 10000 гривень;
 • Перший кредит під 0%;
 • Вигідна процентна ставка при повторному зверненні: 0,5% на день;
 • Можливість продовження терміну позики, за умови оплати відсотків, на 7, 14 або 30 днів.

Причини відмови:

 • Вік старше 24 років;
 • Низький кредитний рейтинг;
 • Заборгованість в інших фінансових компаніях;
 • Відсутність скан-копій документів;
 • Прострочений термін банківської карти.

Контакти:

 • Адреса: Україна, місто Київ;
 • Телефони: 050 326 22 33, 067 326 22 33, 073 326 22 33;
 • Електронна пошта: info@studentloan.com.ua

Student Loan відгуки людей

Немає відгуків

Часті питання про Student Loan

🔥 Що таке особистий кабінет Student Loan?

Особистий кабінет Student Loan - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Student Loan?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Student Loan, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Student Loan при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up