SOSCredit

Докладна інформація про компанію SOScredit. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті soscredit.ua - докладна інструкція.

sos credit
1-а позика:
500 - 10000 грн
Наступні позики:
до 20000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Почайнинская 23 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№163 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «СОС КРЕДИТ» юридична назва
засновано 2017
fb.com/soscredit.ua SOSCredit на Фейсбуку

Опис SOSCredit

З 2015 року компанія ТОВ «SOS Credit» почала надавати своїм клієнтам швидкі мікрокредити онлайн. Сервіс «SOS Credit» пройшов реєстрацію, і був затверджений на законодавчому рівні національною комісією, яка займається регулюванням фінансових ринків.

Отримати мікропозику потенційний і постійний клієнт компанії може в будь-який зручний час. Сервіс працює без вихідних 24 год / добу. Сума, яка доступна постійному позичальникові, становить до 15 тисяч гривень, але якщо Ви звертаєтеся в компанію вперше, то з'явилася можливість поскаржитися спочатку не такі великі, тому що сума становить до 3 тисяч гривень. Термін користування грошових коштів від 1 до 30 днів. В умовах співпраці кредитора і позичальника зазначено, що клієнт зобов'язаний погасити заборгованість в зазначені терміни. Користуватися коштами слід тільки у відведений період, тому що несвоєчасне повернення позики може загрожувати позичальникові санкціями і штрафами.

Оформити мікрокредит може фізична особа, яка відповідає мінімальним вимогам компанії, а саме:

 1. громадянство України;
 2. вік від 18 років;
 3. основний пакет документів (паспорт та ідентифікаційний код);
 4. діючий номер телефону;
 5. гаджет з інтернетом;
 6. активована карта будь-якого банку України (MasterCard / Visa).

При заповненні даних слід уважно переглянути заповнену інформацію, тому що допускати помилки не рекомендується. В обов'язковому порядку перевіряти: паспортні дані; номер банківської карти, номер договору; інформацію ідентифікаційного коду. При погашенні боргу звіряти зазначені реквізити, щоб грошові кошти були відправлені за вказаною адресою.

Процентна ставка на мікропозику може збільшитися в три рази, якщо позичальник не повертає кошти вчасно. Слід розуміти, що всі вимоги і умови прописані в договорі. Також на сайті в розділі «Контакти» представлено цілий перелік способів зв'язку з фахівцями компанії. При будь-яких питаннях, що виникли, слід звертатися за вказаними номерами телефонів.

 Всю інформацію про оформлення і погашення мікрокредиту можна переглянути на офіційному сайті МФО. Клієнт має можливість самостійно вибрати терміни користування мікропозикою (1-30 днів). Якщо виникають труднощі своєчасного погашення позики, то команда SOS Credit надає послугу продовження мікрокредиту. Детальна інформація про пролонгацію буде доступна в Особистому кабінеті після реєстрації. Дана послуга дозволяє клієнтові сервісу продовжити термін користування коштами до 1 місяця.

Особистий кабінет є Вашим «помічником» в розумінні і зберіганні основної інформації за вимогами, прописаних у договорі. Всі деталі і нюанси надаються кожному позичальникові після реєстрації Особистого кабінету. Зазвичай ця процедура не займає більше 20 хвилин часу.

Опції особистого кабінету SOS Credit

Після оформлення заявки та реєстрації Особистого кабінету Ви зможете переглядати та вивчати наступну інформацію:

 • про знижки і бонуси;
 • про наявність промокодів;
 • про особисті дані;
 • про терміни погашення позики;
 • про % ставку;
 • про способи повернення боргу;
 • про комісії.

Слід розуміти, що всі деталі надаються тільки після реєстрації і заповнення заявки. Якщо Ви не наважуєтеся оформити онлайн кредит, тому що не розібралися в якомусь з фінансових питань до кінця, то перейдіть у розділ «Контакти» і уточніть всю інформацію у професіоналів SOS Credit.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Щоб зареєструвати і увійти в «Особистий кабінет» слід перейти на офіційну сторінку МФО. Інтерфейс сайту простий і зрозумілий, тому клієнти можуть швидко розібратися в функціоналі і знайти відповіді на питання, що цікавлять.

 1. На головній сторінці Ви можете побачити кредитний калькулятор, який дозволяє самостійно вибрати суму мікропозики і терміни користування. Важливою перевагою такої опції є те, що Ви можете розрахувати остаточну суму боргу з% і комісією.

Якщо Вас влаштовує сума, терміни і %, то слід натиснути на кнопку «Отримати кредит 3000». Дана кнопка свідчить про те, що потенційний клієнт звертається в компанію вперше, тому максимальна сума, яку він може оформити становить 3 000 гривень;

 1. Далі Ви заповнюєте анкету. Вказуєте особисті дані. Слід знати, що сервіс має право на обробку Ваших даних, тому що діяльність МФО регулюється законодавством України;
 2. Після заповнення реєстраційної форми Вам буде представлена анкета, в якій має бути вказано: діючий номер телефону, email, дані основних документів (паспорт, ідентифікаційний код);
 3. Також Вам потрібно буде заповнити соціальні дані;
 4. Закріпити банківську карту;
 5. Пройти верифікацію. Також сервіс може запросити Ваше особисте фото для ідентифікації особи;
 6. Детально ознайомитися з вимогами договору і підтвердити угоду;
 7. Очікувати рішення від команди SOS Credit.
 8. Отримати грошові кошти на карту будь-якого банку України

Переваги:

 • робота і співпраця в режимі «онлайн»;
 • рішення про видачу грошових коштів приймається автоматично;
 • можливість продовження мікропозики;
 • дострокове повернення боргу без комісій;
 • перелік способів погашення заборгованості;
 • не потрібно підтвердження поручителя;
 • лояльне ставлення до клієнтів компанії.

Причини відмови:

 • шахрайство;
 • порушення прав;
 • відсутність інформації в заявці;
 • зіпсована кредитна історія;
 • непогашені борги в інших МФО.

Слід відправляти одну заявку на оформлення мікрокредиту на добу. Якщо Ви отримали відмову від сервісу, то можна відправити повторний запит. Робити це варто не раніше ніж через 2-3 дня.

Служба підтримки:

 • технічна підтримка;
 • 044 3636 767,
 • 0 800 211 767;
 • support@sos-credit.com.ua.

Контакти:

Адреса:

 • 04070, м Київ, вул. Почайнинська, #23.

Соціальні мережі:

 • Facebook;
 • Vkontakte;
 • Twitter.

Реквізити:

 • ТОВ «СОС КРЕДИТ»;
 • Номер Ліцензії: №163 від 26.01.2017 р .;
 • ЄДРПОУ 39487128.

 Банківський рахунок:

 • р/с: 26000000025747 в ПАТ «Укрсоцбанк»;
 • МФО: 300023

МФО SOS Credit з самого початку діяльності завоювало довіру серед своїх клієнтів. Даний сервіс займає лідируючі позиції на ринку мікрофінансових послуг, а також веде партнерську співпрацю з багатьма МФО України.

Діяльність цієї компанії регулюється законодавством України, а це значить, що Ваші персональні дані зберігаються всередині сервісу і не є доступними стороннім особам.

Статистика SOS Credit говорить про високі показники надання послуг мікропозики. Це обумовлено тим, що повнолітні громадяни України отримують схвалення за кількістю оформлених заявок в 95%.

Команда сервісу на постійній основі оновлює інтерфейс сайту, щоб потенційним і постійним позичальникам було комфортно і легко співпрацювати з кредиторами.

SOSCredit відгуки людей

Немає відгуків

Часті питання про SOSCredit

🔥 Що таке особистий кабінет SOSCredit?

Особистий кабінет SOSCredit - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику SOSCredit?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет SOSCredit, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами SOSCredit при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up