Pozichka

Докладна інформація про компанію Pozichka. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті pozichka.ua - докладна інструкція.

Pozichka україна
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.75

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev вул. Жилянська, 41 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
НКРРФП №1406 регистрационный №16102980 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «ИНФИНАНС» юридична назва
засновано 2017
- Pozichka на Фейсбуку

Опис Pozichka

Новий формат оформлення миттєвого онлайн кредиту на банківську картку або грошима готівкою - мікропозика онлайн Pozichka - pozichka.ua.

Pozichka відгуки людей

Немає відгуків

Часті питання про Pozichka

🔥 Що таке особистий кабінет Pozichka?

Особистий кабінет Pozichka - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Pozichka?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Pozichka, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Pozichka при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up