Нові Кредити

Докладна інформація про компанію Нові Кредити. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті novikredyty.com.ua - докладна інструкція.

Нові Кредити
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.7

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev проспект Петра Григоренка, 5-А юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
1120 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ "Нові Кредити" юридична назва
засновано 2018
- Нові Кредити на Фейсбуку

Опис Нові Кредити

Novi kredyty є мікрофінансової компанією, що пропонує цікаві умови отримання кредиту терміново без відмови та перевірок, незважаючи на те, що ця кредитна організація не входить в число топ учасників ринку, вона дуже підійде для тих, кому потрібна невелика сума для закінчення тривалого ремонту, поїздки у відпустку або походу в магазин. Позика оформляється буквально за кілька хвилин, для чого вам навіть не потрібно вставати з місця і відриватися від насущних справ.

Так само, як і всі надійні та перевірені мікрокредітной організації, Нові кредити висуває свої вимоги до клієнтів. Вона дозволяє бажаючим отримати мікрокредит у сумі від 500 до 3000 гривень на 2 місяці. Для цього клієнт повинен мати вік від 18 до 65 років і обов'язково паспорт, ІПН, платіжну картку будь-якого українського банку і мобільний телефон з сім-картою українського оператора зв'язку. Для отримання позики необхідно зайти на офіційний ресурс МФО, заповнити анкету містить мінімум контактної і платіжної інформації, відправити заявку на перевірку і чекати рішення у видачі позики буквально 15-20 хвилин. Фахівці компанії Нові кредити можуть зателефонувати клієнту для уточнення деяких деталей. З кредитним договором можна ознайомитися в особистому кабінеті.

Novi kredyty йде назустріч клієнтам, які прострочили платіж і не внесли суму в останній день. Для них діє період відстрочки в 3 дня без нарахування штрафів і пролонгації дати платежу. Компанія може звертатися до суду з питання стягнення мікрокредиту.

нові кредити вхід в особистий кабінет

Нові кредити опції особистої кабінету

Онлайн-сервіс Novi kredyty має змогу відкриття особистого офісу. На своїй персональній сторінці кожен клієнт даної МФО може здійснити подачу заявки і перевіряти її статус, оформити пролонгацію кредитного платежу, сплатити позику і постійно здійснювати контроль щодо свого кредитного рахунку. Оскільки сервіс працює цілодобово без свят і вихідних днів, то оформити і отримати мікрокредит можна в будь-який час. Якщо кредит погашається через Нові кредити особистий кабінет, то комісія за платіж буде відсутній. За всіма питаннями клієнти можуть звертатися за офіційним номером гарячої лінії МФО, відправляти листи за адресою електронної пошти, вказаною на офіційному ресурсі компанії в розділі «Контакти» або ж скористатися формою зворотного зв'язку.

нові кредити вхід

Реєстрація та вхід в особистий кабінет Нові кредити

Для оформлення позики вам буде потрібно мало часу, проте для організації персональної клієнтської сторінки на веб-ресурсі Novi kredyty необхідно зареєструватися. Для цього потрібно:

 • вибрати суму кредиту на головній сторінці, відправити заявку
 • далі заповнити реєстраційні дані, які запросить система
 • верифікувати свій номер мобільного телефону, для чого відправити 4-значний ключ з отриманого SMS-повідомлення
 • вибрати суму, термін кредитування
 • верифікувати банківську карту.
 • Протягом 10-15 хвилин заявка буде оброблена. Надалі здійснювати Нові кредити вхід в особистий кабінет шляхом введення логіна (телефону або e-mail) і пароль, який отримали від системи на пошту або в СМС.

  Нові Кредити відгуки людей

  Немає відгуків

  Часті питання про Нові Кредити

  🔥 Що таке особистий кабінет Нові Кредити?

  Особистий кабінет Нові Кредити - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

  🔥 Де я можу оплатити позику Нові Кредити?

  ➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Нові Кредити, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

  🔥 Чому мені відмовили у позиці?

  ➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Нові Кредити при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
  banner ad girl
  up