NaVse

Докладна інформація про компанію NaVse. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозику на сайті navse.com.ua - докладна інструкція.

NaVse
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 20000 грн
Можливі терміни:
1-70 діб
Процентна ставка: 0,01*-1

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev бул. Леси Украинки, д. 26, оф. 407 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 116 от 15.06.2018 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «УКР КРЕДИТ ФИНАНС» юридична назва
засновано 2018
fb.com/navse.com.ua NaVse на Фейсбуку

Опис NaVse

NaVse відгуки людей

Немає відгуків

Часті питання про NaVse

🔥 Що таке особистий кабінет NaVse?

Особистий кабінет NaVse - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику NaVse?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет NaVse, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами NaVse при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up