MyCredit кредит на картку онлайн

MyCredit вигідний сервіс для користування кредитами клієнтам, які хочуть бути впевнені, що якщо терміново і несподівано потрібно позичити гроші - зможуть швидко отримати кредит під "невеликий" відсоток "(в порівнянні з аналогічними компаніями). Для постійних і надійних клієнтів є можливість збільшення суми кредиту і кількості днів до 65 днів при тому, відсоткової ставки зменшується до 0,51%. Під надійним клієнтом компанія має на увазі клієнтів, які вчасно оплачують свої кредити, не допускають прострочень по кредитах і "бережуть" свою кредитну історію.

 

Корисна інформація о MyCredit

РЕЙТИНГ
Kількість голосів: 0 
fb.com/MyCreditua/ MyCredit на Фейсбуку
01004, г. Киев, бул. Тараса Шевченко, дом 11, помещение 51а адреса
+380800214111 телефон
сума
3 000
10 000
строк
1-35
ставка
0%
1.6%

Сервіс «MyCredit» почав своє існування в 2015 році і вже встиг завоювати довіру серед потенційних і постійних позичальників. Діяльність даного сервісу регулюється законодавством України, а це значить, що структура роботи безпечна і прозора.

Послуга онлайн кредит без відмови дозволяє клієнтам сервісу отримувати грошові кошти на карту легко і швидко. Це обумовлено якісної структурою інтерфейсу і грамотної консультацією професійної команди.

Вимоги сервісу до клієнта мінімальні, досить мати основний пакет документів (паспорт, ІПН), постійно проживати на території України і досягти повноліття. Ніяких додаткових довідок, поручителів і деталей персональної інформації не потрібно.

ТОВ ««1 Безпечне Агенство Необхідних Кредитів»» представляє бренд «MyCredit». Це означає, що дана компанія зареєстрована в реєстрі фінансових компаній і надає послуги законно, відповідно всім нормам законодавства.

Мікропозики надаються на мінімальний, але зручний термін (1-35 днів). Сума, яка доступна до оформлення, становить від 100 грн. до 10 тисяч гривень. Якщо розрахувати % ставку в рік, то кількість відсотків буде близько 474,5%.

Користуючись особистим кабінетом MyСredit , ви економите свій час при наступних зверненнях і відкриває можливість оформляти позики в будь-який час доби.

Опції особистого кабінету

Пройшовши нескладну реєстрацію, клієнт в повній мірі може скористатися всіма можливостями особистого кабінету, а саме:

 • Заповнити анкету та відправити її на розгляд системи автоматичного прийняття рішень в режимі онлайн за допомогою співробітників компанії або скорингових систем;
 • При зміні мобільного номера або банківської карти коригувати ці персональні дані;
 • Інтерактивно бачити всі умови поточної позики: кінцевий термін угоди, підсумкову суму до повернення;
 • Достроково погашати або продовжувати займ. Клієнт має можливість оплатити частину свого боргу, внести повну суму або зробити платіж в рахунок відсоткових нарахувань для продовження. Деякі оплати найбільш зручно робити саме через особистий кабінет;
 • Подивитися історію позики в компанії.

У компанії MyСredit особистий кабінет дозволяє відстежити інформацію щодо активного онлайн кредиту, вивчити умови програми лояльності «Улюблений клієнт», подати заявки на кредити, редагувати особисту інформацію, отримувати інформацію про всі акційні пропозиції, які активні на даний момент. З кожним наступним кредитом людина отримує можливість оформити більшу позику.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Для того, щоб стати повноправним користувачем мікрофінансової організації MyСredit, необхідно зареєструватися.

Для реєстрації особистого кабінету необхідний мобільний телефон, паспорт і ідентифікаційний код. Також вам знадобиться іменна банківська карта VISA або MASTERCARD.

Доступ до реєстрації відкривається відразу після вибору суми і терміну позики. Спочатку внесіть свої особисті дані та контакти, після чого придумайте пароль, що містить не менше 6 знаків, включаючи цифри і букви верхнього і нижнього регістра. Цей пароль необхідний, щоб в майбутньому заходити в свій профіль на сайті фірми.

Далі вкажіть номери і серії ваших документів, дати народження та адреси проживання.

Після цього ви потрапите на сторінку, де потрібно вказати інформацію про зайнятість та додатковий дохід.

Заключний етап реєстрації: вказати дані особистої банківської карти і пройти її верифікацію. На вказаний вами номер телефону надійде SMS-повідомлення з кодом для перевірки, який потрібно буде ввести в спеціальне поле.

Після реєстрації необхідно увійти в особистий кабінет, ознайомитися з текстом договору і поставити галочку в пункті «Згоден з умовами договору». Після підтвердження згоди з умовами договору на ваш телефонний номер буде вислано SMS-повідомлення з кодом для підписання заявки. Введіть код на сайті і чекайте остаточного рішення про отримання кредиту.

Переваги:

Мікрофінансове підприємство MyCredit має низку переваг:

Доступність позик в будь-який час: і вдень і вночі. Швидкий розгляд заявки та оформлення кредиту.Близько 85% заяв отримують позитивну відповідь.Кредит можна отримати з 18 років без довідок і поручителів.Можливість отримання позики для пенсіонерів без обмежень.Гроші видаються через інтернет, не потрібно відвідувати відділення.Необхідні документи - тільки ідентифікаційний код і паспорт.Можливість відстрочки виплати платежу, пропозиція грейс-періоду.Дружелюбність і ввічливість консультантів.

Причини відмови:

Фірма залишає за собою право відмовити користувачеві. Причина відмови не розголошується. Згідно з правилами MyCredit, позика не може бути видана, якщо:

 • користувач не є громадянином України;
 • громадянину менше 18 років або більше 75 років;
 • не було виплачено попередній кредит в MyCredit;
 • користувач є боржником в одному з реєстрів боржників;
 • помилка в заяві;недолік інформації в анкеті;
 • спроба введення невірних даних або некоректно зазначених даних.

У разі отримання відмови у видачі кредиту повторну заявку на кредит можна подати через 20 днів.

Адреса:

Офіс установи знаходиться за адресою: Україна 01011, місто Київ, Арсенальна площа, 1Б.

Звернутися у службу підтримки можна за такими номерами:

0-800-214-111 (безкоштовний багатоканальний);073-369-41-11;067-369-41-11;050-369-41-11.

Адреса електронної пошти:

support@mycredit.ua

Реквізити фірми MyCredit:

ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів»Код ЕГРПОУ39861924Р / р № 26504052600258 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"МФО320649

Діюча ліцензія "Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту", переоформлена - 26.01.2017 року, безстрокова.

Залишити вiдгук
MyCredit відгуки людей
Немає відгуків
up
кредит онлайн Ukraine