MyCredit

MyCredit вигідний сервіс для користування кредитами клієнтам, які хочуть бути впевнені, що якщо терміново і несподівано потрібно позичити гроші - зможуть швидко отримати кредит під "невеликий" відсоток "(в порівнянні з аналогічними компаніями). Для постійних і надійних клієнтів є можливість збільшення суми кредиту і кількості днів до 65 днів при тому, відсоткової ставки зменшується до 0,51%. Під надійним клієнтом компанія має на увазі клієнтів, які вчасно оплачують свої кредити, не допускають прострочень по кредитах і "бережуть" свою кредитну історію.

MyCredit Украина
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-35 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.6

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev бул. Тараса Шевченко, дом 11, помещение 51а юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№146, регистрационный № 16103223 ліцензія Нацкомфінпослуг
«1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів» юридична назва
засновано 2017
fb.com/MyCreditua/ MyCredit на Фейсбуку

Опис MyCredit

MyCredit це один з найновіших сервісів з видачі кредитів в інтернеті. Сервіс видає цілодобово кредити на банківські карти громадянам України, незалежно від рівня доходів, причому робить це онлайн і швидко. Кредит можна оформити за 10 хвилин при цьому сума при першому кредиті максимально висока до 5000 грн. (У порівнянні з аналогічними компаніями) і досягає до 30000 грн. для постійних клієнтів. Гроші перераховуються на банківську карту відразу після схвалення заявки (часовий проміжок не більше 15 хвилин) і підписання договору в онлайн режимі.

p>Сервіс «MyCredit» почав своє існування в 2015 році і вже встиг завоювати довіру серед потенційних і постійних позичальників. Діяльність даного сервісу регулюється законодавством України, а це значить, що структура роботи безпечна і прозора.

Послуга онлайн кредит без відмови дозволяє клієнтам сервісу отримувати грошові кошти на карту легко і швидко. Це обумовлено якісної структурою інтерфейсу і грамотної консультацією професійної команди.

Вимоги сервісу до клієнта мінімальні, досить мати основний пакет документів (паспорт, ІПН), постійно проживати на території України і досягти повноліття. Ніяких додаткових довідок, поручителів і деталей персональної інформації не потрібно.

ТОВ ««1 Безпечне Агенство Необхідних Кредитів»» представляє бренд «MyCredit». Це означає, що дана компанія зареєстрована в реєстрі фінансових компаній і надає послуги законно, відповідно всім нормам законодавства.

Мікропозики надаються на мінімальний, але зручний термін (1-35 днів). Сума, яка доступна до оформлення, становить від 100 грн. до 10 тисяч гривень. Якщо розрахувати % ставку в рік, то кількість відсотків буде близько 474,5%.

Користуючись особистим кабінетом MyСredit , ви економите свій час при наступних зверненнях і відкриває можливість оформляти позики в будь-який час доби.

Опції особистого кабінету MyCredit

Пройшовши нескладну реєстрацію, клієнт в повній мірі може скористатися всіма можливостями особистого кабінету, а саме:

 • Заповнити анкету та відправити її на розгляд системи автоматичного прийняття рішень в режимі онлайн за допомогою співробітників компанії або скорингових систем;
 • При зміні мобільного номера або банківської карти коригувати ці персональні дані;
 • Інтерактивно бачити всі умови поточної позики: кінцевий термін угоди, підсумкову суму до повернення;
 • Достроково погашати або продовжувати займ. Клієнт має можливість оплатити частину свого боргу, внести повну суму або зробити платіж в рахунок відсоткових нарахувань для продовження. Деякі оплати найбільш зручно робити саме через особистий кабінет;
 • Подивитися історію позики в компанії.

У компанії MyСredit особистий кабінет дозволяє відстежити інформацію щодо активного онлайн кредиту, вивчити умови програми лояльності «Улюблений клієнт», подати заявки на кредити, редагувати особисту інформацію, отримувати інформацію про всі акційні пропозиції, які активні на даний момент. З кожним наступним кредитом людина отримує можливість оформити більшу позику.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет MyCredit

Для того, щоб стати повноправним користувачем мікрофінансової організації MyСredit, необхідно зареєструватися.

Для реєстрації особистого кабінету необхідний мобільний телефон, паспорт і ідентифікаційний код. Також вам знадобиться іменна банківська карта VISA або MASTERCARD.

Доступ до реєстрації відкривається відразу після вибору суми і терміну позики. Спочатку внесіть свої особисті дані та контакти, після чого придумайте пароль, що містить не менше 6 знаків, включаючи цифри і букви верхнього і нижнього регістра. Цей пароль необхідний, щоб в майбутньому заходити в свій профіль на сайті фірми.

Далі вкажіть номери і серії ваших документів, дати народження та адреси проживання.

Після цього ви потрапите на сторінку, де потрібно вказати інформацію про зайнятість та додатковий дохід.

Заключний етап реєстрації: вказати дані особистої банківської карти і пройти її верифікацію. На вказаний вами номер телефону надійде SMS-повідомлення з кодом для перевірки, який потрібно буде ввести в спеціальне поле.

Після реєстрації необхідно увійти в особистий кабінет, ознайомитися з текстом договору і поставити галочку в пункті «Згоден з умовами договору». Після підтвердження згоди з умовами договору на ваш телефонний номер буде вислано SMS-повідомлення з кодом для підписання заявки. Введіть код на сайті і чекайте остаточного рішення про отримання кредиту.

Переваги:

Мікрофінансове підприємство MyCredit має низку переваг:

Доступність позик в будь-який час: і вдень і вночі. Швидкий розгляд заявки та оформлення кредиту.Близько 85% заяв отримують позитивну відповідь.Кредит можна отримати з 18 років без довідок і поручителів.Можливість отримання позики для пенсіонерів без обмежень.Гроші видаються через інтернет, не потрібно відвідувати відділення.Необхідні документи - тільки ідентифікаційний код і паспорт.Можливість відстрочки виплати платежу, пропозиція грейс-періоду.Дружелюбність і ввічливість консультантів.

Причини відмови:

Фірма залишає за собою право відмовити користувачеві. Причина відмови не розголошується. Згідно з правилами MyCredit, позика не може бути видана, якщо:

 • користувач не є громадянином України;
 • громадянину менше 18 років або більше 75 років;
 • не було виплачено попередній кредит в MyCredit;
 • користувач є боржником в одному з реєстрів боржників;
 • помилка в заяві;недолік інформації в анкеті;
 • спроба введення невірних даних або некоректно зазначених даних.

У разі отримання відмови у видачі кредиту повторну заявку на кредит можна подати через 20 днів.

Адреса:

Офіс установи знаходиться за адресою: Україна 01011, місто Київ, Арсенальна площа, 1Б.

Звернутися у службу підтримки можна за такими номерами:

0-800-214-111 (безкоштовний багатоканальний);073-369-41-11;067-369-41-11;050-369-41-11.

Адреса електронної пошти:

support@mycredit.ua

Реквізити фірми MyCredit:

ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів»Код ЕГРПОУ39861924Р / р № 26504052600258 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"МФО320649

Діюча ліцензія "Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту", переоформлена - 26.01.2017 року, безстрокова.

MyCredit відгуки людей

MyCredit ищет проблемных клиентов! Трижды пользовался услугами и трижды гасил досрочно! Бонусы - ложь, после третьего займа обещена скидка 5% - ложь, скидка не работает. В кабинете доступна максимальная сумма 6200 грн. - ложь, сделал заявку отказ, через неделю столько сколько брал в третий раз 4000 грн. - отказ. Вывод нужны те кто не платит вовремя.
Первый раз пользуюсь услугами онлайн кредитования на карту, срочно нужен был займ в размере 5000 гривен, на лечение близкого мне человека. В украинском интернете много МФО, готовых выдать займ на карту и многие из них предлагают такой займ под 0% процентов. Почитав отзывы в интернете, больше всего положительных было у компании майкредит. Решила взять кредит тут, без звонков и лишних документов, сразу переводом на карту. После заполнения простой заявки за кредитом в MyCredit, я получила положительное решение по займу, а через 20 минут деньги уже были у меня на банковской карте.
Срочный займ на карту от Mycredit у меня получилось оформить всего за 5 минут после заполнения и подачи анкеты, очень быстро и не сложно было это сделать.
Деньги в долг ночью мне удалось получить только в майкредите, заполнив быструю заявку на займ, я получил срочный займ на карту банка имея просрочки и отказы в других МФО.
Брала первый займ в майкредите под ноль процентов, понравилось скорость принятия решения и быстрыое зачисление денег на карту
Гарна компанія mycredit видали 3000 гривень відразу на картку, десь пьять хвилин розглядали заявку на займ. Після підписання договору і закріплення крати відразу став використовити гроші.

Часті питання про MyCredit

🔥 Що таке особистий кабінет MyCredit?

Особистий кабінет MyCredit - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику MyCredit?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет MyCredit, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами MyCredit при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up