Мистер Мани

Докладна інформація про компанію Mrmoney. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозику на сайті mrmoney.com.ua - докладна інструкція.

mrmoney
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.3

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev бульвар Вацлава Гавела, 4 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
ФК, №885, реєстраційний №13103605 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО “Містер Мані” юридична назва
засновано 2017
fb.com/mistermoney.ukr Мистер Мани на Фейсбуку

Опис Мистер Мани

Мистер Мани відгуки людей

Хорошая компания MrMoney, Быстро и довольно удобно, Все заняло 7 минут вместе. Маленькая первая сумма 3 тыс. Хороший процент для повторных. А так в принципе меня всё устроило.

Часті питання про Мистер Мани

🔥 Що таке особистий кабінет Мистер Мани?

Особистий кабінет Мистер Мани - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Мистер Мани?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Мистер Мани, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Мистер Мани при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up