Moneyveo

Докладна інформація про компанію Moneyveo. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозику на сайті moneyveo.ua - докладна інструкція.

манівео
1-а позика:
500 - 17000 грн
Наступні позики:
до 20000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev улица Лейпцигская, дом 15 Б юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№16102832 ИК №105 ліцензія Нацкомфінпослуг
OOO «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» юридична назва
засновано 2013
fb.com/moneyveo Moneyveo на Фейсбуку

Опис Moneyveo

З 2013 року мікрофінансова організація Манівео надає своїм клієнтам швидкі кредити онлайн. З деталями всіх умов і вимог можна ознайомитися на офіційному сайті сервісу.

Грамотна і безперебійна консультація надається кожному клієнту в індивідуальному порядку. Всі потенційні і постійні клієнти отримують відповіді на питання з оформлення і погашення мікрокредиту. Мікрофінансова організація лояльно ставиться до своїх клієнтів, а саме тому співробітники компанії завжди готові піти назустріч і вирішити Ваші фінансові проблеми швидко і грамотно.

Мікрокредит можна оформити на термін від 1 до 30 днів. За мінімальний час Ви можете отримати грошові кошти на банківську карту. Необхідності відвідувати офіс і стояти в черзі немає, работа системи здійснюється в онлайн режимі.

Сервіс Moneyveo є одним з найбільших МФО на ринку мікрофінансових послуг. Саме тому компанія завоювала довіру серед своїх клієнтів і постійно поповнює клієнтську базу відповідальними позичальниками.

манівео 2020 рік

Діяльність даної організації регулюється законами України, тому Ваші особисті дані обробляються без доступу стороннім особам.

Репутація організації займає гідне місце в рейтингу різних МФО, тому надати мікропозик, сервіс готовий навіть позичальникові з поганою кредитною історією.

Всі заявки розглядаються в індивідуальному порядку за мінімальні терміни. Єдине, що потрібно від потенційного позичальника - це відповідати вимогам, які прописані в договорі.

«Особистий кабінет в Манівео» - це можливість позичальникові і кредитору не витрачати час на дорогу, а вирішувати всі важливі питання в онлайн режимі. Саме в особистому кабінеті буде зберігатися вся важлива інформація по мікропозик, який Ви зможете оформити тільки після заповнення заявки.

Не варто переживати про безпеку Ваших персональних даних, тому що доступ до «Особистого кабінету» Манівео буде тільки у Вас. Повідомляти призначені для користувача дані стороннім особам - заборонено. Слід уважно і акуратно відноситься до даної структури мікрокредитування і повідомляти про спроби шахрайства сервісу по електронній пошті.

Манівео опції особистого кабінету

Створення особистого кабінету в Манівео відкриває перед Вами максимальні можливості використання послуг компанії. Ви зможете знати всю детальну інформацію по своєму кредиту не допускати помилок при оформленні наступного. Вам буде надана інформація про:

 • сумі Вашого мікрокредиту і заборгованості;
 • особисті дані;
 • способи погашення боргу;
 • можливість пролангаціі;
 • промокод на знижку.

Система є досить простий, але при будь-якому питанні стосуються етапів реєстрації або оформлення кредиту онлайн можна звернутися за грамотної консультацією до фахівців сервісу.

Професійна кому Анда працює без вихідних і свят, тому Ви зможете уточнити інформацію, що цікавить Вас інформацію в будь-який зручний час.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет Манівео

Оформлення заявки та реєстрація на сайті займає мінімальну кількість часу, якщо уважно і відповідально підійти до даного питання.

Дотримуючись деяких обов'язковим етапах, Ви зможете швидко отримати грошові кошти на банківську карту.

 1. На головній сторінці офіційного сайту слід вибрати суму за йма і терміни користування грошовими коштів ами.Перший мікрокредит можна оформити на суму до 5 тисяч гривень. Після успішного і своєчасного погашення мікропозик, Ви зможете оформити мікрокредит на суму до 15 тисяч гривень.

манівео вхід особистий кабінет

 1. Після заповнення першого пункту Вам потрібно буде заповнити всю детальну інформацію особистих даних.

вхід в особистий кабінет манівео

 1. Прийняти умови угоди, які висуває організація.
 2. Після чого Вам потрібно буде заповнити графу з соціальною інформацією.
 3. Вказати адресу.
 4. Д алеї Ви заповнюєте пункт «праце -стройство», в якому вказуєте місце роботи, щомісячний дохід і т.д.
 5. Вказуєте реквізити діючої карти банку України.
 6. Чи підтверджуєте інформацію заповнених даних і очікуєте смс-код.Після даної процедури сервіс приймає заявку на розгляд.

Порівняння умов кредитування в Moneyveo та інших МФО

Нижче у таблиці детально порівнюються умови в компанії Манівео і МФО які в цілому представлені на ринку онлайн кредитів в Україні

Порівняння умов кредитування в Moneyveo та інших МФО

Програма лояльності Moneyveo кредит онлайн

Спеціальна бонусна програма постійним клієнтам від компанії Манівео, доступна після успішно погашеного першого кредиту, термін кредиту при цьому не змінний і становить 30 днів

програма лояльності в манівео для постоянніх клієнтів інфографіка

Переваги:

 • "колесо фортуни". На сайті розміщено колесо, яке Ви можете розкрутити і отримати певні знижки на оформлення мікропозики;
 • перший кредит під 0,01%;
 • структура роботи в режимі «онлайн»;
 • зручні умови мікрокредитування;
 • консультація 24/7;
 • система накопичувальних бонусів.

Причини відмови:

 • несвоєчасна оплата попередніх кредитів;
 • заповнення даних від імені іншої людини;
 • відсутність банківської карти;
 • невідповідність вимогам договору.

Служба підтримки:

 • 24/7 онлайн чат-оператор;
 • 0 800 21 9393;
 • support@moneyveo.ua.

Контакти:

Адреса:

01015, м Київ, вул. Лейпцизька, 15Б.

Реквізити:

 • OOO «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»;
 • Свідоцтво №16102832 ІК №105;
 • ЄДРПОУ 38569246.

Банківський рахунок:

 • 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК
 • МФО: 300711

Moneyveo відгуки людей

В мани вей онлайн кредит, не приходилось брать, не знаю, что за компания.
Татьяна Ивановна, в ответ на Ваш комментарий, спасибо во-первых, что написали о Вашем опыте работы с Манивео, возможно ваш комментарий станет полезным, другим пользователям онлайн займов и в частности займов в Манивео. Попытаюсь Вам немного рассказать о принципах работы, данной компании, смотрите Moneyveo - это один из родоначальников компаний быстрых займов на карту, имеет достаточно долгую историю и является лидером онлайн кредитования в Украине, в своем арсенале компания имеет передовые технологии, а процесс рассмотрения и выдачи кредитов, а также их возврат полностью автоматизирован. Что это значит в Вашем конкретном случае, скорее всего система настроена на возврат займа в определенное время, то есть, допустим у вас срок возврата воскресенье 05 числа условного месяца, вы целый день не возвращали займ, а система была настроена так, что вынуждена была списать сумму долга в 20.00, что и произошло. Вопрос для чего это было сделано? В первую очередь, чтобы ваш займ не ушел на просрочку и не испортило вашу репутацию в компании Манивео. Вы могли, как и любой человек, попросту замотаться и забыть погасить займ, вот система и приняла решение списать сумму задолженности с вашей карты. Повторяю, что Moneyveo - это автоматический сервис онлайн кредитования и доступа к вашим данным, тем более к данным ваших банковских карт у менеджеров компании нету. Могу посоветовать, впредь заранее гасить долг в адекватное время суток и не затягивать с платежами, вины компании в данном случае мы не видим.
С уважением администрация портала VGO.
ДОСТОИНСТВА:
Быстрое одобрение и получение, отсутствие звонков, выдача онлайн в любое время суток, возможность досрочного погашения без начисленных процентов (не дожидаясь окончания срока), вот это очень удобно
НЕДОСТАТКИ:
Пытаются сами снять деньги с карты в день платежа (не в случае просрочки!)
С Моневео была крайне неприятная ситуация. Брала деньги не на свою карту, а на карту мужа, когда наступил день платежа, позвонил сотрудник и напомнил о платеже по займу, я сказала, что планирую сегодня полностью вернуть займ. И тут вдруг в восемь часов вечера производится попытка насильно снять деньги с карты, на которую я брала займ, (то есть мужа). Не знаю, прописаны ли подобные действия где-то в договоре, но если уж и действовать такими способами, то думаю только по отношению к совсем неадекватным должникам, ну или хотя бы в случае хоть какой-то просрочки. Так же обещали, что со второго займа сумма увеличится - ничего такого, только поменяли статус, а условия остались те же. Чтобы действительно была нормальная сумма и терпимый процент, даже не представляю сколько там нужно взять займов.
Жахлива компанія монейвео не рекомендую нікому ,якщо у вас будуть якісь проблеми не підуть вам на поступки а будуть тільки збільшувати пеню та нароховувати драконські штрафи. Не користуйтесь і не ведіться на їхні програми лояльності
все супер быстро и понятно спасибо

Добрый вечер, Наталия. Если вы оплатили всю сумму кредита и процентов по нему, заранее или погасили долг вовремя все согласно договору - вы все сделали верно - и эта информация отразится в личном кабинете. Операторы и сам сервис Moneyveo работает круглосуточно и выда и погашение займов 24часа и call-центр тоже работает круглосуточно, есть доступ из личного кабинета, онлайн чат оператор, можно написать электронное письмо на почту, Вам и всем остальным пользователям портала напоминаем контакты финансовой компании:

 • 0 800 21 9393 Бесплатно и КРУГЛОСУТОЧНО 24ч с любых телефонов по Украине
 • Стали жертвой мошенничества? Заполните форму на странице: antifraud.moneyveo.ua
 • Служба поддержки: support@moneyveo.ua
 • Отдел маркетинга: marketing@moneyveo.ua
 • Пресс-служба: pr@moneyveo.ua
 • Сотрудничество: partnership@moneyveo.ua
 • 01015, г. Киев, улица Лейпцигская, дом 15 Б, первый этаж
Все б ничего - кабы не если бы. Полностью погасила кредит, а мне отвечают, что я заплатила, чтобы его продлить. Звоню оператору - автоответчик, никто не отвечает. Интересно, если полностью заплатил, что продлевать?
Взяла займ в январе 2020 года, заполнила на сайте заявку онлайн за 5 минут - понадобилось указать минимум данных, детально о моей работе не спрашивали, система одобрила из 17 000 гривен возможных - 8 000 гривен от 1 до 30 дней на мой выбор. Чтобы подстраховаться с возвратом, взяла 5 000 гривен на 30 дней. К возврату получилось 5 015 гривен, где ставка 0,01% в день! Указала данные своей банковской карты, списали около 1 гривны для проверки и тут же вернули их обратно на карту. Подтвердила данные и система в течении нескольких минут перевела деньги мне на карту. Позже зашла в личный кабинет что бы проверить сумму которую отдать нужно будет и свой лимит, где была приятно удивлена, Займ можно вернуть в любой день и причём возвращаешь ровно столько сколько набежало процентов, просто за те дни, что пользовалась кредитом, можно и продлить срока займа если не успеваешь погасить во время, правда в таком случае уже прийдется оплатить стандартный процент. Так же при каждом повторном обращении Moneyveo делает снижение процентной ставки и увеличивает лимит возможного займа. Получается тот же кредит в банке, только быстрее происходит выдача, можно брать/возвращать займы в любое время суток, сервис работает круглосуточно. И ещё одно чем больше берёшь тем меньше процент.
Мои впечатления:
Быстрый сайт, удобный личный кабинет, понятный интерфейс, удобный вывод средств, есть возможность досрочного погашения, займ выдают быстро, если прижало а кредиты не дают то сюда.
По стечению обстоятельств мне пришлось столкнуться с многими МФО. Все они ничтожны и не достойны называться финансовыми учреждениями. Ни в коем случае не связывайтесь с МФО. Это хамы,мошенники и вымогатели. И хочу выразить огромную благодарность кредитному обществу Манівео - Огромное Вам спасибо! Это очень достойная уважения организация .
Все швидко і професійно.
Щиро дякую манівео за швидкі займи, все просто , швидко. Дякую
moneveo pomogla mne s zaimom, spasibo
Дякую манивео, Все прозоро і чесно! Реальна позика під 0 відсотків.
Не согласна,что большие проценты. Вы в другие места обращались? В манивео всё идеально. И скорость решения и условия займа. Это лучшая компания на рынке кредитов.
Повторно брати кредит великі проценти дуже великі. Є другі компанії що менші проценти. Наприклад взяв 3000 тисячі в манівео, а пролонгація 1000 разом віддати 4000. Це катастрофа
Срочно понадобился небольшой займ на подарок близкому мне человеку, подруга посоветовала оформить онлайн кредит в интернете. Я не очень доверяю рекламе, но почитав отзывы о всех МФО решила взять кредит онлайн в монейвео и подала заявку на займ в размере 7000 гривен. Из плюсов могу отметить, первый займ под 0% и максимальную сумму при первом обращении до 10 000 гривен, круглосуточную работу сервиса. Минусов для себя не обнаружила.
Самый быстрый онлайн кредит - это Манивео, после заполнения короткой анкеты и привязки карты, мне выдали 5000 гривен. Не было ни звонков, не нужно делать фото паспорта - все просто и легко. Спасибо
Нравиться манiаео, що можна зайти в особистий кабінет та пролонгувати кредит
Я Тарас - ☺ мені нормас. Взяв кредит у Moneyveo онлайн відраз на картку
Щиро дякуємо за Вашу підтримку, любі користувачі!
З повагою, фінансова компанія Moneyveo
Большое спасибо, что есть возможность оставить отзыв о Манивео и проголосовать за реально самую лучшую кредитную компанию в Украине и пускай в интернете есть разные отзывы, Moneyvo есть и будет лучшим выбором среди всех кредитов онлайн. Мне везде был отказ, во всех МФО, куда не обращался, только тут я получил 5000 гривен займа без головной боли
Я активный пользователь онлайн кредитов и могу сказать, что Манивео лидер на этом рынке
Брал дважды кредит в манивео, первый под 0%, второй по промокоду -50%, могу сказать что пользоваться можно, первый кредит считай что нахалву
Понравилось быстрота работы компании и первый займ под 0, еще яркий дизайн сайт и реальное чувство что не надо никуда ходить, тратить время, все просто - заполнил заявку подал анкету и все, спасибо компании манивео за быстрый сервис
Брала деньги в займы в манивео под ноль процентов на первый займ, очень понравилась скорость работы сайта и быстрое решение по кредиту
Дуже гарна компанія Манівео, усюди треба чекати, а тут можна швидко отримати гроші без всіяких дрібних перевірок.

Часті питання про Moneyveo

🔥 Що таке особистий кабінет Moneyveo?

Особистий кабінет Moneyveo - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Moneyveo?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Moneyveo, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Moneyveo при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up