MoneyBOOM

Докладна інформація про компанію MoneyBOOM. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті moneyboom.ua - докладна інструкція.

moneyboom манибум
1-а позика:
500 - 4000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.7

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Жилянская, д. 41 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
1406 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ «ІНФІНАНС» юридична назва
засновано 2014
fb.com/moneyboom.ua MoneyBOOM на Фейсбуку

Опис MoneyBOOM

Український сервіс, який займається якісним обслуговуванням клієнтів в сфері мікрофінансування - це MoneyBOOM. З 2014 року компанія займає лідируючі позиції і стала популярною серед користувачів послуг мікрокредитування.

Оформлення кредиту займає мінімальну кількість часу, а це значить, що Ви можете отримати грошові кошти на карту в комфортних умовах. Якщо Ви користуєтеся послугами сервісу вперше, то максимальна сума позики, яку Вам може надати компанія, становить 4 000 гривень. Сума невелика, але деякі фінансові питання допоможе Вам вирішити швидко і якісно. Мінімальний термін користування коштами - 5 днів, а максимальний - 1 місяць. Якщо Ви є постійним клієнтом мікрофінансової організації, то максимальна сума, яку Ви можете оформити, становить 15 000 гривень.

Також підкуповує лояльне ставлення кредиторів до постійних і потенційних позичальників. За онлайн кредитом в сервіс може звернутися будь-який житель України, який входить в вікові рамки, вказані у вимогах договору. Для того щоб оформити позику необхідно: мати основні документи (паспорт і ІПН), вік клієнта, постійно проживати на території України, мати банківську карту, а також діючий мобільний номер телефону.

На офіційному сайті сервісу Ви можете ознайомитися з акційними пропозиціями, які надає компанія відповідальним клієнтам. Слід знати, що в МФО діє акція «Приведи друга», тому за кожного друга Ви отримаєте 50 грн. Також можна отримати промокод, але тільки в тому випадку, якщо Ви вчасно повертаєте борг сервісу і користуєтеся послугами сервісу.

Вся інформація, представлена на сайті, вимагає детального вивчення, а Ваші фінансові можливості - глобальної оцінки. Ви повинні розуміти, що за несвоєчасне погашення позики буде збільшуватися процентна ставка, а ігнорування повернення заборгованості загрожує санкціями, штрафами, передачею боргу колекторській службі і т.д.

 Щорічно кількість клієнтів даного сервісу збільшується. Це обумовлено прозорістю системи і якісним обслуговуванням кожного клієнта. Заявки потенційних позичальників розглядаються в індивідуальному порядку. Процедура оформлення мікропозик простіше, ніж в будь-якому банку України. Таким чином, Ви можете вирішити фінансове питання просто і швидко.

Діяльність сервісу регулюється законодавством України. На сайті мікрофінансової організації закріплені офіційні документи, з якими може ознайомитися кожен відвідувач сайту.

Якщо Ви хочете оформити мікропозик в сервісі  Манібум, але не знаєте з чого почати, слід переглянути всю детальну інформацію на офіційному сайті компанії. Функціонал сайту розбитий на розділи, в яких прописана вся основна інформація, яка пояснює суть і структуру роботи даної організації.

Оцінивши свої можливості, ознайомившись з вимогами договору та умовами мікрокредитування, слід створити обліковий запис в Особистому кабінеті.

Опції особистого кабінету

«Особистий кабінет» є Вашим персональним сейфом, в якому буде зберігатися вся основна інформація по мікропозик. Ви зможете знати деталі оформленнямікрокредиту, зручні способи погашення, а також:

 1. акційну пропозицію;
 2. наявність промокод а;
 3. процентну ставку від суми позики;
 4. крайні терміни користування мікрокредитом;
 5. суть продовження мікропозик.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Оформлення швидкого кредиту онлайн забирає мінімальну кількість часу у клієнта, тому що етапи заповнення реєстраційної форми розроблені чітко і зрозуміло, а розгляд заявки - автоматичне.

 1. На головній сторінці сайту Ви можете скористатися кредитним калькулятором, який допоможе Вам оцінити всі деталі Вашого мікропозик, а саме:
 • терміни користування позикою;
 • дії промокодом;
 • крайней датою погашення боргу;
 • повній сумі з% і комісією.

Якщо Вас влаштовують всі умови, то слід натиснути на кнопку «Оформити кредиту»;

 1. Далі Ви заповнюєте реєстраційну форму облікового запису. Слід уважно вписувати інформацію в відповідні осередки. Інформацію по кредиту, персональних даних і фінансовому становищу слід вносити акуратно і відповідально. Будь-яка Ваша помилка може стати приводом для відмови в рішенні надати Вам грошові кошти на карту будь-якого банку України;

 1. Ви повинні мати діючий номер телефону і банківську карту;
 2. Етап веріфіцірованія карти;
 3. Після вивчення умов, слід підтвердити угоду і поставити «галочку»;
 4. Чекайте рішення сервісу;
 5. Отримуйте переказ грошових коштів на карту будь-якого банку України.

Переваги:

 • діючий промокод;
 • перелік всіляких способів погашення кредиту;
 • лояльне ставлення;
 • мінімальні вимоги;
 • продовження мікропозик;
 • співробітництво в режимі «онлайн».

Причини відмови:

 • великі борги в мікрофінансових організаціях;
 • мінімальна кількість персональних даних;
 • відсутність доступу в інтернет;
 • громадянство іншої країни (позичальник обов'язково повинен проживати на території України);
 • неповнолітній клієнт.

Особливістю обслуговування МФО є надання мінімальної суми грошей на певний термін. Це дозволить Вам оцінити фінансові можливості і визначитися з термінами користування грошовими коштами.

Служба підтримки:

 • онлайн чат;
 • зворотний дзвінок;
 • info@moneyboom.com.ua.

Контакти:

Адреса:

 • [01033], м [Київ], вул. [Жилянська], [# 41].

Соціальні мережі:

 • Facebook [анкорнепосилання];
 • Instagram [анкорнепосилання].

Реквізити:

 • ТОВ «ІНФІНАНС»;
 • Номер Ліцензії: №1406 від 15.05.2014 р .;
 • ЄДРПОУ: 39083990.

Банківський рахунок:

 • р / с: 26501455000446 в АТ «ОТП Банк».
 • МФО: 300528.

MoneyBOOM відгуки людей

Понравился манибум, что займ можно получить в любое время суток и не нужно ни фото паспорта делать ни указывать место работы

Часті питання про MoneyBOOM

🔥 Що таке особистий кабінет MoneyBOOM?

Особистий кабінет MoneyBOOM - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику MoneyBOOM?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет MoneyBOOM, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами MoneyBOOM при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up