MONETKA

Докладна інформація про компанію MONETKA. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозику на сайті monetka.ua - докладна інструкція.

MONETKA
1-а позика:
500 - 3000 грн
Наступні позики:
до 7000 грн
Можливі терміни:
3-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.5

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev бульвар Вацлава Гавела, 4, офис 520 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 2634 от 15.06.2017 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО "Финанс Иновация" юридична назва
засновано 2017
fb.com/ MONETKA на Фейсбуку

Опис MONETKA

Монетка - сервіс мікрокредитування, що надає швидкі позики громадянам України. При необхідності клієнт може звернутися на сайт компанії і в короткий термін отримати потрібну суму грошей. МФО швидко розглядає заявки і приймає по них рішення, організація діє цілодобово. MONETKA видає кредит на пластикову карту особам, які відповідають таким умовам:

 • повнолітній;
 • громадянин України;
 • рахунок карти поповнений хоча б на 1 гривню, для проведення верифікації;
 • має відомості про реквізити паспорта та номер ІПН.

  Отримати мікропозик можна після одноразової реєстрації на сайті монетки. Згодом клієнт зможе авторизуватися в персональному розділі і відправити нову заявку. Серед інших МФО компанія Монетка виділяється наступними перевагами:

 • рішення за поданими заявами приймає робот, тому це відбувається швидко і без будь-яких емоцій;
 • позичальник може погасити позику за 3 дні;
 • система передбачає грейс-період тривалістю 3 дні;
 • МФО схвалює заяви навіть при відсутності у заявника офіційного робочого місця і при наявності інших кредитів в будь-яких фінансових установах;
 • при цьому організація може пролонгувати необмежену кількість разів.

  Позики в МФО Монетка можуть виручити, коли потрібна невелика сума до зарплати. Отримати гроші дуже просто, не потрібно навіть виходити з дому. Достатньо направити заявку через інтернет. Рішення за заявою приймається максимально швидко, і потрібна сума надходить на карту моментально.

  MONETKA опції особистого кабінету

  Для отримання суми в МФО MONETKA передбачений особистий кабінет. Оформлення цього розділу потрібно для отримання позики. В особистому кабінеті клієнт зможе відстежувати графік виплат, вносити платежі й оформляти пролонгацію при необхідності. МФО перевіряє всі надані відомості, незважаючи на віддаленість заявників. Тому при внесенні відомостей вкрай важливо надавати виключно правдиві відомості. Таким чином, особистий кабінет потрібно позичальникові для отримання достовірної та актуальної інформації про стан позики. Крім того, використовуючи один і той же персональний розділ на сайті, користувач зможе при необхідності відправляти запити на нові позики. Тому приватний розділ доведеться оформляти, якщо потрібно позику від МФО.

  monetka 2020 рік

  Реєстрація та вхід в особистий кабінет MONETKA

  Реєстрація особистого кабінету на сайті МФО Монетка не вимагає великої кількості часу або великих зусиль. Проходження цього процесу не викличе будь-яких проблем, досить, щоб користувач мав початковими знаннями про роботу з ПК. Для реєстрації особистого розділу на сайті Монетка слід встановити відомості про суму позики, період на який потрібні кошти. Внизу знаходиться кнопка, де можна ввести промокод, при його наявності. Потім слід вказати номер телефону, діючу пошту і придумати пароль. Після чого потрібно проставити галочки і натиснути продовжити. Надалі, використовуючи сайт МФО MONETKA, вхід в особистий кабінет буде проводитися без реєстрації, досить буде ввести електронну пошту або номер телефону і пароль.

  monetka 2020

 • MONETKA відгуки людей

  Немає відгуків

  Часті питання про MONETKA

  🔥 Що таке особистий кабінет MONETKA?

  Особистий кабінет MONETKA - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

  🔥 Де я можу оплатити позику MONETKA?

  ➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет MONETKA, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

  🔥 Чому мені відмовили у позиці?

  ➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами MONETKA при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
  banner ad girl
  up