Miloan

Докладна інформація про компанію Miloan. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті miloan.ua - докладна інструкція.

miloan vbkjfy
1-а позика:
500 - 3000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. В. Черновола, 12 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№2843 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «МИЛОАН» юридична назва
засновано 2016
fb.com/miloanukraine/ Miloan на Фейсбуку

Опис Miloan

Перш ніж зробити крок до оформлення онлайн кредиту, слід вивчити всю детальну інформацію про сервіс, який Вас зацікавив.

Важливим етапом є не тільки вибір мікрофінансової організації, а й оцінка своїх фінансових можливостей, яка знадобиться при погашенні мікропозики.

У сервісі Miloan, так само як і в інших МФО, закріплена процентна ставка. Якщо Ви звертаєтеся в компанію перший раз, то бонусом для Вас стане 0,01% в день. Для того, щоб дана інформація була зрозумілою сприйняття, слід скористатися функціоналом сайту і провести розрахунок через кредитний калькулятор, який розташований на головній сторінці.

Слід розуміти, що мікрокредит видається тільки тим клієнтам, які відповідають вимогам сервісу, а саме:

 1. активну банківську карту;
 2. діючий номер телефону;
 3. паспорт і ідентифікаційний код, який підтверджує Вашу особу;
 4. гаджети з доступом в інтернет;
 5. фото особи.

Всі умови і вимоги прописані на сайті компанії. Слід уважно і відповідально поставитися до процедури оформлення мікрокредиту і розгляду всіх деталей.

Важливо не тільки знайти перевірену мікрофінансову організацію, але і підібрати найбільш вигідні умови для Вас.

Особистий кабінет потрібен для того, щоб кредитор і позичальник відчували цілісність співпраці, не виходячи із зони комфорту. Цей кабінет є Вашим офіційним підтвердженням співпраці з командою Miloan.

Тут зберігається Ваша офіційна особиста інформація, яка залишається доступною тільки Вам та співробітникам сервісу. Стороннім особам повідомляти інформацію не рекомендується, тому що можливі спроби порушення прав і шахрайства.

Опції особистого кабінету

Опції особистого кабінету багатогранні, а інформація, яка в ньому міститься, відкриває перед Вами такі можливості:

 • l акційні пропозиції;
 • l бонусні програми;
 • l знижки;
 • l персональна інформація;
 • l умови і вимоги договору.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у консультантів команди або ознайомившись з розділами сайту. Слід звернути увагу на те, що в інтернеті є відгуки від клієнтів сервісу і грамотні коментарі фахівців мікрофінансової організації. Це дозволить Вам зробити висновок про роботу компанії від першої особи позичальників.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Реєстрація особистого кабінету не займе більше 15 хвилин Вашого часу, якщо слідувати прописаній формі і уважно заповнювати заявку.

 1. На головній сторінці розташований кредитний калькулятор, який допоможе Вам оцінити фінансові можливості і визначитися з термінами користування позики.

Для цього Вам потрібно вибрати суму і кількість днів, яких Вам буде достатньо, щоб своєчасно погасити кредит онлайн після закінчення терміну користування.

Дана функціональність дозволяє розібрати всі основні деталі оформлення конкретної мікропозики. Далі Вам слід натиснути на кнопку «Взяти кредит».

 1. Заповнюєте анкету на офіційному сайті. Вона містить тільки основну інформацію про Вашу особистість. Можна помітити, що осередки форми підписані українською мовою, тому заповнювати дані потрібно такою самою мовою.
 2. На діючий номер мобільного телефону Ви отримаєте смс-код.
 3. Далі відкриється більш детальна анкета, яку потрібно заповнити зрозуміло і інформативно.
 4. Закріплюєте банківську карту.
 5. Карта проходить верифікацію.
 6. Погоджуєтеся з вимогами договору.
 7. Очікуєте грошові кошти.

Переваги:

 • заявки із зіпсованою кредитною історією розглядаються;
 • відсутність комісій, якщо грошові кошти повертаються раніше покладеного терміну;
 • швидке отримання мікропозики на карту будь-якого банку України;
 • можливість отримання промокодів;
 • акційні пропозиції і знижки.

Причини відмови:

 • безвідповідальне ставлення до дотримання вимог;
 • незгода з умовою договору;
 • недоступність особистої інформації;
 • відсутність банківської карти і чинного номера мобільного телефону;
 • невідповідність віку і громадянства, заявлених в договорі.

Тільки відповідальність і уважність допоможе Вам зробити правильний вибір і підібрати вигідні умови з мікрокредитування. Всі причини відмови найчастіше пов'язані із зіпсованою кредитною історією, багажем штрафів, а також санкцій. Щоб такого не відбувалося, слід звертатися до професіоналів команди Miloan за грамотної консультацією.

Служба підтримки:

 • онлайн чат 24/7;
 • зворотній зв'язок;
 • 044 337 36 67;
 • info@miloan.ua.

Контакти:

Адреса:

 • [01135], м [Київ], вул. [Чорновола В'ячеслава], [# 12], оф. [#1].

Соціальні мережі:

 • Facebook [анкорне посилання].

Реквізити

 • ТОВ «МІЛОАН»;
 • Номер Ліцензії: №2843 від 10.11.2016 р .;
 • ЄДРПОУ 40484607

Miloan відгуки людей

Немає відгуків

Часті питання про Miloan

🔥 Що таке особистий кабінет Miloan?

Особистий кабінет Miloan - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Miloan?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Miloan, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Miloan при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up