Loany

Докладна інформація про компанію Loany. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозику на сайті loany.com.ua - докладна інструкція.

Loany
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 8000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.1

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev вул. Сурикова, будинок 3, корпус 8-Б юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№168 ліцензія Нацкомфінпослуг
"КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ" юридична назва
засновано 2016
fb.com/loanyua/ Loany на Фейсбуку

Опис Loany

Loany - сервіс, який швидко допоможе отримати швидкий міні кредит на карту без відмови на найвигідніших умовах, не витрачаючи час на черзі в банк. МФО пропонують своїм клієнтам два види кредитів "терміново" і "розумні" кредити. Вони відрізняються в умовах отримання кредиту, який можна знайти на офіційному сайті сервісу. Однак обидві програми дозволяють продовжити термін кредиту без підвищення процентної ставки і дострокове закриття кредиту без штрафних санкцій. Loany, як і будь-яка інша надійна компанія, буде зобов'язана перевірити платоспроможність і документи клієнтів, зв'язавшись з ним. Але тривалість цієї процедури буде набагато швидше і простіше, ніж в банку. Після заповнення анкети, система перевірить дані протягом декількох хвилин, а необхідну суму буде передано на ваш рахунок.

МФО Loany приваблює своїх клієнтів:

 • можливість приймати кредит на один день або цілий рік;
 • не потрібно надавати додаткові документи та відвідувати офіс Лоані (оскільки офіси клієнтів компанії недоступні);
 • немає необхідності перереєстрації на сайті послуги на другий кредит.
 • К системі безпеки Loany прийшла дуже серйозно, представляючи нові технологічні рішення, так що ви не можете боятися безпеки даних.

  Loany опції особистого кабінету

  МФО відкриває широкі можливості для тих, хто пройде авторизацію на офіційному сайті компанії і отримає доступ в loany особистий кабінет. Це дозволить переглядати дані з відкритого кредиту, оплачувати його або продовжувати при необхідності. Крім цього в особистому кабінеті можна відстежувати накопичені бонусні бали, здійснювати подачу заявок без повторного внесення даних до анкети, вносити доповнення і зміни в анкету і завжди бути в курсі новин компанії і акційні пропозиції по мікрокредитах.

  Керувати функціоналом особистого кабінету можливо через верхній рядок, що міститься на будь-який його сторінці. Звертатися з будь-консультаційним питань також можливо шляхом онлайн-допомоги, чату, за телефоном гарячої лінії.

  loany credit uk

  Реєстрація та вхід в особистий кабінет Loany

  Оскільки клієнтські офіси даної МФО відсутні, перед подачею заявки на позику потрібно виконати кілька дій на сайті loany. Вхід в особистий кабінет буде доступний тільки після реєстрації, авторизації і створення власної облікового запису. Верхній правий кут буде містити опцію «Вхід». Клік по цій кнопці запросить введення адреси електронної пошти та пароля. При виникненні проблем з входом в особистий кабінет, відновити пароль не є проблемою. Система надішле на пошту посилання для авторизації, пройшовши по якій в налаштуваннях можна задати новий пароль.

  loany credit uk2

  Контакти:

  • Адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, буд.3, корпус 8-Б;
  • 24/7 онлайн чат-оператор;
  • телефону немає
  • support@loansinfo.com.ua

  Реквізити:

  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ", ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
  • Номер Ліцензії: ІК №168 від 02.06.2016;
  • ЄДРПОУ 39584637

  Loany відгуки людей

  Первый свой займ взяла в loany, хоть и не большой 4000 гривен, но мне понравился уровень сервиса и скорость обработки моей заявки. Если по уму брать микрозаймы и вовремя их возвращать, реально выручает.

  Часті питання про Loany

  🔥 Що таке особистий кабінет Loany?

  Особистий кабінет Loany - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

  🔥 Де я можу оплатити позику Loany?

  ➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Loany, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

  🔥 Чому мені відмовили у позиці?

  ➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Loany при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
  banner ad girl
  up