KltCredit

Kltcredit - вихід, коли вам знадобилися терміново гроші. Якщо у Вас немає потреби у великій сумі, але гроші потрібні з 9 до 20:00 і є під рукою інтернет то КЛТ кредит Вас виручить.

klt credit online
1-а позика:
500 - 2500 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-65 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev пр. Соборности (Воссоединения), 15 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 3479 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ «КЛТ КРЕДИТ» юридична назва
засновано 2015
fb.com/kltcredit KltCredit на Фейсбуку

Опис KltCredit

Сервіс KLT Credit існує на ринку мікрофінансових послуг з 2015 року і вже встиг завоювати інтерес серед потенційних клієнтів, а також довіру постійних позичальників. Це обумовлено тим, що компанія співпрацює на прозорих умовах і надає мінімальні вимоги по кредиту.

Оформити кредит онлайн Ви можете в комфортних для себе умовах, не виходячи з дому. Сучасна та мобільна система обслуговування дозволить Вам заощадити час і не стояти в черзі. Вигідною і зручною альтернативою банку є кредитування в режимі «онлайн». На даний момент громадянам України надається можливість оформити кредит з умовою наявності банківської карти і доступу в Інтернет.

Компанія KLT Credit дозволить Вам швидко і безпечно вирішити фінансові труднощі, тому що професійна команда організації працює зі своїми клієнтами в індивідуальному порядку і приділяє максимальну кількість часу проблеміпозичальника. Максимальний термін, на який Ви можете оформити кредит, становить 65 днів, при цьому час оформлення заявки не займе більше 20 хвилин Вашого часу. Якщо у Вас з'явилися непередбачені обставини або терміново знадобилися гроші на певні витрати, то мікрофінансоваорганізація KLT Credit готова допомогти кожному потенційному і постійного позичальникові. Скориставшись один раз послугами компанії, клієнти сервісу найчастіше звертаються за допомогою повторно. Це означає те, що організація допомагає позичальникам виходити зі складного фінансового становища.

На офіційному сайті Ви можете самостійно оцінити свої можливості майбутніх виплат. На головній сторінці розташований кредитний калькулятор, яким необхідно скористатися для уточнення суми і термінів користування грошовими коштами. Слід розуміти, що кредит може оформити тільки той клієнт, який відповідає мінімальним вимогам компанії:

 1. вік: 18 - 75 років;
 2. активована банківська карта;
 3. діючий номер мобільного телефону;
 4. громадянство України;
 5. проживання на території держави;

Компанія пропонує можливість користування якісним інтерфейсом, сучасною системою співпраці, професійною підтримкою компанії, а також грамотнуконсультаціюспівробітників.

За мінімальну кількість часу компанія допоможе вирішити фінансові труднощі. Сервіс KLT Credit працює на прозорих умовах надання онлайн позик на карту, тому що завоювати  довіру позичальників і надати якісне обслуговування - перше завдання команди мікрофінансової організації. 

Щоб не виникало додаткових питань при оформленні кредиту онлайн, команда сервісу розробила зручний і простий інтерфейс, який дозволяє кожному потенційному і постійномупозичальникові створити свій Особистий кабінет і мати доступ до офіційної та важливої інформації в будь-який зручний час.

Опції особистого кабінету

Опції Особистого кабінету кожного позичальника багатогранні, після реєстрації Вам стане доступна наступна інформація:

 • повторне оформлення заявки на мікрокредит;
 • перегляд графіка платежів;
 • вивчення умов договору;
 • способи погашення боргу;
 • використання промокодів;
 • участь в акційних і бонусних програмах.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

 1. Оформлення кредиту починається з використання кредитного калькулятора. Дана процедура дозволить Вам розрахувати фінансові можливості для майбутнього погашення заборгованості. На калькуляторі Вам необхідно вибрати потрібну суму і терміни користування грошовими коштами. Після цього Вам будепредставлена інформація про знижку, відсотках, сума до погашення і крайня дата повернення позики. Якщо Ви згодні з цими умовами - натисніть кнопку «Отримати гроші»;

 1. Перед Вами з'явиться реєстраційна форма, в якій має бути вказано особисті дані: діючий номер мобільного телефону, ІПН, П.І.Б., дату народження і т.д. Після внесення персональної інформації необхідно уважно перевірити правильність заповнених полів. Далі необхідно поставити «галочку» навпроти угоди обробки персональних даних;

 1. Співробітники компанії вишлють Вам кодове значення на вказаний номер мобільного телефону, якенеобхідно ввести успеціальній віконці;
 2. Далі заповнюєте більш детальну інформацію Ваших паспортних даних. Слід уважно заповнювати поля, тому що найменша помилка може стати приводом для відмови в наданні кредиту;
 3. Вказуєте адресу проживання;
 4. Далі заповнюєте такі деталі: місце роботи, статус, рід діяльності, назва підприємства, в якому працюєте;
 5. Заповнюєте графу «Контакти». Тут Ви можете вказати посилання на сторінку в соціальних мережах, email. Обов'язковою умовою є дані про людей, які Вас знають і можуть підтвердити Вашу працездатність;
 6. Після заповнення реєстраційної форми, система Вам знову надаєкредитний калькулятор, на якому Ви повинні звірити суму, терміни, відсотки, а також підтвердити згоду з даними умовами.
 7. Наступний етап - верифікація карти. На Вашому рахунку буде заблокована мінімальна сума, яка не перевищить 1 гривні і повернеться назад після проходження перевірки;
 8. Вказати дані карти, після верифікація необхідно підтвердити рішення на оформлення кредиту.
 9. Очікуєте код на мобільний номер телефону, після отримання - вписуєте його успеціальне поле;
 10. Після отримання рішення від співробітників компанії, кошти будуть зараховані протягом декількох хвилин.

Переваги:

 • мінімальна процентна ставка по позиці;
 • лояльне ставлення співробітників сервісу до потенційних і постійним позичальникам;
 • швидка процедура оформлення кредиту. Для того щоб клієнт зміг моментально заповнити заявку і отримати грошові кошти на банківську карту, необхідний гаджет з доступом в інтернет;
 • миттєвийрозгляд і вивчення анкети клієнта;
 • зарахування коштів на карту відбувається за короткий проміжок часу після схвалення заявки (протягом 15 хвилин);
 • дострокове погашення заборгованості без додаткових комісій;
 • конфіденційність і безпеку даних. Без дозволу клієнта сервіс не має право передавати інформацію третім особам;
 • зручні способи погашення заборгованості (через банківську карту, термінали самообслуговування, інтернет-банкінг і т.д.)
 • мінімальні умови до позичальника. Для отримання грошових коштів необхідно мати основні документи - паспорт та ідентифікаційний код.

Причини відмови:

 • Якщо Ви допустили помилку в даних, при заповненні заявки - анкети. Слід розуміти, що навіть найменша помилка може стати причиною для відмови в наданні кредитних коштів;
 • Указали не діючийномер телефону або банківської карти. Слід переконатися, що всі дані повністю відповідають Вашим чинним номерами;
 • неінформативні заповнення клітинок для даних. Необхідно вписувати дані в усі прописані поля. Відсутність будь - якої інформації може стати причиною для відмови.
 • Відсутність мінімальної суми грошових коштів на карті. Сума до 1 гривні необхідна для проходження верифікації карти і підтвердження того, що Ви є її власником.
 • Зіпсована кредитна історія і непогашена заборгованість в інших мікрофінансових організаціях.

Слід уважно поставитися до прочитання умов договору та оцінити ризики несвоєчасного повернення боргу. Погашення заборгованості - обов'язкова умова довгострокового і вигідного співробітництва. Якщо у Вас виникли непередбачені обставини, і Ви не можете повернути позику в зазначені терміни, необхідно звернутися до фахівців компанії або скористатися послугою пролонгації.

Служба підтримки:

 • зворотній зв'язок;
 • 0 800 217373,

066 144 7373,

096 144 7373,

063 144 7373:

телефон відділу по роботі із заборгованістю:

044 365 7373;

 • info@kltcredit.com.ua.

Контакти:

Адреса:

 • 02160], м [Київ], пр. [Соборності], д. [# 15].

Соціальні мережі:

 • Facebook [анкорнепосилання];
 • Instagram [анкорнепосилання];
 • Twitter [анкорнепосилання].

Реквізити:

 • ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»;
 • Номер Ліцензії: №3479 від 29.12.2015 р .;
 • ЄДРПОУ: 40076206.

 Банківський рахунок:

 • р / с: 26501056200130 в ПАТ КБ "Приватбанк";
 • МФО: 380269.

KltCredit відгуки людей

Часті питання про KltCredit

🔥 Що таке особистий кабінет KltCredit?

Особистий кабінет KltCredit - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику KltCredit?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет KltCredit, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами KltCredit при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up