KF.UA

Докладна інформація про компанію KF.UA. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті kf.ua - докладна інструкція.

kf.ua укр
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
7-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Вадима Гетьмана, дом 6 А, офис 602 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
691 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ «КФ.ЮА» юридична назва
засновано 2018
fb.com/www.kf.ua/ KF.UA на Фейсбуку

Опис KF.UA

Відома мікрофінансова компанія, яка займається видачею онлайн кредиту через інтернет і банківські відділення організації. Щоб клієнтам було зручно користуватися послугами цієї компанії, вони побудували більше 150 відділень, які ви можете знайти на вулицях в понад 20 містах України. Вони працюють цілодобово і надають якісну і грамотну допомогу в оформленні кредиту своїм клієнтам. Завдяки цій організації більшість людей отримують гроші швидко в їх відділеннях або на сайті. Компанія має велику популярність серед людей через свою оперативність та своєчасну видачу кредиту.

KF.ua - це популярна мікрофінансова мережа, яка видає кредит без будь-яких труднощів і великої витрати часу. Вона дозволяє дистанційно, не виходячи з дому, оформити кредит без консультації в офісі з отриманням грошей прямо на банківську картку. Онлайн-сервіс працює цілодобово і дає якісну фінансову підтримку навіть у святкові дні. При оформленні кредиту, ви можете розраховувати на швидку і якісну роботу співробітників мікрофінансової організації. Для подачі заяви на оформлення кредиту, вам буде необхідно зареєструватися на сайті kf.ua і проконсультуватися з менеджерами компанії. Після цього можете сміливо заповнювати необхідну інформацію в заяві. Все, що потрібно для оформлення кредиту - це паспорт і ідентифікаційний код. Таке число необхідних документів для оформлення кредиту економить ваш час. Час, який знадобиться для оформлення кредиту, не буде перевищувати п'ятнадцять хвилин.

Опції особистого кабінету

Після того, як буде пройдена реєстрація в особистому кабінеті, клієнт може користуватися всіма послугами особистого кабінету, а саме:

 • заповнювати заяву на отримання кредиту і подавати анкету на розгляд менеджерами організації;
 • коригування персональних даних, а саме: номер мобільного телефону або банківської картки;
 • стежити за умовами вашої позики і бачити кінцевий термін погашення кредиту і остаточну суму повернення;
 • достроково погасити весь кредит або відсотки позики, всі платіжні операції рекомендовано проводити в особистому кабінеті;
 • дивитися свою історію кредитів в компанії.

Якщо ви будете часто брати кредит без відмови у цій фінансовій організації, то вам будуть відкриті додаткові можливості. Після виконання множинних фінансових операцій, при своєчасній виплаті кредиту, ви себе зарекомендуєте як своєчасного позичальника і вам буде надана можливість брати кредити на більш високу суму з низькими відсотками.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Перед реєстрацією в організації, вам треба буде вказати, яку суму ви хочете взяти в кредит. Після цього вас перекинуть на іншу вкладку і там потрібно буде вказати свій номер телефону, на який прийде смс з кодом. Його буде необхідно ввести в певне поле, наступна сторінка, куди вас перекинуть, там потрібно буде вказати свій ІПН (індивідуальний податковий номер) і свою дату народження. Далі вам потрібно буде також переходити на наступні етапи реєстрації, заповнюючи необхідну інформацію

Переваги:

 • компанія обробляє заяви на кредит цілодобово, навіть під час свят;
 • організація пропонує оформлення кредиту онлайн на карту або в банківському відділенні готівкою;
 • банк працює по всій Україні і кредитує людей без особливих труднощів;
 • щоб оформити заяву на кредит, потрібно буде мати при собі паспорт та ІПН;
 • оформляє кредит не більше ніж за 15 хвилин;
 • не приховують ні одного пункту умов кредиту, під час оформлення все пред'являють;
 • швидко набирають популярність через зручні умови кредитування.

Причини відмови:

 • У разі відмови заяви на кредит, ви можете подати повторно заяву на оформлення кредиту через 1 місяць.
 • погана кредитна історія;
 • нема громадянства в Україні;
 • некоректно вказана особиста інформація.

Контакти:

 • 24г онлайн чат-оператор;
 • 0-800-30-00-88 (безкоштовний дзвінок по Україні);
 • 050) 396-00-48 (Vodafone);
 • (073) 001-47-86 (Lifecell);
 • (067) 690-89-42;
 • Facebook https://www.facebook.com/www.kf.ua/

Реквізити:

 • l ТОВ «КФ.ЮА»;
 • l Номер ліцензії: № 691 від 03.05.2018;
 • l ЄДРПОУ 41940643;

Банківський рахунок:

 • п / р 26500025003601 в ПАТ "Альфа-Банк";
 • МФО: 300346

Мікрофінансова організація KF.ua одна з перших, хто почав видавати кредит у відділеннях на території України. Сприяла розвитку небанківського кредиту на грошовому ринку України. На даний момент KF.ua має велику популярність і стрімко розвивається. Вона дає якісну фінансову підтримку цілодобово.

KF.UA відгуки людей

Доброе время суток, уважаемая Юлия. Рекомендации от кредитного портала VGO: - очень жаль, что вы попали в такую ситуацию, наши специалисты могут вам помочь с вашим вопросом - для этого требуется указать ваш контактный номер телефона, полное фамилию, имя, отчество и мы вам поможем, с Уважением, портал VGO

Никогда не обращайтесь в эту контору. Я заполнила анкету, но кредит не брала. Теперь мне звонят через каждые 10 мин и даже ночью. Обратилась на горячую линию, мне ответили что я должна писать письмо в Киев на юридический адрес и просить, чтобы мой телефон удалили из базы данных и не звонили мне больше. Это просто идиотизм. Буду писать письмо в КФЮА и в прокуратуру жалобу , какое они имеют право звонить по ночам .
Все прошло супер и без лишних проблем. Подала заявку на сайте кфюа, зарегистрировавшись пер5д этим в личном кабинете, в котором очень удобно просматривать свою историю кредитов и суммы к погашению текущего займа. После положительного результата моей заявки на онлайн кредит и подписании договора - деньги на карте были уже через 5 минут.
Решила взять кредит до зарплаты, в долг взять не у кого. Понравилось в кфюа, что для первого раза процент минимальный. Быстро все оформила, все понятно. Деньги пришли на карту почти сразу. Всем довольна, всем советую.

Часті питання про KF.UA

🔥 Що таке особистий кабінет KF.UA?

Особистий кабінет KF.UA - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику KF.UA?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет KF.UA, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами KF.UA при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up