Грошик

Докладна інформація про компанію Грошик. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозику на сайті groshik.com - докладна інструкція.

Грошик
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.7

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev вул. Шота Руставелі, будинок 44, офіс 104 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
1718 ліцензія Нацкомфінпослуг
"ФК ГОРИЗОНТ" юридична назва
засновано 2018
fb.com/groshikofficial/ Грошик на Фейсбуку

Опис Грошик

Грошик - це рішення будь-яких фінансових проблем (від 500 до 14900 грн.) Тут і зараз. При цьому МФО готова надати вигідні мікрокредити від 5 днів до місяця буквально всім, хто потребує від 18 до 60 років. Не перешкода навіть зіпсована кредитна історія і відсутність офіційного працевлаштування. Дана кредитна організація відрізняється від подібних їй мінімумом відмов, можливістю отримувати зростаючі знижки на процентну ставку, блискавичним розглядом заявок на позику і «грейс-періодом» в 3 дня. Останній аспект - особливо вигідний для клієнтів, оскільки в ці 3 доби не нараховуються відсотки і пеня.

Терміни кредитування можна продовжувати при необхідності без штрафів і пені. Groshik здійснює переклад фінансових коштів 24/7, незалежно від свят і вихідних днів. Тут неможливо взяти безвідсоткову позику, проте співпраця з цією кредитною організацією буде дуже вигідним, якщо подивитися на запропоновані спеціальні пропозиції.

  • Програма «Приведи друга», де кожен запрошений клієнт оплачується грошики певної сумою. Посилання на офіційний сайт цієї організації можна залишати в соціальних мережах, робити розсилки і використовувати інші методи.
  • На увагу заслуговує і багаторівнева програма лояльності. Для залучення клієнтів Groshik чесно нараховує бали за кожен своєчасно погашений мікрокредит. Накопичені бонусні бали використовуються з метою закриття нових позик. Позичальники з 5 рівнем в даній програмі лояльності можуть розраховувати на кредити зі знижкою 40% на процентну ставку.

Оплату мікропозики від Грошик можна здійснювати через особистий кабінет, термінали самообслуговування або в касах офісів будь-яких банків України. Реструктуризація позик також можлива на певних умовах, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті компанії.

groshik credit uk

Groshik опції особистого кабінету

Щоб отримати позику через онлайн-сервіс Groshik особистий кабінет знадобиться кожному. Також через особистий кабінет можна переглядати поточну інформацію про кредит, вносити кошти для його погашення або продовження, подавати нові заявки за спрощеною схемою. Після заповнення необхідних даних система за кілька хвилин перевірить банківський рахунок і коректність введення інформації. Протягом чверті години через персональний кабінет можна отримати інформацію про рішення на надання позики. Дуже доречна опція консультаційної допомоги: з будь-якого виниклого питання можна звернутися до фахівців за номером телефону або прийшовши в офіс компанії.

грошік

Реєстрація та вхід в особистий кабінет Groshik

Можливості користування опціями особистого кабінету з'являться тільки після реєстрації на офіційному сайті або авторизації через соціальні мережі. Для того щоб система надала таку можливість, необхідно правильно заповнити анкету, вказати контактну інформацію, завантажити фото картку з паспорта і заповнити номер картки. Грошик вхід в особистий кабінет здійснюється за допомогою логіна і пароля або через прив'язані акаунти в соцмережах.

Контакти:

  • Адреса: 01033 м Київ, вул. Шота Руставелі, будинок 44, офіс 104;
  • 0 800 330 525
  • support@groshik.com

Реквізити:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю "ФК ГОРИЗОНТ"
  • Номер Ліцензії: №17 18 від 16.05.2017;
  • ЄДРПОУ 39013897

Грошик відгуки людей

Получил займ в Грошик 4000 гривен сразу на карту, деньги пришли через пару минут после подтверждения онлайн заявки на кредит. Хорошая компания, рекомендую всем.

Часті питання про Грошик

🔥 Що таке особистий кабінет Грошик?

Особистий кабінет Грошик - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Грошик?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Грошик, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Грошик при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up