EuroGroshi

Докладна інформація про компанію EuroGroshi (Євро Гроші). Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті EuroGroshi.ua - докладна інструкція."

eurogroshi euro groshi евро гроши євро гроші
1-а позика:
500 - 4000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Хорива 1А юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
4321 ліцензія Нацкомфінпослуг
«ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА» юридична назва
засновано 2017
facebook.com/eurogroshi/ EuroGroshi на Фейсбуку

Опис EuroGroshi

Українська компанія, яка спеціалізується на видачі мікропозикигромадянам країни, почала активний розвиток в 2016 році. Вона була організована товариством з обмеженою відповідальністю, кредитною установою «Європейська кредитна група». З самого початку своєї діяльності установа спеціалізувалася на онлайн кредитуванні, з кожним місяцем своєї роботи удосконалюючи свій офіційний сайт, і покращуючи сервіс для користувачів.

Основна місія організації - фінансова підтримка, у вигляді надання онлайн кредиту на банківську картку, громадянам України на максимально вигідних і лояльних стандартах. У команді ЄвроГроші працюють тільки професіонали, всі співробітники мають кваліфікацію в сфері мікрофінансування, і можуть дати детальну консультацію клієнту.

В основі формування політики роботи лежить європейська стратегія розвитку, а так само інноваційний підхід до кредитування громадян в принципі. ЄвроГроші - це професійний учасник фінансового ринку України, фірма працює тільки на підставі чесності і порядності, без будь-яких прихованих комісійних нарахувань. Вибудовуючи стратегію своєї роботи, фахівці прийняли рішення відмовитися від готівкового кредитування, і віддали перевагу співпраці з позичальниками через банківські карти. Такий вибір оптимальний, так як популярність інтернет послуг зростає з кожним днем, а більшість оплат здійснюються безпосередньо з картки.

Український сервіс ЄвроГроші повністю автоматизований - заявка автоматично надходить на розгляд, після того, як буде направленавустанову. Використання інноваційних скорингових систем і професіоналізм працівників дозволяють прискорити процес прийняття рішення та перекладу позикових коштів. Багато українців залишаються задоволені послугами фірми Євро Гроші, і повторно звертаються в компанію, що пояснює великий потік заявок і велику клієнтську базу установи. Репутація ЄвроГроші на ринку фінансових послуг носить позитивний характер, компанія швидко реагує на запити, володіє надійною системою для захисту особистих відомостей користувача, має сайт з зручним і простим інтерфейсом.

Всього за п'ятнадцять хвилин людина може отримати позику в розмірі 1000-10 000 гривень, для цього достатньо правильно сформувати запит. Якщо позика оформляється вперше, сайт запропонуєзареєструвати особистий кабінет, заповнити заяву з повною інформацією про себе. Наступного разу цього робити не доведеться. Сума першої позики - не більш 1500 гривень, але з кожним відданим вчасно боргом це обмеження буде зростати.

У пріоритеті ЄвроГроші - робота з перевіреними клієнтами, які будуть звертатися за коштами не один раз, тому для новачків відсутні пільгові умови. Однак постійні користувачі мають особливі умови співпраці - це програми лояльності, які поступово знижують відсоток за кредит. Говорячи про стандартніставки, в розмірі 1.9%, річний APR складе 693.5%. Клієнт, оформивши тисячу гривень на десять днів, заплатить фірмі 190 гривень за її послуги.

Організація Євро гроші зацікавлена узалученні нових клієнтів. Саме тому вона пропонує позики на настільки простих і доступних умовах. Але в деяких ситуаціях відмови уникнути не вдається. Найчастіше це відбувається з наступних причин:

 • Особа, яка подає заявку, вже є клієнтом установи і має заборгованість по оплаті існуючого кредиту або невиплачену позику;
 • У відправленійформі бракує даних про людину - не всі поля заповнені або відсутня важлива інформація;
 • Неможливо завершити верифікацію карти через її термін дії або порожнійбаланс;
 • Знайдена сумнівна інформація в анкеті, схожа на спробу обдурити сервіс;
 • У будь-яких номерах або вказівках допущені помилки.

Людина, чию заявку відхилили, має право повторно звернутися в Євро Гроші тільки через 30 днів.

Установа ЄвроГроші - це сучасний онлайн-портал, який дозволяє спростити процедуру отримання кредиту, і позбавити позичальників від необхідності відвідування офісів, витрати особистого часу. Гроші видаються на картки громадян, заявки приймають і розглядаються через інтернет.

EuroGroshi опції особистого кабінету

Коли реєстраційна процедура підійде до кінця, людина підтвердить свій номер телефону і отримати особистий кабінет з різними опціями, у нього з'явиться можливість:

 • Не поспішаючи скласти запит на отримання позики, передати його через мережу в установу в будь-який час доби, у вихідний або святковий день;
 • Коригувати особисту інформацію про себе і своїх контактах, наприклад, у випадку втрати або зміни номера телефону;
 • Самостійно відслідковувати процес нарахування відсотків, стан балансу;
 • В інтерактивному режимі стежити за своєю позикою, її термінами;
 • Оплачувати позику, повністю або частинами, в будь-який день, при необхідності продовжувати термін договору на 30 днів необмежену кількість разів. Оплата без відсотків і комісій, швидкість надходження - миттєво;
 • Підключатися до бонусним і акційними програмами.

Щоб збільшити суму, доступну для отримання на карту, частіше звертайтеся в eurogroshi і вчасно погашайте все заборгованості!

EuroGroshi реєстрація та вхід в особистий кабінет

Знайомство з умовами компанії починається з вибору параметрів онлайн кредиту. Для цього головна сторінка сайту пропонує використовувати лічильник позик. Відвідувач відразу побачить, скільки він повинен буде заплатити за ту чи іншу позику, для цього йому не потрібно реєструватися на сайті:

угкщпкщырш

Оцінивши всі параметри, можна переходити до реєстрації, якщо оформлення позики все ще актуально. Після натискання кнопки «Отримати кредит» відкриється вікно для нових відвідувачів.

'dhjuhjis

Якщо людина правильно ввів всі відомості, підтвердив номер телефону, то він отримує доступ до заповнення заявок на онлайн-позичку

EuroGroshi відгуки людей

Хочу просити зробити реструктуризацію боргу у звязку з важким фінансовим становищем
Доброго дня. Звертаюся до Вас з проханням про ресруктуризацію боргу,так як в мене в зв"язку з обставинами які зараз склалися в країні, важке фінансове становище, я вихожу з відпустки 20 квітня і пенсія в мене 24 квітня. На даний момент немаю коштів взагалі. Дякую
Здраствуйте! Обращаюсь к Вам с таким вопросом. Я имею у Вас кредит (инн 2827819778). В конце года случилось происшествие у меня (лечение), которое привело к затрате очень большой суммы денег. Даже сумму для пролонгации не могу проплатить. 03.01.2020 года внес 500 грн, все что смог. Обращаюсь с таким вопросом: существуют ли в Вашей компании возможности о рассмотрении моего договора на льготних условиях (реструктуризация, льготные условия для учасников АТО (ООС), пенсионеров (ветеранов войны) и т.п.). Все необходимые документы могу представить. Прошу войти в мое положение и помочь. Заранее спасибо.

Часті питання про EuroGroshi

🔥 Що таке особистий кабінет EuroGroshi?

Особистий кабінет EuroGroshi - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику EuroGroshi?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет EuroGroshi, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами EuroGroshi при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up