EuroGroshi кредит на картку онлайн

Докладна інформація про компанію EuroGroshi (Євро Гроші). Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті EuroGroshi.ua - докладна інструкція."

 

Корисна інформація о EuroGroshi

РЕЙТИНГ
Kількість голосів: 0 
facebook.com/eurogroshi/ EuroGroshi на Фейсбуку
04071, Киев, ул. Хорива 1А адреса
+380442284282 телефон
сума
4 000
10 000
строк
1-30
ставка
1.9%
1.9%

Українська компанія, яка спеціалізується на видачі мікропозикигромадянам країни, почала активний розвиток в 2016 році. Вона була організована товариством з обмеженою відповідальністю, кредитною установою «Європейська кредитна група». З самого початку своєї діяльності установа спеціалізувалася на онлайн кредитуванні, з кожним місяцем своєї роботи удосконалюючи свій офіційний сайт, і покращуючи сервіс для користувачів.

Основна місія організації - фінансова підтримка, у вигляді надання онлайн кредиту на банківську картку, громадянам України на максимально вигідних і лояльних стандартах. У команді ЄвроГроші працюють тільки професіонали, всі співробітники мають кваліфікацію в сфері мікрофінансування, і можуть дати детальну консультацію клієнту.

В основі формування політики роботи лежить європейська стратегія розвитку, а так само інноваційний підхід до кредитування громадян в принципі. ЄвроГроші - це професійний учасник фінансового ринку України, фірма працює тільки на підставі чесності і порядності, без будь-яких прихованих комісійних нарахувань. Вибудовуючи стратегію своєї роботи, фахівці прийняли рішення відмовитися від готівкового кредитування, і віддали перевагу співпраці з позичальниками через банківські карти. Такий вибір оптимальний, так як популярність інтернет послуг зростає з кожним днем, а більшість оплат здійснюються безпосередньо з картки.

Український сервіс ЄвроГроші повністю автоматизований - заявка автоматично надходить на розгляд, після того, як буде направленавустанову. Використання інноваційних скорингових систем і професіоналізм працівників дозволяють прискорити процес прийняття рішення та перекладу позикових коштів. Багато українців залишаються задоволені послугами фірми Євро Гроші, і повторно звертаються в компанію, що пояснює великий потік заявок і велику клієнтську базу установи. Репутація ЄвроГроші на ринку фінансових послуг носить позитивний характер, компанія швидко реагує на запити, володіє надійною системою для захисту особистих відомостей користувача, має сайт з зручним і простим інтерфейсом.

Всього за п'ятнадцять хвилин людина може отримати позику в розмірі 1000-10 000 гривень, для цього достатньо правильно сформувати запит. Якщо позика оформляється вперше, сайт запропонуєзареєструвати особистий кабінет, заповнити заяву з повною інформацією про себе. Наступного разу цього робити не доведеться. Сума першої позики - не більш 1500 гривень, але з кожним відданим вчасно боргом це обмеження буде зростати.

У пріоритеті ЄвроГроші - робота з перевіреними клієнтами, які будуть звертатися за коштами не один раз, тому для новачків відсутні пільгові умови. Однак постійні користувачі мають особливі умови співпраці - це програми лояльності, які поступово знижують відсоток за кредит. Говорячи про стандартніставки, в розмірі 1.9%, річний APR складе 693.5%. Клієнт, оформивши тисячу гривень на десять днів, заплатить фірмі 190 гривень за її послуги.

Організація Євро гроші зацікавлена узалученні нових клієнтів. Саме тому вона пропонує позики на настільки простих і доступних умовах. Але в деяких ситуаціях відмови уникнути не вдається. Найчастіше це відбувається з наступних причин:

 • Особа, яка подає заявку, вже є клієнтом установи і має заборгованість по оплаті існуючого кредиту або невиплачену позику;
 • У відправленійформі бракує даних про людину - не всі поля заповнені або відсутня важлива інформація;
 • Неможливо завершити верифікацію карти через її термін дії або порожнійбаланс;
 • Знайдена сумнівна інформація в анкеті, схожа на спробу обдурити сервіс;
 • У будь-яких номерах або вказівках допущені помилки.

Людина, чию заявку відхилили, має право повторно звернутися в Євро Гроші тільки через 30 днів.

Установа ЄвроГроші - це сучасний онлайн-портал, який дозволяє спростити процедуру отримання кредиту, і позбавити позичальників від необхідності відвідування офісів, витрати особистого часу. Гроші видаються на картки громадян, заявки приймають і розглядаються через інтернет.

Опції особистого кабінету

Коли реєстраційна процедура підійде до кінця, людина підтвердить свій номер телефону і отримати особистий кабінет з різними опціями, у нього з'явиться можливість:

 • Не поспішаючи скласти запит на отримання позики, передати його через мережу в установу в будь-який час доби, у вихідний або святковий день;
 • Коригувати особисту інформацію про себе і своїх контактах, наприклад, у випадку втрати або зміни номера телефону;
 • Самостійно відслідковувати процес нарахування відсотків, стан балансу;
 • В інтерактивному режимі стежити за своєю позикою, її термінами;
 • Оплачувати позику, повністю або частинами, в будь-який день, при необхідності продовжувати термін договору на 30 днів необмежену кількість разів. Оплата без відсотків і комісій, швидкість надходження - миттєво;
 • Підключатися до бонусним і акційними програмами.

Щоб збільшити суму, доступну для отримання на карту, частіше звертайтеся в eurogroshi і вчасно погашайте все заборгованості!

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Знайомство з умовами компанії починається з вибору параметрів онлайн кредиту. Для цього головна сторінка сайту пропонує використовувати лічильник позик. Відвідувач відразу побачить, скільки він повинен буде заплатити за ту чи іншу позику, для цього йому не потрібно реєструватися на сайті:

Оцінивши всі параметри, можна переходити до реєстрації, якщо оформлення позики все ще актуально. Після натискання кнопки «Отримати кредит» відкриється вікно для нових відвідувачів.

Якщо людина правильно ввів всі відомості, підтвердив номер телефону, то він отримує доступ до заповнення заявок на онлайн-позичку

Залишити вiдгук
EuroGroshi відгуки людей
Немає відгуків
up
кредит онлайн Ukraine