E-Cash

Докладна інформація про компанію E-Cash. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті e-cash.com.ua - докладна інструкція.

E-Cash
1-а позика:
500 - 4000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.5

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Кловский спуск, 7А юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 4209 от 02.11.2017 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «Е-КЕШ» юридична назва
засновано 2017
fb.com/ E-Cash на Фейсбуку

Опис E-Cash

Якщо до зарплати ще далеко, а покупка або оплата послуг необхідна вже сьогодні, доводиться шукати інші джерела. Взяти в борг потрібну суму у знайомих і близьких - далеко не завжди вдале рішення. Банки не працюють з невеликими сумами і спеціалізуються на довгострокових кредитах. E-Cash пропонує швидке і вкрай зручне рішення проблеми - отримання кредиту онлайн на оптимальних для клієнта умовах. Сервіс надає позики виключно онлайн, гроші надходять на карту клієнта. Коли можуть знадобитися послуги E-Cash, сервіс є ідеальним варіантом в разі, якщо:

 • потрібно швидко і на короткий термін отримати відносно невелику суму;
 • кредит передбачає вирішення нагальних питань, а не певну мету;
 • немає постійного джерела доходів і офіційного місця роботи;
 • немає людей, які могли б стати поручителями;
 • є проблеми з кредитною історією.
 • Кредит в E-Cash можна отримати в будь-якому з цих випадків. Відповідь на заявку майже гарантовано позитивний, які переваги E-Cash, співпраця з E-Cash дає наступні переваги: ​​

 • швидкий переказ коштів на картку будь-якого банку - надходження грошей займає не більше 10 хвилин, можливі затримки пов'язані виключно з особливостями обраного банку;
 • зручна процедура кредитування - все етапи, від оформлення заявки до отримання потрібної суми проводяться дистанційно, без відвідування офісу;
 • можливість подачі заявки в будь-який час - сервіс обробляє звернення клієнтів автоматично, результат приходить в sms-повідомленні і електронному листі;
 • акції, що дозволяють отримати знижки на кредит до 75%, і бонуси лояльності;
 • легкий спосіб оплати - в особистому кабінеті або через термінал.
 • Кредити надаються громадянам України віком від 20 до 65 років. Для цього потрібен лише паспорт та ІПН. Сума кредиту може варіюватися від 4 000 до 15 000 гривень. При першому зверненні передбачаються пільгові умови.

  ecash 2020

  Опції особистого кабінету

  E-Cash Особистий кабінет - це індивідуальна сторінка користувача на сервісі, з якої він може:

 • вносити оплату;
 • робити нові заявки;
 • реєструвати промокодом;
 • швидко і точно розрахувати суми і терміни погашення за допомогою калькулятора;
 • оформляти пролонгацію.
 • Що таке пролонгація

  Послуга пролонгації на увазі продовження термінів кредитування при неможливості своєчасного погашення кредиту. Її оформлення дозволяє клієнту оплатити тільки нараховані відсотки без повного погашення суми заборгованості.

  Що таке промокод

  Промокод можна отримати, скориставшись однією з акцій, які регулярно проводяться сервісом. Це унікальна комбінація букв і цифр, яка приходить в смс-повідомленні. Його потрібно активувати, ввівши в спеціальне поле калькулятора в особистому кабінеті.

  Реєстрація та вхід в особистий кабінет E-Cash

  Для отримання кредиту на сервісі Е Кеш необхідно пройти реєстрацію, заповнивши відповідні поля анкети. Для підтвердження звернення на телефон прийде смс з кодом. Потім залишиться тільки вказати електронну адресу, паспортні дані та ІПН.

  ecash

  E-Cash відгуки людей

  Немає відгуків

  Часті питання про E-Cash

  🔥 Що таке особистий кабінет E-Cash?

  Особистий кабінет E-Cash - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

  🔥 Де я можу оплатити позику E-Cash?

  ➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет E-Cash, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

  🔥 Чому мені відмовили у позиці?

  ➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами E-Cash при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
  banner ad girl
  up