Dinero

Докладна інформація про компанію Dinero. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті dinero.ua - докладна інструкція.

дінеро
1-а позика:
500 - 10000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
7-45 діб
Процентна ставка: 0,01*-0,65

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev вул. Старокиївська, буд. 10-Г юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 4021 ліцензія Нацкомфінпослуг
"ДІНЕРО" юридична назва
засновано 2017
fb.com/dinero.com.ua/ Dinero на Фейсбуку

Опис Dinero

Кредити онлайн надаються мікрофінансової організацією Dinero™, яка працює і існує відповідно до законів України. Сервіс зареєстрований в реєстрі фінансових компаній і відповідає всім вимогам МФО. Відмінність даної організації від інших в тому, що перший займ до 10 тисяч гривень Ви можете оформити під 0%. Всю детальну інформацію про способи оформлення і погашення позики можуть надати фахівці компанії по телефону або в онлайн чаті. Консультування з мікрофінансовим питань здійснюється на офіційному сайті сервісу 24/7.

Для того щоб оформити мікропозик слід відповідати основним вимогам компанії, а саме: вік від 18 років; наявність паспорта та ідентифікаційного коду; громадянство України; банківська карта (не для соціальних виплат).

З способами повернення боргу можна ознайомитися на сайті в розділі Погашення позички. В даному розділі детально описані способи повернення коштів сервісу, ризики,% ставка і вся інформація з даного питання.

Термінове оформлення кредиту не займає багато часу. Заявка заповнюється протягом 10 хвилин, а розгляд і очікування відповіді від фахівців компанії не займає більше 15 хвилин. Компанія має ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Dinero - сервіс, який дозволяє потенційним і постійним позичальникам користуватися простим і доступним інтерфейсом сайта. Для того, щоб оформити мікропозик, не потрібно їхати або йти в офіс компанії. Сервіс надає можливість оформити миттєвий кредит онлайн, а також скористатися грамотної консультацією професіоналів в чаті. Для цього слід ознайомитися з сайтом, вивчити всю інформацію, зареєструватися, а також правильно заповнити заявку в «Особистому кабінеті» на сайті. Для реєстрації слід мати діючий мобільний номер телефону і придумати пароль. Дану інформацію слід знати і заповнювати при кожному вході в «Особистий кабінет»

Використовуючи «Особистий кабінет», Ви маєте доступ до всіх умов, вимогам і детальної інформації про мікрокредити. Саме тому клієнтам сервісу надається можливість оформляти і погашати позику в будь-який зручний час.

Опції особистого кабінету Dinero

Після проходження всіх етапів реєстрації, потенційний позичальник має можливість використовувати всю детальну інформацію про сервіс, щоб застосувати її для можливостей роботи в «Особистому кабінеті». Сюди слід віднести:

 • Заповнення анкети та надсилання на розгляд в режимі онлайн;
 • Про зміну номера телефону або карти банку України слід повідомити фахівцям сервісу (або самостійно скорегувати дані);
 • Пролангація. Слід розуміти, що сервіс надає можливість продовження позики. Ви можете продовжити погашення грошових коштів на 7,14 або 30 днів. Але невелику комісію потрібно буде виплатити. МФО рекомендує уважно ставиться до прописаним умовами договору для того щоб не платити% за прострочену суму. У разі ігнорування компанія нараховує 1,5% / день на невиплачену суму.

Сервіс надає всю інформацію, тому після отримання позики фахівці компанії відправляють всі деталі по сумі боргу і% його продовження.

Ці дані можна знайти у Вашому «Особистому кабінеті» або зв'язатися з командою сервісу в онлайн чаті, по телефону або написавши на пошту.

Відповідальний підхід до повернення позики та співпраці з кредиторами дозволить Вам оформити наступну заявку в 2 рази швидше, а, отже, збільшити суму позики до 15 тисяч.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Для оформлення мікропозику в сервісі Dinero Вам необхідно перейти на сайт компанії і зареєструватися в «Особистому кабінеті».

На головній сторінці сайту Вам необхідно вибрати суму, терміни повернення грошових коштів і натиснути кнопку «Подати заявку».

Також слід вказати інформацію про використання позики. Якщо Ви вперше користуєтеся послугами цього сервісу, то максимальна сума, яку може запропонувати Вам компанія, становить до 10 тисяч гривень. Якщо Ви звертаєтеся повторно, то Ваші грошові можливості зростають до 15 тисяч гривень.

Далі Вам слід вказати особисту інформацію, а саме:

 1. П.І.Б .;
 2. Паспорт, ІПН;
 3. Чинний мобільний номер телефону;

 Пароль від особистого кабінету.

Всю інформацію слід заповнювати правильно і уважно. Будь-яка помилка може стати причиною відмови в оформленні мікрокредиту.

Дінеро: Анкета на позику

Виберіть суму кредиту онлайн і дізнайтесь загальну суму до погашення, потім натисніть на кнопку "подати заявку", якщо ви вже являєтесь клієнтом Дінеро, увійдіть до свого облікового запису, якщо ви новий клієнт, створіть свій акаунт, заповнивши данні за наступними кроками:

 • Ім’я, прізвище, по-батькові;
 • Персональний ІПН код;
 • Номер телефону;
 • Електронна адреса;
 • Створіть пароль, згідно з чинними вимогами;
 • Ознайомтесь з вимогами користування та політикою конфіденційності;
 • Натисніть "Продовжити".

Вкажіть місце роботи і контакти работодавця, важливо вказати свій щомісячний дохід та дату отримання зарплати, номер робочого телефону і контактну особу.

Для того щоб не втратити з Вами зв'язок, Дінеро попросить вказати контактні дані ваших близьких людей, напишіть ім'я і номер телефону близького родича, а також друга, натисніть "продовжити".

Тепер потрібно вказати свою домашню адресу:

 • регіон;
 • місто;
 • вулицю;
 • будинок;
 • номер квартири;
 • поштовий індекс;
 • домашній номер.

Якщо домашня адреса збігається з адресою прописки, поставте галочку, якщо ні заповніть форму нижче.

Перевірте, чи відповідає Ваша банківська картка відповідає визначеним критерієм, залишилось ще трохи і Ви отримаєте позику.

Введіть наступні дані карти:

 1. номер;
 2. термін дії;
 3. ім'я власника (потрібно внести латиницею);
 4. CVV код (останні три цифри на зворотному боці).

Для того щоби перевірити чи активна картка, тимчасово буде утримана 1 гривня.

Усе, Ваша карта прікріпленна!

Тепер не забудьте прикріпити фото паспорта і прописки:

 1. виберіть тип документа;
 2. вкажіть серію, номер і дату видачі.

Перше зображення: розкрийте другий розворот паспорта, де знаходиться фото в 25 років. Якщо не має 25 років або Ви нещодавно міняли паспорт, потрібно зробити фото першого розворота.

Друге зображення: фото сторінки, де вказано місце реєстрації (для паспорта старого зразка), або фото довідки з місцем реєстрації ID карти, після цього тисни на "Продовжити".

Будь ласка, ознайомтесь з договором, та підтвердить його, вводячи код з SMS. Зверніть увагу на суму позики, вона може відрізнятися від тої, що ви запросили, якщо у вас виникають питання просимо вас зв’язатися з компанією через гарячу лінію або онлайн-чат на сайті.

Ознайомившись, оцінив, та прийняв пропозицію від ТОВ «ФК Дінеро», порівнявши її з пропозиціями конкурентів, або відмовившись від такого порівняння, а також прийняв усі положення, загальній умови договору позики, та політику конфіденційності, які регулюють договірні відносини між Вами та ТОВ «ФК Дінеро», "попросіть підготувати договір" з метой становлення договірних відносин з ТОВ «ФК Дінеро», відповідно до загальних умов договору позики.

 

Вітаємо, Ви успішно заповнили першу онлайн заявку на позику в фінансову компанію Дінеро, якщо все пройшло успішно, протягом 15 хвилин Ви отримаєте SMS на свій особистий номер телефону з рішенням про позику, у разі якщо виникнуть питання по заявці Вам можуть зателефонувати протягом 15 хвилин, компанія Dinero завжди рада допомогти Вам, просто подзвоніть в контакт центр, або напиши в чат на сайті. Дякуємо що вибрали фінансову компанію Дінеро.

Переваги:

Вибір послуг МФО Dinero гарантує якісне обслуговування позичальників. Вам не доведеться шукати поручителів і збирати довідки з місця роботи. Сервіс не вимагає повного пакета документів і надає можливість продовження мікрокредиту. Перша позика Ви можете оформити під 0%. Можливість оформити мікрокредит є навіть у клієнтів з поганою кредитною історією.

Причини відмови:

 • великі прострочення по існуючих кредитах;
 • неправильно заповнені дані в заявці;
 • незгоду з умовами договору та вимогами сервісу;
 • невідповідність віку, громадянства;
 • відсутність карти банку України.

Контакти:

 • 24/7 онлайн чат-оператор
 • 050-326-2233 (Vodafone)
 • 073-326-2233 (Lifecell)
 • 067-326-2233 (Kievstar)
 • info@dinero.ua

Реквізити:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ";
 • Номер Ліцензії: №4021 від 10.10.2017
 • ЄДРПОУ 41350844
 • р / с # 26503455000518 в АТ & laquo; ОТП Банк & raquo;
 • МФО: 300528

Dinero відгуки людей

Отличная компания, пользуюсь не первый раз, все быстро и прозрачно, деньги поступают моментально. Спасибо Динеро! Всем советую!
Процентные ставки в Динеро низкие, а оформление очень быстрое. Как решил свой вопрос, сразу же разобрался с займом.
дали 5 тысяч без огромных допросов и тд, спасибо!
одобрили с первого раза!!! лучше и не пожелаешь. Спасибо Динеро.
Брал займ в динеро 4000 гривен, понравилось, что без процентов и можно подавать заявку в любое время суток.
Херня это динеро, первый займ норм,а когда берешь второй допустим 7000грн комиссия почти 3000 и даже если собираешься погасить раньше положенного времени, то всё равно переплачиваешь процентов 3000 гривен
Брал позику в дінеро, після подання заявки пройшло пять хвилин і прийшло поввдомлення про зарахування грошей, дякую Дінеро за швидкий кредит онлайн

Часті питання про Dinero

🔥 Що таке особистий кабінет Dinero?

Особистий кабінет Dinero - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Dinero?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Dinero, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Dinero при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up