CreditUP

Докладна інформація про компанію CreditUP. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті creditup.com.ua - докладна інструкція.

кредит ап
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул.Героев Севастополя, 48 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
ліцензія Нацкомфінпослуг
юридична назва
засновано
fb.com/creditup.ua/ CreditUP на Фейсбуку

Опис CreditUP

Мікрофінансовий організація CreditUP™ надає своїм клієнтам моментальну позуку без відмови на мінімальну суму грошей. Діяльність даного сервісу регулюється законами України і зареєстрована в реєстрі фінансових компаній.

Потенційні і постійні позичальники мають можливість отримати професійну консультацію в будь-який зручний час, тому що фахівці мікрофінансової організації працюють 24/7. Для оформлення мікропозик не потрібно їхати в головний офіс. Вся структура реєстрації та співпраці з CreditUP розроблена в онлайн режимі. Тепер Ви оформляєте заявку через офіційний сайт, договір підписуєте в електронному режимі, грошові кошти отримуєте на карту будь-якого банку України.

Для заповнення заявки не потрібно скан Ваших документів. Якщо Ви звертаєтеся в компанію в перший раз, то в анкеті потрібно буде вказати дані паспорта та ІПН. При наступних зверненнях заповнювати нічого не потрібно, тому що система автоматично збереже Ваші дані.

Сервіс CreditUP лояльно ставиться до своїх клієнтів, тому вимоги до оформлення мікрокредиту мінімальні, а час розгляду заявки максимально швидке. Після реєстрації і заповнення анкети система прийме рішення про видачу онлайн позики протягом декількох секунд.

Компанія цінує відповідальних позичальників і створює кращі умови мікрокредитування. Саме тому була створена програма лояльності BonusUP в якій кожен клієнт може накопичувати бонуси і обмінювати їх на послуги компанії. Детальна інформація про BonusUP розміщена на сайті сервісу в розділі Програма лояльності

«Особистий кабінет» - сторінка, яка є посередником між позичальником і кредитором. Доступ в «Особистий кабінет»здійснюється на введенням пароля і логіна. Після реєстрації особистого кабінету позичальник дізнається всю детальну інформацію оформлення кредиту онлайн, тому що система сервісу абсолютно прозора. Всі умови договору, вимоги і дані зберігаються автоматично, а доступ до нього є тільки у користувача цього кабінету.

Компанія надає фінансові послуги лише після здійснення ідентифікації особи позичальника та прийняття рішення відповідно до законодавства, що регулює відносини у сфері запобігання шахрайства.

Опції особистого кабінету

Особистий кабінет індивідуальний і функціональний. Всі деталі, що стосуються оформлення і погашення Вашого мікрокредиту знаходяться в особистому кабінеті. У ньому може зберігатися наступна інформація:

 • відсотки до погашення мікропозики;
 • % Ставка;
 • сума оплати боргу;
 • бонусний рахунок;
 • персональні дані.

Детальна інформація про можливості і функції особистого кабінету знаходиться на сайті компанії.

Слід розуміти, що уважний і відповідальний підхід до оформлення і погашення мікропозики є запорукою довгого співробітництва з CreditUP.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Для того, щоб оформити мікропозику, Вам слід зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації Ви автоматично зможете переходити в особистий кабінет і вивчати детальну інформацію про свою мікропозику.

Для реєстрації особистого кабінету існують певні етапи, а саме:

 1. На головній сторінці сайту слід вибрати суму позики і терміни користування.

Вам буде доступна інформація про суму повернення і кількість бонусів. Оформлення мікрокредиту триватиме не більше 8 хвилин.

Після цієї процедури слід натиснути на кнопку «Отримати гроші».

Реєстрація на сайті має наступну форму:

Для реєстрації Вам необхідно ввести адресу електронної пошти, номер телефону і придумати пароль.

Далі слід заповнити всю інформацію по пунктах.

Персональні дані, контакти і фінанси слід заповнювати уважно, тому що від Вашої відповідальності залежить рішення системи.

Обов'язково треба ознайомитися з вимогами та умовами договору, підтвердити угоду і чекати грошові кошти на заявлену в анкеті банківську карту.

Дана процедура не займає більше 15 хвилин.

Переваги:

 • лояльне ставлення до позичальників;
 • автоматична система розгляду заявки;
 • доступність% ставки кожного клієнта;
 • мінімальний пакет документів;
 • можливість оформити мікропозик з поганою кредитною історією.

Причини відмови:

 • діюча заборгованість в інших МФО;
 • неправдиві дані, зазначені в анкеті;
 • відсутність карти українського банку;
 • вік менше 18 років або старше 60 років.

Контакти:

 • Адреса: Україна 49041, місто Дніпро, вулиця Стартова 9-А, другий поверх
 • 24/7 онлайн чат-оператор;
 • 0 (800) 60-3561,050 304-7755 (Vodafone), 098 304-7755 (Kievstar);
 • office@creditup.com.ua

Реквізити:

 • ТОВ Веллфін
 • Номер Ліцензії: №3047 від 08.12.2015;
 • ЄДРПОУ 39952398

МФО CreditUP надає своїм клієнтам мінімальні вимоги для вирішення фінансових труднощів. З 2015 року компанія зарекомендувала себе з кращого боку і стала популярним сервісом мікрокредитування на фінансовому ринку. Фахівці компанії намагаються швидко і грамотно надати детальну інформацію потенційним і постійним позичальникам.

CreditUP відгуки людей

Часті питання про CreditUP

🔥 Що таке особистий кабінет CreditUP?

Особистий кабінет CreditUP - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику CreditUP?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет CreditUP, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами CreditUP при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up