CreditPlus

Докладна інформація про компанію CreditPlus. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті creditplus.ua - докладна інструкція.

кредіт плюс
1-а позика:
500 - 10000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
3-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev вул. Багговутівська, 23 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
756 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «АВЕНТУС УКРАИНА» юридична назва
засновано 2017
fb.com/creditplus.ua/ CreditPlus на Фейсбуку

Опис CreditPlus

Організація Creditplus™ існує з 2017 рік, але за цей час встигла зібрати команду професіоналів і постійних клієнтів. Високий рівень обслуговування позичальників і грамотна консультація є запорукою професіоналізму і лідерства МФО на Мікрофінансовому ринку. Це дозволяє сервісу збільшувати клієнтську базу і просуватися по рейтингу мікрофінансової сфери в Україні.

Якщо Ви звертаєтеся в компанію вперше, то Creditplus пропонує перший позику під 0,01%. Даний бонус є хорошою перевіркою чесності послуг, що надаються компанією і відповідальності клієнта, який зобов'язаний вчасно погасити заборгованість.

Ви можете оформляти кредит без відмови на особистий рахунок швидко, терміново у зручний для Вас час, але варто пам'ятати, що займ слід повертати в зазначені терміни. Якщо з певних причин це зробити своєчасно не вдається, то компанія пропонує послугу продовження кредиту під мінімальні відсотки.

Діяльність сервісу регулюється законодавством України, тому переживати про безпеку даних, клієнтам Creditplusне доводиться.

На всі Ваші запитання готові відповісти фахівці в онлайн чаті або за вказаними номерами телефонів в розділі & Контакти. Всі потенційні і постійні клієнти можуть отримати грамотну консультацію в мінімальні терміни.

Слід звернути увагу на якісний інтерфейс сайту і структуру розділів. На запитання й відповіді прописані відповіді, слід уважно ознайомитися з інформацією на офіційному сайті мікрофінансової організації.

Для спрощення розрахунків % ставки і термінів повернення позики на сайті є кредитний калькулятор. Тут же Ви зможете дізнатися про крайній термін погашення заборгованості.

Щоб отримати доступ до всіх умов і вимог з оформлення мікропозики слід перейти на офіційну сторінку компанії. Для того, щоб продовжити роботу в сервісі, потрібно буде зареєструватися і отримати доступ до особистого кабінету.

«Особистий кабінет» є сполучною між співробітниками сервісу та потенційними / постійними позичальниками. Саме тут буде зберігатися вся Ваша особиста інформація, яку Ви заповните в заявці, а також вимоги, прописані в договорі. Також Ви зможете контролювати терміни погашення позики і можливість продовження погашення мікрокредиту.

Опції особистого кабінету

В особистому кабінеті Вам буде представлений перелік можливостей, які стануть доступними після реєстрації на офіційному сайті сервісу CreditPlus. Вам стануть доступні всі деталі такої інформації:

 • промокод для отримання знижки;
 • % Ставка від суми позики;
 • сума по заборгованості;
 • бонуси і знижки;
 • Ваші заповнені персональні дані.

Слід розуміти, що вся інформація повинна бути конфіденційною, а використовувати її можете тільки Ви і співробітники сервісу. Ніхто зі сторонніх людей не повинен знати Ваш логін і пароль, тому що компанія активно працює над системою безпеки і намагається зменшити шанси шахраїв користуватися персональною інформацією позичальників.

При будь-якій підозрі на злом або порушення прав Вам слід повідомити професійній команді мікрофінансової організації.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Реєстрація особистого кабінету займає не більше 15 хвилин, якщо дотримуватися вимог і заповнювати поля відповідно розроблених етапів, а саме:

На головній сторінці сайту сервісу CreditPlus Вам потрібно вибрати суму онлайн кредиту і терміни користування грошовими коштами.

 1. Після цього Вам стануть доступні деталі про суму погашення і останюю дату повернення мікропозики. Далі Вам слід натиснути на кнопку «Отримати гроші».

Всі дані, які Ви заповнюєте в зазначених полях, повинні відповідати Вашій особистості.

 1. Після цього Ви переходите до реєстрації «Особистого кабінету».
 2. Далі Ви заповнюєте всі поля, які стосуються працевлаштування, номера телефону, адреси.
 3. Робите приватне фото або завантажуєте з комп'ютера.
 4. Реєструєте власну банківську карту і проходите верифікацію.
 5. Ви підтверджуєте заявку.
 6. Ви погоджуєтеся з умовами договору.
 7. Ви очікуєте відповідь від фахівців сервісу.

Переваги:​​

 • наявність промокодом;
 • бонусна і знижкова система;
 • пролонгація;
 • мінімальний час очікування відповіді;
 • онлайн система роботи сервісу.

Причини відмови:

 • неактуальна банківська карта;
 • помилки при заповненні персональних даних;
 • пропущені поля при заповненні заявки;
 • неповнолітній клієнт;
 • відсутність грошей на карті.

Контакти:

 • 04107, г. Киев, ул. Багговутівська, 23
 • онлайн чат-оператор;
  • 0 (800) 330 263, 044 337 29 28 067 625 02 02, 093 625 02 02, 095 625 02 02;
 • info@creditplus.ua

Реквізити:

 • ТОВ Авентус УКРАЇНА;
 • Номер Ліцензії: №756 від 28.03.2017;
 • ЄДРПОУ 41078230
 • Банківський рахунок:
 • 26507052600017 в ПАТ КБ & laquo; ПРИВАТБАНК & raquo;
 • МФО: 320649

Діяльність Creditplus регулюється законодавством України, тому всі вимоги, які висуває сервіс & mdash; законні. Ваші персональні дані будуть використані тільки за призначенням в мікрофінансової сфері послуг МФО.

Всі вимоги і умови будуть прописані в договорі в обов'язковому порядку, нічого проти волі потенційного позичальника не оформляється. Спочатку Вам надається договір, з яким Ви маєте право погоджуватися або відмовитися. Мікропозик можна оформити тільки за умови угоди і дотримання всіх вимог.

CreditPlus відгуки людей

Доброе время суток, уважаемая Ищенко Лариса Андреевна. Рекомендации от кредитного портала VGO:

 1. Укажите, какой по счету у вас был кредит, если кредит был оформлен первый раз, то процентная ставка при сумме в 1000 гривен на 10 дней будет составлять 0,01%, то есть к возврату через десять дней сумма будет составлять 1010 гривен.
 2. При повторном обращении, без использования скидочного промокода и оформлении займа в 1000 гривен на 10 дней вы будете обязаны (согласно подписанного договора и информации на сайте) оплатить стандартный процент в размере 1,9% и тело кредита, используя простую формулу калькулятора мы получаем, следующие данные: Срок 10 дней умножаем на стандартный процент 1,9%, что равняется 19% за все 10 дней пользования кредита (это та комиссия, которую вы оплачиваете за использование заемный средств) и теперь прибавьте эти 19% к телу кредита, итого к возврату у вас получается 1900 гривен.
 3. Любая информация о вашем займе (как открытом, так и закрытом) отображена в Личном Кабинете на сайте Credit Plus.
 4. При возникновении любых недоразумений, просим Вас обратиться в службу поддержки Кредит Плюс, напоминаем их контакты:
 5. Номер горячей линии

  0 (800) 330-263 (бесплатно по Украине)

  Время работы службы поддержки (без перерыва)

  • Понедельник-пятница с 8:00 до 23:00
  • Суббота-воскресенье с 9:00 до 21:00
  • Обработка заявок на кредит – круглосуточно без выходных.
  • Электронная почта: info@creditplus.ua

   • ООО “Авентус Украина” ЕГРПОУ 41078230
   • Свидетельство про регистрацию
   • Финансового учреждения серия ФК №870 от 28.02.2017
   • Лицензия № 756 НКФУ от 28.03.2017
   • Лицензия № 1860 НКФУ от 24.09.2019
   • Адрес: 03062, г. Киев, проспект Победы 90-А
Одним словом шахраи Взяла 1000,отдала в срок,через 10 дней звонят и говорят что кредит просрочен,буду подавать на них в суд(это чистая правда)
Добрый вечер! Сколько денег можно взять в Кредит Плюс обращаясь в это МФО впервый раз и имея две просрочки в банках на 1500 гривен и 2000 гривен соответственно?
На прошлых выходных, был с женой за городом и пробил колесо, денег с собой не было - взял займ в creditplus 300 гривен, заявку было очень просто заполнить, времени потратил 5 минут.

Часті питання про CreditPlus

🔥 Що таке особистий кабінет CreditPlus?

Особистий кабінет CreditPlus - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику CreditPlus?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет CreditPlus, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами CreditPlus при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up