CreditOn

Подробная информация о компании CreditON. Реквизиты, контактные данные службы поддержки и действующие документы. Условия оформления займа: сумма, процентная ставка и другие параметры. Преимущества и возможные причины отказа. Как быстро оформить микрозаймов на сайте crediton.ua - подробная инструкция.

crediton кредитон
1-а позика:
500 - 3000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
7-65 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev проспект Степана Бандеры, 8, корпус 6 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 3519 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ «Кредітон» юридична назва
засновано 2017
fb.com/crediton.org.ua/ CreditOn на Фейсбуку

Опис CreditOn

Сервіс CREDITON зовсім недавно почав своє існування, але встиг зайняти свою нішу в рейтингу мікрофінансових організацій. Діяльність цього МФО здійснюється на законних підставах, тому що організація зареєстрована в реєстрі фінансових компаній.

Перевагами співпраці з CREDITON є те, що сервіс надає всілякі види кредитів, а також те, що на офіційному сайті компанії можна здійснити грошовий переказ з картки на картку. Щоб провести цю процедуру, клієнт повинен мати гаджет з доступом в інтернет і банківську карту VISA / MasterCard / Maestro. Кошти перераховуються моментально.

Перед тим як почати оформляти заявку для отримання миттєвого кредиту онлайн, слід уважно ознайомитися з умовами договору. Можливість отримати мікропозику є тільки у тих клієнтів, які підтверджують згоду і виконують вимоги.

Анкета-заявка заповнюється українською мовою. Це є обов'язковою умовою. Також слід уважно поставитися до заповнення основної інформації, тому що будь-яка помилка може стати привідом для відмови в наданні мікропозики.

Для того щоб краще зрозуміти свої фінансові можливості і оцінити ризики несвоєчасного погашення заборгованості, слід ознайомитися з інтерфейсом сайту. Функціонал розроблений в доступній клієнтові формі. На головній сторінці офіційного сайту розміщені розділи, в яких прописана вся детальна інформація.

Команда CREDITON надає можливість отримати знижки і бонуси відповідальним клієнтам. Для того щоб не виникало проблем і труднощів, слід звертатися до фахівців компанії при будь-яких питаннях, що стосуються мікрокредитування.

Особливістю мікрофінансової компанії є те, що Ви можете в будь-який час перевірити особистий кредитний рейтинг. Для того щоб здійснити дану процедуру, слід перейти на сторінку CREDITON. Рейтинг формується методами збору відомостей по кредитній історії.

Всі деталі, нюанси і основна інформація по оформленню / погашення мікропозики, Ваші персональні дані, умови договору, а також основні вимоги знаходяться в Особистому кабінеті кожного позичальника. Реєстрація Особистого кабінету і оформлення заявки є обов'язковою умовою.Реєстраційну форму можна знайти на офіційному сайті компанії.

Опції особистого кабінету

Мікрофінансових організація має сучасний інтерфейс сайту, тому мобільність і доступність функціоналу дозволяє заповнити анкету протягом 20 хвилин.

В Особистому кабінеті Вам буде відкритий доступ до такої інформації:

 1. бонуси, знижки та акції;
 2. промокод;
 3. % Ставка по мікрокредитів;
 4. терміни користування мікропозик;
 5. можливість пролангаціі.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

На головній сторінці сайту Ви можете ознайомитися з кредитним калькулятором. Дана опція дозволяє потенційним і постійним позичальникам розрахувативласні фінансові можливості, щоб Ви змогли в зазначені терміни повернути мікропозик.

Тут Ви можете вибрати необхідну суму і терміни користування грошовими коштами. Якщо всі умови Вам підходять, слід натиснути на кнопку «Взяти гроші».

Перед тим як оформити кредит онлайн Вам слід зважити всі «за» і «проти», тому що своєчасне погашення заборгованості є обов'язковою умовою. Якщо Ви не можете повернути позику вчасно, слід зв'язатися з професіоналами CREDITON для того щоб Вам допомогли з вирішенням цього питання.

 1. Далі Ви заповнюєте анкету. Слід вказувати правильні дані, тому щоякість і кількість інформації впливає на рішення видачі позики.

Паспортні дані повинні бути тільки Ваші, заповнювати заявку за іншу людину - заборонено.

 1. Ви повинні «прив'язати» чинний номер телефону, а також банківську карту, на яку будуть зараховані гроші.
 2. Обов'язковою умовою є підтвердження умов договору. Слід знати, що мікропозик видається тільки тим клієнтам, які дотримуються вимог і надають максимальну кількість персональних даних.
 3. Після даної процедури протягом деякого часу Ви отримаєте рішення команди сервісу.

6. Грошові кошти зараховуються на Вашу банківську карту.

Переваги:

 • бонуси та акції;
 • перша мікропозика під 0%;
 • лояльне ставлення співробітників до кожного клієнта;
 • мінімальні умови;
 • пролангація;
 • можливість оплатити мікрокредит частинами;
 • онлайн система.

Причини відмови:

 • незгодаз умовами договору;
 • недоступність особистої інформації;
 • відсутність банківської карти і чинного номера мобільного телефону;
 • непогашені кредити;
 • відмова в поверненні попередніх заборгованостей.

Тільки Ваша відповідальність є гарантом довгої співпраці з мікрофінансовою організацією. Всю іншу частину цілісної роботи виконають професійні співробітники цього МФО.

Служба підтримки:

 • 0800330273;
 • info@crediton.ua.

Контакти:

Адреса:

 • [01032], м [Київ], вул. [Жилянська], [# 75], оф. [# 7].

Реквізити:

 • ТОВ «Кредітон»;
 • Номер Ліцензії: №3519 від 15.08.2017 р .;
 • ЄДРПОУ 41361657.

 

Банківський рахунок:

 • р / с: 26502784504001 в АТ «ТАСкомбанк»
 • МФО: 339500.

CreditOn відгуки людей

Немає відгуків

Часті питання про CreditOn

🔥 Що таке особистий кабінет CreditOn?

Особистий кабінет CreditOn - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику CreditOn?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет CreditOn, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами CreditOn при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up