CreditLite

Докладна інформація про компанію CreditLite. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті сreditlite.com.ua - докладна інструкція.

CreditLite україна
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 15000 грн
Можливі терміни:
3-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.75

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Красноармейская, д. 129 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
№ 1226 от 09.06.2016 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «ФК»ЛАЙТФИНАНС» юридична назва
засновано 2017
- CreditLite на Фейсбуку

Опис CreditLite

Компанія Credit Lite є сервісом, який допомагає легко і швидко вирішити нагальні фінансові питання будь-якому громадянину України. Основний принцип роботи сервісу - максимальна простота оформлення без відвідування офісів і тривалого очікування рішення по заявці. Коли можуть знадобитися послуги CreditLite - оптимальне рішення для тих випадків, коли потрібна невелика сума на короткочасний термін. Максимальна сума, пропонована сервісом - 5 000 гривень, максимальний період погашення - 30 днів. При наступних зверненнях можливе підвищення ліміту. Всі виплати здійснюються онлайн. Які переваги Credit Lite формат взаємодії з клієнтом в Кредит Лайт вкрай зручний:

 • заявки приймаються цілодобово і щодня, без свят і вихідних;
 • незалежно від суми і терміну для кредиту передбачена єдина процентна ставка;
 • немає ніяких прихованих комісій та інших платежів, крім тих, які вказані в умовах кредитування;
 • переклад здійснюється на карту будь-якого банківського установи України;
 • кредит можна повертати частинами - в цьому випадку відсоток нараховується на залишок заборгованості.
 • Розрахувати суму до погашення можна ще до подачі заявки, скориставшись онлайн-калькулятором. Період очікування для тих, хто вперше звернувся в сервіс, як правило, становить не більше 10 хвилин. Постійні клієнти отримують повторний кредит миттєво. Система лояльності дозволяє скоротити витрати по кредиту.

  Що значить система лояльності

  Компанія регулярно пропонує своїм клієнтам різноманітні акції. Зокрема, можна брати участь в розіграшах цінних призів або скористатися промокодом для отримання знижки. Промокод вноситься в спеціально вікно в поле калькулятора.

  creditlife 2020 рік

  Опції особистого кабінету

  Комфортне користування послугами сервісу забезпечує особистий кабінет. У CreditLite особистий кабінет являє собою персональне інтернет-простір користувача, що включає всі необхідні функції. Тут можна:

 • вносити грошові кошти на погашення кредиту;
 • стежити за статистикою виплат;
 • продовжувати існуючий позику;
 • подавати заявки на оформлення нового.
 • При необхідності кожен клієнт може пролонгувати договір, що дозволить уникнути введення штрафних санкцій за несвоєчасне погашення заборгованості. Для цього достатньо скористатися опцією «Продовження кредиту» і оплатити нараховані відсотки.

  Опції особистого кабінету

  Комфортне користування послугами сервісу забезпечує особистий кабінет. У CreditLite особистий кабінет являє собою персональне інтернет-простір користувача, що включає всі необхідні функції. Тут можна:

 • вносити грошові кошти на погашення кредиту;
 • стежити за статистикою виплат;
 • продовжувати існуючий позику;
 • подавати заявки на оформлення нового.

  При необхідності кожен клієнт може пролонгувати договір, що дозволить уникнути введення штрафних санкцій за несвоєчасне погашення заборгованості. Для цього достатньо скористатися опцією «Продовження кредиту» і оплатити нараховані відсотки.

  Реєстрація та вхід в особистий кабінет CreditLite

  Для отримання кредиту необхідно пройти процедуру реєстрації, яка займе не більше 20 хвилин у користувача будь-якого рівня. Клієнту пропонується анкета з найпростішими питаннями:

 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • дата народження;
 • ідентифікаційний код;
 • електронну адресу;
 • пароль.
 • Пароль можна придумати самостійно, а можна скористатися згенерував варіантом.

  Одне з полів анкети передбачає внесення коду з sms-повідомлення. Отримати його можна відразу ж після заповнення поля з номером телефону:

  Після закінчення деякого часу, якщо реєстрація розпочато, але ще не закінчена, відкриється форма зворотного зв'язку. Це робиться для того, щоб швидко надати допомогу в разі виникнення будь-яких проблем і питань в процесі оформлення.

  Після реєстрації в CreditLite вхід в особистий кабінет здійснюється шляхом стандартної авторизації.

  creditlife

  CreditLite відгуки людей

  Немає відгуків

  Часті питання про CreditLite

  🔥 Що таке особистий кабінет CreditLite?

  Особистий кабінет CreditLite - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

  🔥 Де я можу оплатити позику CreditLite?

  ➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет CreditLite, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

  🔥 Чому мені відмовили у позиці?

  ➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами CreditLite при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
  banner ad girl
  up