CreditKasa кредит на картку онлайн

Мікрокредітна організація CreditKasa належить компанії ТОВ «Укр Кредит Фінанс». У сервісі можна оформити позику в розмірі від 400 до 10 000 гривень на термін до 27 днів. При першому зверненні можна оформити кредит до 4000 гривень.

голосування
сума
7 000
10 000
строк
1-27
ставка
0%
1.9%
2401 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «УКР КРЕДИТ ФИНАНС» юридична назва
засновано 2017
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 юр.адреса
+380443335222 телефон
facebook.com/creditkasa.com.ua CreditKasa на Фейсбуку
CreditKasa відгуки людей
как быстро я могу получить кредит на карточку ПриватБанка
Как можно изменить номер телефона для входа в личный кабинет если я нахожусь за границей?
Залишити вiдгук

Кредити онлайн без дзвінків є популярною послугою серед жителів України. Це обумовлено розвитком структури сервісу, яка дозволяє впроваджувати нові можливості для вирішення фінансових проблем клієнтів. Щоб підібрати вигідну і відповідну організацію, яка стане партнером мікрофінансових послуг, слід вивчити особливості роботи МФО.

Мікрофінансовакомпанія СreditKasa почала своє існування і розвиток з 2013 року і встигла завоювати довіру позичальників. П'ять років роботи пов'язані з мікрокредитуванням населення України, яке отримало позитивну репутацію і вдячні відгуки клієнтів.

Метою даного сервісу є надання швидких мікропозик більшості клієнтів компанії. Отримати позику на карту будь-якого банку України можна на певний термін - від 1 до 27 днів. Щоб отримати детальну інформацію, необхідно звернутися до співробітників організації, які завжди готові надати грамотну і професійну консультацію з фінансових питань.

Особливостями співпраці з компанією є:

 1. лояльне ставлення співробітників компанії до потенційних і постійних клієнтів;
 2. отримати позику може будь-яка категорія жителів України, вік яких відповідає зазначеним рамкам: від 18 до 60 років;
 3. основні документи (паспорт та ідентифікаційний код);
 4. банківська карта, мобільний номер телефону;
 5. доступ до інтернету;
 6. громадянство України.

Слід розуміти, що заборгованість повинна бути оплачена в термін. Про крайні терміни користування позики Ви зможете дізнатися після реєстрації Особистого кабінету. Несвоєчасне погашення боргу може призвести до збільшення процентної ставки, зіпсованої кредитної історії, внесення Ваших даних в «Чорний список», передачі боргу колекторській службі і судовому приставу.

Щоб не сталося такого казусу, слід знати про існуючу послугупродовження мікропозики. Якщо Ви не можете вчасно погасити заборгованість, відразу звертайтеся за допомогою до фахівців компанії.

Всі способи зв'язку з професійною командою СreditKasa знаходяться на сайті і доступні для кожного клієнта. Головне щоб Ви уважно вивчили інформацію, прописану в розділах, і зробили правильний вибір на користь відповідної МФО.

Умови та вимоги прописані в договорі, який надається після реєстрації облікового запису і заповнення заявки. Цяпроцедура є обов'язковою для того щоб оформити позику і стати повноцінним клієнтом сервісу.

Потенційні позичальники найчастіше задаються питанням: «Як отримати інформацію по оформленим позикам?». Варто зрозуміти, що подробиці надання кредиту онлайн прописані на офіційному сайті. Дана інформація є спільною і доступною для всіх клієнтів сервісу.

Якщо Ви бажаєте дізнатися нюанси конкретно Вашоїмікропозики, слід створити обліковий запис в Особистому кабінеті. Саме тут будуть доступні деталі користування грошовими коштами, а також бонуси і знижки.

Опції особистого кабінету

Багатогранність користування Особистим кабінетом надає позитивну тенденцію на співпрацю між фахівцями сервісу CreditKasa і позичальниками. Це обумовлено тим, що компанія намагається розвивати інтерфейс сайту і вкладати знання в розширення можливостей користування Особистим кабінетом. Це необхідно для того, щоб клієнт зміг відчувати всю серйозність і відповідальність даної процедури.

В Особистому кабінеті Вам буде представлена наступна інформація:

 • вимоги, прописані в договорі;
 • платіжний графік;
 • деталі оплати і способи повернення боргу;
 • крайні терміни користування грошовими коштами;
 • поліпшення історії кредитів.

Скористатися опціями можуть тільки зареєстровані користувачі. Якщо Ви вже були клієнтом сервісу, то єдине, що Вам необхідно зробити - це увійти в систему.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Щоб оформити позику кожен потенційний позичальник зобов'язаний створити обліковий запис і заповнити заявку особистими даними. Для цього в сервісі розроблені наступні етапи реєстрації:

 1. перейшовши за посиланням на офіційний сайт CreditKasa, можна скористатися кредитним калькулятором, який знаходиться на головній сторінці. Він допоможе оцінити Ваші фінансові можливості і розрахувати крайній термін погашення позики і повну суму з відсотками і комісією. Далі Ви натискаєте на кнопку «Оформити кредит»;
 2. заповнюєте реєстраційну форму, в якій має бути вказано прізвище, ім'я та номер телефону. Після цього натискаєтена кнопку «Далі»;
 3. на номер телефону прийде смс-код, який потрібно буде заповнити внести в відповіднийосередок;
 4. далі перед Вами з'явиться розділ «Про себе», в якому повинна бути заповнена інформація про проживання, паспортні дані і т.д. Після заповнення необхідно натиснути на кнопку «Підписую»;
 5. після попередніх етапів з Вами зв'яжеться фахівець компанії, щоб підтвердити або уточнити деталі Вашої особистої інформації;
 6. на вказаний номер телефону в реєстраційній формі буде висланий логін і пароль, які в подальшому Ви зможете використовувати для входу в «Особистий кабінет»;
 7. далі требавнести номер банківської карти і натиснути на кнопку «Підтвердити»;
 8. вивчаєте умови договору. При угоді з усіма прописаними умовами натискаєте кнопку «Підписати»;
 9. якщо Ви отримаєте позитивну відповідь від співробітників компанії, то грошові кошти моментально зараховуватися на Вашу банківську карту.

Переваги:

 • заявки із зіпсованою кредитною історією розглядаються;
 • відсутність комісій, якщо грошові кошти повертаються раніше покладеного терміну;
 • швидке отримання мікропозикина карту будь-якого банку України;
 • можливість отримання промокодів;
 • акційні пропозиції і знижки.

Причини відмови:

 • безвідповідальне ставлення до дотримання вимог;
 • незгода з умовою договору;
 • недоступність особистої інформації;
 • відсутність банківської карти і чинного номера мобільного телефону;
 • невідповідність віку і громадянства, заявлених в договорі.

Переваги співпраці і причини відмови в розгляді заявки є основою Вашого подання про діяльність мікрофінансової організації. Більше інформації Ви можете побачити на сайті компанії або на просторах Інтернету, в яких прописані відгуки та коментарі вдячних і задоволених клієнтів. 

Служба підтримки:

 • онлайн чат;
 • Зворотній зв'язок;
 •  044 333 52 22;
 • 067 373 37 57(Kievstar);
 • 099 373 37 57(Vodafone);
 • 063 373 37577(Life);
 • info@creditkasa.com.ua.

Контакти:

Адреса:

 • [01133], м [Київ], б-р. [Лесі Українки], [# 26], оф. [# 407].

Реквізити::

 • ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»;
 • Номер Ліцензії: -;
 • ЄДРПОУ 38548598.

Банківський рахунок:

 • р / с: 26005052625637 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
 • МФО: 300711
up