CreditKasa

кредіт каса
1-а позика:
500 - 7000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-27 діб
Процентна ставка: 1.9 %

banner ad boy

CreditKasa інформація

Мікрокредітна організація CreditKasa належить компанії ТОВ «Укр Кредит Фінанс». У сервісі можна оформити позику в розмірі від 400 до 10 000 гривень на термін до 27 днів. При першому зверненні можна оформити кредит до 4000 гривень.

телефон
електронна пошта
UA Kiev бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
2401 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «УКР КРЕДИТ ФИНАНС» юридична назва
засновано 2017
facebook.com/creditkasa.com.ua CreditKasa на Фейсбуку

Часті питання про CreditKasa

🔥 Що таке особистий кабінет CreditKasa?

Особистий кабінет CreditKasa - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику CreditKasa?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет CreditKasa, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами CreditKasa при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl

CreditKasa відгуки людей

как быстро я могу получить кредит на карточку ПриватБанка
Как можно изменить номер телефона для входа в личный кабинет если я нахожусь за границей?
Залишити вiдгук

Опис CreditKasa

Кредити онлайн без дзвінків є популярною послугою серед жителів України. Це обумовлено розвитком структури сервісу, яка дозволяє впроваджувати нові можливості для вирішення фінансових проблем клієнтів. Щоб підібрати вигідну і відповідну організацію, яка стане партнером мікрофінансових послуг, слід вивчити особливості роботи МФО.

Мікрофінансовакомпанія СreditKasa почала своє існування і розвиток з 2013 року і встигла завоювати довіру позичальників. П'ять років роботи пов'язані з мікрокредитуванням населення України, яке отримало позитивну репутацію і вдячні відгуки клієнтів.

Метою даного сервісу є надання швидких мікропозик більшості клієнтів компанії. Отримати позику на карту будь-якого банку України можна на певний термін - від 1 до 27 днів. Щоб отримати детальну інформацію, необхідно звернутися до співробітників організації, які завжди готові надати грамотну і професійну консультацію з фінансових питань.

Особливостями співпраці з компанією є:

 1. лояльне ставлення співробітників компанії до потенційних і постійних клієнтів;
 2. отримати позику може будь-яка категорія жителів України, вік яких відповідає зазначеним рамкам: від 18 до 60 років;
 3. основні документи (паспорт та ідентифікаційний код);
 4. банківська карта, мобільний номер телефону;
 5. доступ до інтернету;
 6. громадянство України.

Слід розуміти, що заборгованість повинна бути оплачена в термін. Про крайні терміни користування позики Ви зможете дізнатися після реєстрації Особистого кабінету. Несвоєчасне погашення боргу може призвести до збільшення процентної ставки, зіпсованої кредитної історії, внесення Ваших даних в «Чорний список», передачі боргу колекторській службі і судовому приставу.

Щоб не сталося такого казусу, слід знати про існуючу послугупродовження мікропозики. Якщо Ви не можете вчасно погасити заборгованість, відразу звертайтеся за допомогою до фахівців компанії.

Всі способи зв'язку з професійною командою СreditKasa знаходяться на сайті і доступні для кожного клієнта. Головне щоб Ви уважно вивчили інформацію, прописану в розділах, і зробили правильний вибір на користь відповідної МФО.

Умови та вимоги прописані в договорі, який надається після реєстрації облікового запису і заповнення заявки. Цяпроцедура є обов'язковою для того щоб оформити позику і стати повноцінним клієнтом сервісу.

Потенційні позичальники найчастіше задаються питанням: «Як отримати інформацію по оформленим позикам?». Варто зрозуміти, що подробиці надання кредиту онлайн прописані на офіційному сайті. Дана інформація є спільною і доступною для всіх клієнтів сервісу.

Якщо Ви бажаєте дізнатися нюанси конкретно Вашоїмікропозики, слід створити обліковий запис в Особистому кабінеті. Саме тут будуть доступні деталі користування грошовими коштами, а також бонуси і знижки.

Опції особистого кабінету

Багатогранність користування Особистим кабінетом надає позитивну тенденцію на співпрацю між фахівцями сервісу CreditKasa і позичальниками. Це обумовлено тим, що компанія намагається розвивати інтерфейс сайту і вкладати знання в розширення можливостей користування Особистим кабінетом. Це необхідно для того, щоб клієнт зміг відчувати всю серйозність і відповідальність даної процедури.

В Особистому кабінеті Вам буде представлена наступна інформація:

 • вимоги, прописані в договорі;
 • платіжний графік;
 • деталі оплати і способи повернення боргу;
 • крайні терміни користування грошовими коштами;
 • поліпшення історії кредитів.

Скористатися опціями можуть тільки зареєстровані користувачі. Якщо Ви вже були клієнтом сервісу, то єдине, що Вам необхідно зробити - це увійти в систему.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Щоб оформити позику кожен потенційний позичальник зобов'язаний створити обліковий запис і заповнити заявку особистими даними. Для цього в сервісі розроблені наступні етапи реєстрації:

 1. перейшовши за посиланням на офіційний сайт CreditKasa, можна скористатися кредитним калькулятором, який знаходиться на головній сторінці. Він допоможе оцінити Ваші фінансові можливості і розрахувати крайній термін погашення позики і повну суму з відсотками і комісією. Далі Ви натискаєте на кнопку «Оформити кредит»;
 2. заповнюєте реєстраційну форму, в якій має бути вказано прізвище, ім'я та номер телефону. Після цього натискаєтена кнопку «Далі»;
 3. на номер телефону прийде смс-код, який потрібно буде заповнити внести в відповіднийосередок;
 4. далі перед Вами з'явиться розділ «Про себе», в якому повинна бути заповнена інформація про проживання, паспортні дані і т.д. Після заповнення необхідно натиснути на кнопку «Підписую»;
 5. після попередніх етапів з Вами зв'яжеться фахівець компанії, щоб підтвердити або уточнити деталі Вашої особистої інформації;
 6. на вказаний номер телефону в реєстраційній формі буде висланий логін і пароль, які в подальшому Ви зможете використовувати для входу в «Особистий кабінет»;
 7. далі требавнести номер банківської карти і натиснути на кнопку «Підтвердити»;
 8. вивчаєте умови договору. При угоді з усіма прописаними умовами натискаєте кнопку «Підписати»;
 9. якщо Ви отримаєте позитивну відповідь від співробітників компанії, то грошові кошти моментально зараховуватися на Вашу банківську карту.

Переваги:

 • заявки із зіпсованою кредитною історією розглядаються;
 • відсутність комісій, якщо грошові кошти повертаються раніше покладеного терміну;
 • швидке отримання мікропозикина карту будь-якого банку України;
 • можливість отримання промокодів;
 • акційні пропозиції і знижки.

Причини відмови:

 • безвідповідальне ставлення до дотримання вимог;
 • незгода з умовою договору;
 • недоступність особистої інформації;
 • відсутність банківської карти і чинного номера мобільного телефону;
 • невідповідність віку і громадянства, заявлених в договорі.

Переваги співпраці і причини відмови в розгляді заявки є основою Вашого подання про діяльність мікрофінансової організації. Більше інформації Ви можете побачити на сайті компанії або на просторах Інтернету, в яких прописані відгуки та коментарі вдячних і задоволених клієнтів. 

Служба підтримки:

 • онлайн чат;
 • Зворотній зв'язок;
 •  044 333 52 22;
 • 067 373 37 57(Kievstar);
 • 099 373 37 57(Vodafone);
 • 063 373 37577(Life);
 • info@creditkasa.com.ua.

Контакти:

Адреса:

 • [01133], м [Київ], б-р. [Лесі Українки], [# 26], оф. [# 407].

Реквізити::

 • ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»;
 • Номер Ліцензії: -;
 • ЄДРПОУ 38548598.

Банківський рахунок:

 • р / с: 26005052625637 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
 • МФО: 300711
up