Credit365

Скориставшись сервісом Кредит365 розраховуйте, взяти невелику суму в борг під невеликий відсоток. В подальшому є можливість збільшити кредитний ліміт і суму позики до 8000 грн, але в обов'язковому порядку необхідно надати копії паспорта та ІПН. Кредит365 підходить для скрупульозних і пунктуальних позичальників, які впевнені у своїй кредитній історії.

credit 365
1-а позика:
500 - 5000 грн
Наступні позики:
до 20000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Михайловская 15/1 лит. Б юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
1802 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ «Айя ФІНАНС ГРУП» юридична назва
засновано 2017
fb.com/Credit365.ua Credit365 на Фейсбуку

Опис Credit365

Популярна система мікрокредитування Credit365 є лідером на фінансовому ринку. Ця система надає всі можливості отримати грамотну консультацію і оформити мікрокредит швидко в онлайн режимі.

Якщо Ви є новим клієнтом компанії, то максимальна сума, яку можеВам надати сервіс - 5 тисяч гривень. При наступних зверненняхукомпанію сума стає більше і складає -15 тисяч гривень. Така доступність збільшення суми позики можлива за умови своєчасного погашення існуючого боргу.

Терміни кредитування зручні для кожного потенційного і постійного позичальника, тому що оформити мікропозик можна від 7 до 30 днів. Якщо повернути позику вчасно не виходить, є можливість продовжити термін погашення боргу. Щоб такого не відбувалося часто, потрібно спочатку оцінити свої фінансові можливості майбутнього погашення заборгованості.

Раніше питання фінансової допомоги можна було вирішити тільки за допомогою звичного банківського кредиту. Зараз цю проблему вирішити легше, тому що МФО надають можливість не відвідувати головний офіс, а просто заповнити заявку на кредит в онлайн режимі і чекати відповідь від фахівців сервісу.

Отримання кредиту онлайн на банківську карту спрощує систему мікрокредитування і дозволяє позичальникам співпрацювати з кредиторами на мінімальних умовах у зручний час.

Структура роботи Credit365 полягає в лояльнійспівпраці зі своїми клієнтами. Головними показниками лідерства сервісу є: доступність оформлення мікропозики намінімальнихумовах.

Всю інформацію прооформленнята погашення мікропозики можна отримати на офіційному сайті мікрофінансової організації. Вам завжди підуть назустріч і допоможуть вирішитинайскладнішу фінансову проблему.

Для того, щоб взаємодія між кредитором і позичальником не припинялася, професіонали компанії працюють над оновленням інтерфейсу сайту, а саме над структурою особистого кабінету. «Особистий кабінет» Credit 365 зберігає всі Ваші персональні дані, які повинні бути в системі для швидкого оформлення мікропозики.

«Особистий кабінет» - це можливість знати всі деталі договору і терміни користування грошовими коштами.

Реєстрація особистого кабінету займає мінімальний час, але можливості щодо використання послуг сервісу стають максимальними.

Опції особистого кабінету

Особистий кабінет створює кожен потенційний позичальник для того, щоб оформити мікрокредит. Він є індивідуальним для кожного клієнта, а інформація, яка в ньому міститься, доступна тільки Вам.

В «Особистому кабінеті» Ви можете знайти наступну інформацію про мікропозику:

 • сума погашення боргу;
 • процентна ставка;
 • бонуси;
 • особисті дані.

Вся детальна інформація представлена на сайті компанії. Розділи сервісу поповнюються своєчасно, тому на сайті Ви зможете знайти відповіді на Ваші запитання.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Оформлення мікрокредиту займає мінімальну кількість часу, тому для швидкої реєстрації слід заповнити наступні пункти:

 1. За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту Вам слід вибрати суму кредиту онлайн і терміни його користування. Ознайомившись з % ставкою і умовами, Вам слід натиснути на кнопку «Оформити кредит».
 2. Заповнення реєстраційної заявки.


credit365 особистий кабінет

Обов'язковою умовою є заповнення всіх представлених полів. Згода, яка вимагається від позичальника, є підтвердженням для обробки Ваших персональних даних.

 1. Далі Вам на номер мобільного телефону буде відправлений код, який слід ввести в певне поле.
 2. Слід підтвердити Вашу електронну пошту.
 3. Введіть номер Вашої діючої банківської карти.
 4. Прочитайте умови договору і прийміть рішення щодо подальшої співпраці.

Тільки після згоди з умовами договору Ваша заявка буде розглянута, а грошові кошти відправлені на банківську карту.

Переваги:

 • швидке і грамотне співробітництво між позичальником і кредитором;
 • -30% на перший кредит;
 • переказ грошових коштів на будь-яку карту банку України;
 • надання мікропозики безпоручителів;
 • мінімальний пакет документів.

Причини відмови:

 • непогашена заборгованість в МФО;
 • шахрайство;
 • відсутність карти українського банку;
 • невідповідний вік;
 • громадянство іншої країни.

Слід звернути увагу на всі вимоги, які висуває компанія. Тільки уважний підхід до офіційних документів сервісу дозволить Вам визначитися з сумою і термінами погашення боргу.

Ваше рішення має бути виваженим і точним, тому що можливість надання наступних мікропозик залежить від погашення існуючого.

Служба підтримки:

 • зворотний дзвінок;
 • 0800-210-365;
 • info@credit365.ua.

Контакти:

Адреса:

 • [01001], м.[Київ], вул. [Михайлівська], [#15/1].

Реквізити:

 • ТОВ «Айя ФІНАНС ГРУП»;
 • Номер Ліцензії: №1802 від 18.05.2017;
 • ЄДРПОУ41184403.

Банківський рахунок:

 • 26502052600490 в ПА Про КБ «ПРИВАТБАНК»
 • МФО:300711

Credit365 відгуки людей

Credit365 – одна из любимых моих компаний. Здесь четко и быстро оформляют займы. Кроме этого, за своевременное погашения кредита насчитываются бонусы. За короткое время за счет бонусов я уже сэкономил 252 грн. Нужны деньги – обращайтесь в Credit365. Эта компания не подведет.
хороша компанія. Зазвичай рішення приймають швидко, надійно захищена особиста інформація.Рекомендую.
Класна компанія. рекомендую, так як допомогу надають якісно та швидко.
кредіт365 найкращий сервіс зі швидкого кредитування.Гроші надходять швидко. Потрібно надавати мінімум інформації.РЕКОМЕНДУЮ.
класна компанія, швидко та надійно допомагають всім. рекомендую.
Хороша компанія Credit365, швидко приймають рішення ,яке завжди позитивне !

Часті питання про Credit365

🔥 Що таке особистий кабінет Credit365?

Особистий кабінет Credit365 - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Credit365?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Credit365, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Credit365 при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up