CCloan

Компанія видає швидкі кредити в інтернеті під невеликий відсоток. Обов'язковою умовою для отримання кредиту є фото заявника на кредит з паспортом в руці. CCLOAN є новою компанією на ринку мікрокредитування України, а тому регулярно проводить акції і розіграші призів для залучення нових клієнтів та склала гідну конкуренцію "старожилам" в сфері онлайн кредитування України.

ccloan credit
1-а позика:
500 - 3000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
5-29 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Бассейная, дом 6 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
809 ліцензія Нацкомфінпослуг
ТОВ «СС Лоун» юридична назва
засновано 2016
fb.com/CCLoan.ua CCloan на Фейсбуку

Опис CCloan

Щорічно мікрокредитування вирішує фінансові проблеми десятків тисяч жителів України. Така популярність обумовлена зручним одержанням кредиту онлайн без відмови, тому щоне потрібно залишати стіни квартири / будинку або стояти в чергах. Також додатковою особливістю МФО є мінімальні вимоги основних документів без додаткових довідок.

МФО «CCLoan» - це міжнародний сервіс, який займається мікрофінансуванням людей, надаючи грошові кошти в борг. Завдяки зручному інтерфейсу і мобільним умовам, позичальники без труднощів можуть отримати позику на банківську карту за мінімальну кількість часу.

В Україні свою діяльність організація почала в 2016 році. Мета компанії - надати потенційним і постійним клієнтам якісне обслуговування і спростити процес оформлення і отримання кредиту.

CCLoan надає відповідальним позичальникам кредити на мінімальні суми (400 - 10   000 грн.). Термін користування (5 - 30 днів) грошовими коштами зручні і дозволяють вирішити фінансові труднощі. Щоб отримати кредит Вам необхідно мати:

 1. громадянство України;
 2. паспорт та ідентифікаційний код;
 3. діючий мобільний номер телефону;
 4. активовану карту будь-якого банку України.

Обов'язковою умовою є реєстрація на офіційному сайті компанії, заповнення заявки і згоду на обробку персональних даних. Без проходження цієї процедури Ви не зможете отримати кошти на карту.

Ваші дані проходять процедуру шифрування, тому не варто переживати за безпеку обробки. Сторонні особи не мають доступу до даних клієнтів компанії.

Якщо Вам терміново необхідний кредит, звертайтеся в сервіс   CCLoan. Тут Вам нададуть   грамотну консультацію і відповіді на всі питання, що стосуються співпраці з компанією.Способи зв'язку з професійною командою прописані на офіційному сайті.  

Умови оформлення кредиту є на сайті. Всі деталі і нюанси Ви можете уточнити у співробітників компанії. Перед тим як звертатися до фахівців, вивчіть інформацію на офіційному сайті сервісу. Можливо, Ви самостійно знайдете відповіді на питання і розберетеся в основних вимогах договору з кредитором.

Особистий кабінет є посередником між кредитором і позичальником. Тут сконцентровано рішення Ваших фінансових проблем і співпрацю з компанією.

Електронний Особистий кабінет є Вашим робочим місцем, в якому Ви повинні вирішувати відповідальні завдання. Особистий кабінет необхідний для того, щоб не пропустити деталі оформлення онлайн кредиту і терміни погашення заборгованості.

Опції особистого кабінету

Інформація про всі деталі Вашого кредиту може бути доступна тільки після реєстрації Особистого кабінету. Після даної процедури Вам стануть доступні:

 1. процентна ставка по кредиту;
 2. сума погашення заборгованості;
 3. способи повернення боргу;
 4. терміни користування грошовими коштами;
 5. наявність промокодом і бонусів;
 6. акційні пропозиції і знижки.

Це малий перелік того, що буде в Вашому розпорядженні в Особистому кабінеті. Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися або у співробітників компанії, або після реєстрації облікового запису.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Реєстрація та вхід в Особистий кабінет зазвичай не займає більше 10 хвилин часу. Це обумовлено якістю роботи професійної команди CCLoanі створенням зручного інтерфейсу сайту, з яким може впоратися клієнт будь-яких вікових рамок.

Етапи реєстрації на офіційному сайті наступні:

 1. перейшовши за посиланням на сайт компанії, Ви зможете скористатися кредитним калькулятором, який необхідний для розрахунку суми позики з відсотками та комісією. Також Ви зможете ознайомитися з крайніми термінами користування грошовими коштами. Якщо Вас влаштовують умови необхідно натиснути на кнопку «Оформити».
 2. далі Ви вписуєте в порожні клітинки номер телефону та адресу електронної пошти. Натискаєте кнопку «Відправити смс - код». Далі вводите отриманий код в спеціальне поле;
 3. вписуєте дані: ім'я, ІПН, стать, дата народження і пароль;
 4. підтверджуєте згоду на обробку персональних даних;
 5. також слід заповнити інформацію в розділах: «Паспортні дані», «Контактна інформація» і «Додаткова інформація».
 6. під час реєстрації слід «прив'язати» банківську карту до аккаунту і пройти верифікацію;
 7. далі Ви очікуєте рішення фахівців за заявкою;
 8. Чи отримуєте грошові кошти на карту будь-якого банку України.

Це основні кроки заповнення анкети, яка необхідна для отримання кредиту. Більш детально Ви зможете ознайомитися з додатковими етапами під час реєстрації.

Переваги:

 • розглядаються заявки навіть із зіпсованою кредитною;
 • відсутність комісій, якщо грошові кошти повертаються раніше покладеного терміну;
 • швидке отримання мікропозик на карту будь-якого банку України;
 • можливість отримання  промокодом;
 • акційні пропозиції і знижки.

Причини відмови:

 • непогашеннаязадолженностьв інших МФО. 
 • спроби  шахрайства;
 • порушення прав;
 • отсутствіенеобходімойінформаціі в заявці;
 • зіпсована кредитна історія.

Причини відмови найчастіше пов'язані з ігноруванням позичальника по оплаті заборгованості. Не варто звертатися в сервіс, якщо Ви точно знаєте, що не зможете оплатити борг.Повернення грошових коштів є обов'язковою умовою для всіх клієнтів компанії «CCLoan».  

Якщо Ви не можете вчасно погасити заборгованість, зверніться до фахівців компанії і Вам допоможуть вирішити дане питання.   

Служба підтримки:

 • Зворотній зв'язок;
 • 0442227733;
 • 0975831177;
 • 0955831177;
 • 0935831177;
 • help@ccloan.com.ua.

Контакти:

Адреса:

 • 01004, м Київ, вул.Басейна, д. #6.

Соціальні мережі:

 • Facebook;
 • Instagram.

Реквізити:

 • ТОВ «СС Лоун»;

Свідоцтво Національної комісії №809 от 17.04.2016 г.

CCloan відгуки людей

Первый раз пришлось брать кредит. Очень переживала, но оказалось напрасно, ccloan приятно удивил скоростью и уровнем обслуживания. Все оформила и сразу поступили деньги на карточку, очень удобно.

Часті питання про CCloan

🔥 Що таке особистий кабінет CCloan?

Особистий кабінет CCloan - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику CCloan?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет CCloan, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами CCloan при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up