Cashinsky

Докладна інформація про компанію Cashinsky. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті cashinsky.ua - докладна інструкція.

cashinsky-logo
1-а позика:
500 - 3000 грн
Наступні позики:
до 5000 грн
Можливі терміни:
1-35 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev проспект Науки, д. 50 юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
2231 ліцензія Нацкомфінпослуг
«ГЭЛЭКСИ» юридична назва
засновано 2017
facebook.com/cashinsky.ua Cashinsky на Фейсбуку

Опис Cashinsky

Сервіс Cashinsky є досить популярним МФО серед громадян України. Свою діяльність компанія почала в 2017 році і вже зараз займає високі позиції в якості і прозорості обслуговування позичальників.

Головними відмінностями Cashinsky від інших МФО є те, що мікрофінансова організація має особливості в швидкості і мобільності обслуговування, а саме:

 • доступність користування через будь-який гаджет, який має вихід в інтернет;
 • швидкість оформлення заявки і очікування відповіді не займе більше 15 хвилин;
 • порівняно маленька процентна ставка, на відміну від деяких МФО;
 • безпеку персональних даних.

Вивчивши інформацію про компанію та зваживши всі позитивні і негативні сторони, Ви зможете вирішити фінансові проблеми швидко і безпечно.

У мікрофінансової організації працює професійна команда, тому при будь-яких питаннях, що виникли, слід звертатися до фахівців.

Щоб інформація стала більш доступною до сприйняття, слід переглянути офіційний сайт компанії і детально вивчити інтерфейс. На головній сторінці розташовані розділи, в яких прописані відповіді на всі Ваші питання.

Дізнатися детальну інформацію про процентні ставки, терміни користування грошовими коштами, способах зв'язку з командою Cashinsky, нюансах оформлення і варіантах погашення мікропозик можна тільки на офіційному сайті компанії.

Прозора система роботи полягає в тому, що діяльність даного сервісу регулюється законодавством України, а МФО зареєстрована в реєстрі мікрофінансових компаній. Це є підтвердженням того, що на території України мікрофінансова організація Cashinsky законно надає послуги з мікрокредитування.

Особистий кабінет - це можливість кредитора і позичальника обмінюватися важливою інформацією, яка стосується мікрокредиту. Кожен клієнт, який хоче оформити мікропозику, повинен в обов'язковому порядку заповнити форму заявки та зареєструвати свій «Особистий кабінет».

Дані за договором і Ваша персональна інформація в компанії зберігається в конфіденційному режимі.

Опції особистого кабінету

Особистий кабінет відкриває перед Вами можливості використання детальної інформації про сервіс і Ваш кредит онлайн. Якщо потенційний клієнт, заходячи на сайт, має доступ тільки до загальної інформації, то постійний позичальник має персональний кабінет, в якому збережені деталі і нюанси оформленої мікропозики, а саме:

В Особистому кабінеті є така інформацію:

 • умови договору;
 • терміни можливого користування мікрокредитом;
 • сума позики;
 • % ставка.

Вся інформація про реєстрацію, заповнення анкети та інші нюанси є на головній сторінці офіційного сайту. Доступ до сервісу є у кожного потенційного і постійного позичальника.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Інструкція до оформлення заявки та заповнення облікового запису проста і зрозуміла. Етапи реєстраційної форми наступні:

 1. На головній сторінці офіційного сайту Cashinsky Ви можете побачити кредитний калькулятор, в якому прописані мінімальні і максимальні терміни користування грошовими коштами, а також сума позики, % ставка і сума погашення мікрокредиту. Тут же міститься вся інформація про останню дату повернення мікропозики.

Визначившись з сумою і термінами користування, слід натиснути на кнопку «Оформити заявку».

 1. Далі Ви заповнюєте форму поданої заявки і реєструєте «Особистий кабінет». Вводите персональні дані в порожні клітинки і заповнюєте всю потрібну інформацію.
 2. «Прив'язуєте» банківську карту. Після чого деякий час карта проходить верифікацію.
 3. Читаєте умови угоди і підтверджуєте їх.
 4. Очікуєте заявлену суму грошей на карті будь-якого банку України.

Переваги:

 • позитивна статистика позичальників, якіотримали мікропозику(в 90% випадків від усієї кількості поданих анкет);
 • проста форма для заповнення заявки;
 • швидкерішення фахівців за Вашою заявкою;
 • конфіденційність персональних даних;
 • оформлення грошових коштів в будь-який зручний час;
 • мобільність доступу;
 • робота в режимі «online».

Причини відмови:

 • борги по позиці в інших МФО;
 • спроби шахрайства;
 • відмова в наданні особистих даних;
 • невідповідність умовам договору;
 • мінімальна кількість інформації в заявці;
 • незгода з вимогами, прописаними в договорі.

Звернення в МФО є хорошою і доступною спробою вирішити свої фінансові труднощі. На даний момент в Україні існує проблема відповідності цін на продукти, медичні препарати, якість відпочинку і т.д. Це питання стосується великої кількості українців, які не можуть вирішити самостійно фінансову проблему.

Немає нічого поганого в тому, щоб звернутися в мікрофінансову організацію для того, щоб перестати думати про труднощі фінансового плану.

Перед тим, як прийняти рішення оформити онлайн кредит на картку, слід оцінити свої можливості, тому що грошові кошти потрібно буде повернути в зазначений термін.

Служба підтримки:

 • онлайн чат;
 • 044 364-06-46;
 • support@cashinsky.com.ua.

Контакти:

Адреса:

 •  [03083], м [Київ], пр-т. [Науки], [# 50].

Реквізити:

Банківський рахунок:

 • 265071005 в ПАТ «ПУМБ»
 • МФО: 334851

Cashinsky відгуки людей

Немає відгуків

Часті питання про Cashinsky

🔥 Що таке особистий кабінет Cashinsky?

Особистий кабінет Cashinsky - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Cashinsky?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Cashinsky, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Cashinsky при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up