AlexCredit кредит на картку онлайн

Докладна інформація про компанію AlexCredit. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозик на сайті alexcredit.ua - докладна інструкція.

 

Корисна інформація о AlexCredit

РЕЙТИНГ
Kількість голосів: 3 
fb.com/alexcredit.ua AlexCredit на Фейсбуку
г. Днепр, ул. Стартовая, 9-А, 2-этаж адреса
+380443373667 телефон
сума
3 000
10 000
строк
1-30
ставка
0%
1.9%

AlexCredit™ є мікрофінансової організацією, яка з'явилася на українському ринку на початку 2017 року. Фірма пропонує скористатися послугами мікрокредитування, тобто взяти позику без відмови та перевірок на термін від 1 до 30 днів. Останній зареєстрований учасник може отримати не більше 3 тисяч гривень, але в кожним позикою його ліміт буде збільшуватися, поки не досягне максимально доступної суми - 10 тисяч гривень. У Грузії та Чехії фірма також надає послуги громадянам, тільки зветься Emma`s Credit.

Перша позика мікрофінсновий сервіс видає під 0.01%, оплата за кожен день користування наступними мікропозик становить 1.7%. Річний коефіцієнт APR = 620.5% для постійного позичальника, і 3.65% для новачка. За використання 1000 гривень протягом 10 днів доведеться заплатити 1 гривню, якщо людина раніше вже брав гроші в МФО, то оплата становитиме 170 гривень

Опції особистого кабінету Алекс Кредіт

Пройшовши нескладну реєстрацію, клієнт в повній мірі може скористатися всіма можливостями особистого кабінету, а саме:

 • Заповнити анкету і відправити її на розгляд системи автоматичного прийняття рішень в режимі онлайн за допомогою співробітників компанії або скорингових систем;
 • При зміні мобільного номера або банківської карти коригувати ці персональні дані;
 • Інтерактивно виглядають всі умови поточної позики: до останнього дня терміна угоди, підсумкову суму до повернення;
 • Достроково погашати або продовжувати займ. Сервіс має можливість оплатити частину свого боргу, внести повну суму або зробити платіж в рахунок відсоткових нарахувань для продовження. Будь-які проплати найбільш зручно робити саме через особистий кабінет;
 • Подивитися історію позик в компанії.

У компанії AlexCredit особистий кабінет дозволяє отримати інформацію про всі акційні пропозиції, які активні на даний момент. З кожним наступним позикою людина отримує можливість оформити більшу позику.

AlexCredit: Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Для того щоб стати повноправним користувачем організації, необхідно зареєструватися. Доступ до реєстрації відкривається відразу після вибору суми і терміну позики. Спочатку внесіть свої особисті дані та контакти, після чого придумайте пароль. Цей пароль потрібен щоб в майбутньому заходити в свій профіль на сайті фірми.

Другий етап - вказівка номерів і серії ваших документів. Погодьтеся з принципами обробки персональної інформації, а так само вкажіть, хотілося б вам отримувати від компанії повідомлення про нові акції та пропозиції.

Після натискання кнопки далі чекайте повідомлення із секретним кодом, який вноситься в окреме поле. Після цього ви зможете перейти до заповнення заяви на оформлення онлайн кредиту.

АлексКредіт: Анкета на кредит

Перше що необхідно зробити це поставити галочку "Я новий клієнт", далі вибираємо необхідну суму і термін онлайн кредиту, зверніть увагу, якщо дата закінчення позики випадає на вихідний день, виберіть на один день більше, натисніть кнопку "Подати заявку" . Після цього з'являється анкета, яку потрібно заповнити, введіть свої дані:

 1. Прізвище, Ім'я, Побатькові;
 2. Вкажіть стать;
 3. Дату народження;
 4. Актуальний номер телефону;
 5. Електронна пошта. Електронна пошта повинна бути коректно і правильно написана;
 6. Придумайте пароль. За допомогою якого ви будете здійснювати вхід в особистий кабінет;
 7. Паспортні дані. Заповнення даного етапу анкети залежить від того якого зразка у вас паспорт, якщо у вас пластиковий паспорт у вигляді карти, Відповідаючи на питання: "У вас паспорт старого зразка?" вибирайте "Ні", в разі якщо у вас звичайний паспорт у вигляді книжки вибирайте "Так". Зверніть увагу, при введенні номера паспорта, вводитися серія паспорта великими літерами як в паспорті і номер паспорта без пробілів, вказуйте дату видачі, заповніть поле "Ким виданий паспорт", так як вказано в паспорті повністю.
 8. Ідентифікаційний номер. Який складається з 10 цифр.

Перед тим як натиснути кнопку "далі", обов'язково поставте галочку навпроти "Я ознайомлений з правилами та умовами надання кредиту", попередньо ознайомившись з ними можна на сайті Алекс Кредіт. Після цього з'являється спливаюче вікно в якому необхідно ввести чотиризначний число, яке прийшло до Вас на телефон і натискайте "Далі".

Переходимо до етапу "Адреса", набираємо наступне:

 1. Область;
 2. Місто;
 3. Вулиця;
 4. Номер будинку;
 5. Номер квартири;
 6. Номер домашнього телефону;
 7. Поштовий індекс;
 8. Вказуєте, з якого часу проживаєте за даною адресою;
 9. Домашній телефон (якщо домашнього телефону немає, залишайте це поле порожнім).

Якщо Ваше фактичне місце проживання не збігається з місцем реєстрації, то відповідаючи на питання: "Звідки проживання збігається з адресою реєстрації" відповідаєте: "Ні" і заповнюєте адреса реєстрації, згідно з Вашим паспортом.

Наступний етап анкети на позику в Алекс Кредит - Зайнятість. У списку, виберіть тип Вашої зайнятості та заповніть всі необхідні дані, після цього натисніть на кнопку "Далі".

Верифікація карти в Алекс Кредит

Верификация карты в Алекс КредитПереходимо до етапу "Інформація про карту", звертаємо увагу, верифікувати карту на сайті AlexCredit зможе тільки її законний власник, так само для верифікації карти позитивний баланс карти повинен бути не менше 2 гривень, по вашій карті повинен бути відкритий ліміт для оплати в інтернеті на суму 2 гривні, верифікувати карту Вам необхідно протягом 10 хвилин.

Введіть наступні дані в поле:

 • Номер карти. Введіть 16 цифр вашої банківської карти;
 • Термін дії карти;
 • Прізвище та Ім'я власника карти латиницею;
 • CVV код. Можна подивитися на зворотній стороні картки, який складається з 3-х цифр;
 • Номер телефону;
 • Електронну пошту.

Після цього натисніть на кнопку "Далі", після чого Вам необхідно звернутися в онлайн-банкінг або на гарячу лінію в банк, для того щоб уточнити, яка сума була заблокована. Саме її, з точністю до копійки необхідно ввеслі в порожнє поле для заповнення, після цього натискайте кнопку "Далі".

Завантаження фото. Останній етап

Фото, яке повинно бути хорошої якості, Ви повинні тримати паспорт в руках, на фото повинно бути чітко видно серія і номер паспорта, натисніть на кнопку "завантажити фото" і виберіть фото зі свого пристрій, після цього натисніть кнопку "Далі", після чого Ваша заявка надходить на обробку системи Алекс Кредит, протягом 5 хвилин система приймає рішення. Якщо Ваша заявка була схвалена, необхідно зайти на свою електронну пошту для підписання договору.

Як правильно погасити онлайн кредит або продовжити в Алекс Кредит

Для початку введіть e-mail та пароль для входу в особистий кабінет, потім наведіть на вікно для погашення кредиту та продовження кредиту.

Якщо ви хочете продовжити кредит, Необхідно вибрати термін продовження кредиту в певний колонці є можливість продовжити кредит на:

 • 10 днів;
 • 20 днів;
 • 30 днів.

Для продовження кредиту необхідно заплатити відсотки за користування кредитом, плюс 50, 100 або 150 гривень за саме послугу пролонгації. Якщо ви хочете оплатити іншою картою, необхідно натиснути на посилання "Продовж кредит іншою картою", далі ознайомлює з договором і натискайте кнопку "Так", потім внесіть дані нової банківської карти, після цього пролонгація вступає в дію.

Ви маєте можливість погасити всю суму кредиту або погасити її частина, при погашенні частини кредиту, внесіть суму яку хочете оплатити, після цього натисніть "Оплатити". Якщо хочете погасити всю суму кредиту, натисніть на відповідне вікно, якщо оплата буде іншою картою, необхідно перейти за посиланням "погасити іншою картою" і вводите дані нової банківської карти, далі натисніть "Оплатити". Якщо оплата буде зі старої карти, натисніть "Погасити кредит зараз", після цього кредит буде повністю погашений і закритий.

Звертаємо Вашу увагу, для оплати позики Алекс Кредит, у вас повинен бути відкритий ліміт длячого оплати в інтернеті.

AlexCredit: Як правильно поміняти банківську карту

На головному сайті alexcredit.ua натисніть на конпку "Вхід", введіть ваш e-mail і пароль. Після входу в Особистий кабінет, зніміть галочку "Використовувати старі дані"

У вас буде можливість поміняти:

 • Інформацію та паспортні дані;
 • Фактичне місце проживання;
 • зайнятість;
 • Інформацію про карту.

У даній статті ми будемо змінювати інформацію про карту. Натисніть на дану комірку і внесіть нові дані банківської картки:

 • Номер картки;
 • Термін дії;
 • Прізвище та Ім'я власника карти;
 • CVV код;
 • Номер телефону;
 • e-mail адресу.

Натисніть "Далі", після цього буде блокована случайнаяя сума до 2 гривень, її можна дізнатися зателефонувавши на гарячу лінію банку або зайти в інтернет-банкінг, имеено заблоковану суму потрібно внести в поле, після цього дані банківської картки змінені і ви знову можете подати заявку на позику в Алекс Кредит.

Переваги:

 • Невелика комісія 1,7%;
 • Мінімальний відсоток (по Україні) для нових клієнтів 0,01%;
 • Надають знижки на кредити, якщо ваш друг зареєструвався на сервісі на запрошення;
 • Є онлайн-чат, де можна відразу поставити питання на сайті;
 • Відповіді на популярні питання на етапі прив'язки карти.

Причини відмови:

 • Високий відсоток за прострочення 3%;
 • Мінімальний термін позики 5 днів, в той час як у конкурентів від 1 дня;
 • Немає кнопки Зареєструватися . Щоб просто створити свій обліковий запис потрібно обов'язково почати оформляти кредит;
 • Особистий кабінет доступний тільки для тих, хто оформив кредит;
 • Чи можуть звернути увагу на незакриті діючі кредити.

Контакти:

 • Адреса: Україна 49041, місто Дніпро, вулиця Стартова 9-А, другий поверх
 • Телефони: +380996186464 +380976186464 +380936186464
 • Електронна пошта: admin@alexcredit.com.ua

Реквізити:

 • ТОВ Алекскредіт
 • ЄДРПОУ 41346335
 • р / р 26505050200370 в АТ КБ Приватбанк
 • МФО 305299
Залишити вiдгук
AlexCredit відгуки людей
Були потрібні гроші по телевізору побачив рекламу Alexcredit начав заповнювати заявку на сайті, раптом на якомусь етапі від мене запросили фото з паспортом в руках, я трохи начав беспокоїться, а потім прочитав відгуки про компанію, поняв, що алекс надійна компанія, зробив фото з паспортом, прікріпив і відправил заявку. Рішення по займу вже через 5 хвилин було у мене на екрані, видала мені компанія 4000 гривен, без всіяких там дзвінків мені, або родичам - рекомендую.
Брала кредит в алекс кредит, вместо запрашиваемых 5000 гривен, выдали 3000, почему так, объясните пожалуйста
Що робити, якщо загубив пароль в особистий кабінет алекс кредіт?
up
кредит онлайн Ukraine