Alex Credit

Докладна інформація про компанію AlexCredit. Реквізити, контактні дані служби підтримки та діючі документи. Умови оформлення позики: сума, процентна ставка та інші параметри. Переваги та можливі причини відмови. Як швидко оформити мікропозику на сайті alexcredit.ua - докладна інструкція.

алекс кредіт
1-а позика:
500 - 3000 грн
Наступні позики:
до 10000 грн
Можливі терміни:
1-30 діб
Процентна ставка: 0,01*-1.9

banner ad boy
телефон
електронна пошта
UA Kiev ул. Стартовая, 9-А, 2-этаж юр.адреса
години роботи
00:00 – 23:59
ФК № 930 ліцензія Нацкомфінпослуг
ООО «Алекскредит» юридична назва
засновано 2017
fb.com/alexcredit.ua Alex Credit на Фейсбуку

Опис Alex Credit

AlexCredit™ є мікрофінансової організацією, яка з'явилася на українському ринку на початку 2017 року. Фірма пропонує скористатися послугами мікрокредитування, тобто взяти позику без відмови та перевірок на термін від 1 до 30 днів. Останній зареєстрований учасник може отримати не більше 3 тисяч гривень, але в кожним позикою його ліміт буде збільшуватися, поки не досягне максимально доступної суми - 10 тисяч гривень. У Грузії та Чехії фірма також надає послуги громадянам, тільки зветься Emma`s Credit.

Перша позика мікрофінсновий сервіс видає під 0.01%, оплата за кожен день користування наступними мікропозик становить 1.7%. Річний коефіцієнт APR = 620.5% для постійного позичальника, і 3.65% для новачка. За використання 1000 гривень протягом 10 днів доведеться заплатити 1 гривню, якщо людина раніше вже брав гроші в МФО, то оплата становитиме 170 гривень

Опції особистого кабінету Алекс Кредіт

Пройшовши нескладну реєстрацію, клієнт в повній мірі може скористатися всіма можливостями особистого кабінету, а саме:

 • Заповнити анкету і відправити її на розгляд системи автоматичного прийняття рішень в режимі онлайн за допомогою співробітників компанії або скорингових систем;
 • При зміні мобільного номера або банківської карти коригувати ці персональні дані;
 • Інтерактивно виглядають всі умови поточної позики: до останнього дня терміна угоди, підсумкову суму до повернення;
 • Достроково погашати або продовжувати займ. Сервіс має можливість оплатити частину свого боргу, внести повну суму або зробити платіж в рахунок відсоткових нарахувань для продовження. Будь-які проплати найбільш зручно робити саме через особистий кабінет;
 • Подивитися історію позик в компанії.

У компанії AlexCredit особистий кабінет дозволяє отримати інформацію про всі акційні пропозиції, які активні на даний момент. З кожним наступним позикою людина отримує можливість оформити більшу позику.

AlexCredit: Реєстрація та вхід в особистий кабінет

Для того щоб стати повноправним користувачем організації, необхідно зареєструватися. Доступ до реєстрації відкривається відразу після вибору суми і терміну позики. Спочатку внесіть свої особисті дані та контакти, після чого придумайте пароль. Цей пароль потрібен щоб в майбутньому заходити в свій профіль на сайті фірми.

Другий етап - вказівка номерів і серії ваших документів. Погодьтеся з принципами обробки персональної інформації, а так само вкажіть, хотілося б вам отримувати від компанії повідомлення про нові акції та пропозиції.

Після натискання кнопки далі чекайте повідомлення із секретним кодом, який вноситься в окреме поле. Після цього ви зможете перейти до заповнення заяви на оформлення онлайн кредиту.

АлексКредіт: Анкета на кредит

Перше що необхідно зробити це поставити галочку "Я новий клієнт", далі вибираємо необхідну суму і термін онлайн кредиту, зверніть увагу, якщо дата закінчення позики випадає на вихідний день, виберіть на один день більше, натисніть кнопку "Подати заявку" . Після цього з'являється анкета, яку потрібно заповнити, введіть свої дані:

 1. Прізвище, Ім'я, Побатькові;
 2. Вкажіть стать;
 3. Дату народження;
 4. Актуальний номер телефону;
 5. Електронна пошта. Електронна пошта повинна бути коректно і правильно написана;
 6. Придумайте пароль. За допомогою якого ви будете здійснювати вхід в особистий кабінет;
 7. Паспортні дані. Заповнення даного етапу анкети залежить від того якого зразка у вас паспорт, якщо у вас пластиковий паспорт у вигляді карти, Відповідаючи на питання: "У вас паспорт старого зразка?" вибирайте "Ні", в разі якщо у вас звичайний паспорт у вигляді книжки вибирайте "Так". Зверніть увагу, при введенні номера паспорта, вводитися серія паспорта великими літерами як в паспорті і номер паспорта без пробілів, вказуйте дату видачі, заповніть поле "Ким виданий паспорт", так як вказано в паспорті повністю.
 8. Ідентифікаційний номер. Який складається з 10 цифр.

Перед тим як натиснути кнопку "далі", обов'язково поставте галочку навпроти "Я ознайомлений з правилами та умовами надання кредиту", попередньо ознайомившись з ними можна на сайті Алекс Кредіт. Після цього з'являється спливаюче вікно в якому необхідно ввести чотиризначний число, яке прийшло до Вас на телефон і натискайте "Далі".

Переходимо до етапу "Адреса", набираємо наступне:

 1. Область;
 2. Місто;
 3. Вулиця;
 4. Номер будинку;
 5. Номер квартири;
 6. Номер домашнього телефону;
 7. Поштовий індекс;
 8. Вказуєте, з якого часу проживаєте за даною адресою;
 9. Домашній телефон (якщо домашнього телефону немає, залишайте це поле порожнім).

Якщо Ваше фактичне місце проживання не збігається з місцем реєстрації, то відповідаючи на питання: "Звідки проживання збігається з адресою реєстрації" відповідаєте: "Ні" і заповнюєте адреса реєстрації, згідно з Вашим паспортом.

Наступний етап анкети на позику в Алекс Кредит - Зайнятість. У списку, виберіть тип Вашої зайнятості та заповніть всі необхідні дані, після цього натисніть на кнопку "Далі".

Верифікація карти в Алекс Кредит

Верификация карты в Алекс КредитПереходимо до етапу "Інформація про карту", звертаємо увагу, верифікувати карту на сайті AlexCredit зможе тільки її законний власник, так само для верифікації карти позитивний баланс карти повинен бути не менше 2 гривень, по вашій карті повинен бути відкритий ліміт для оплати в інтернеті на суму 2 гривні, верифікувати карту Вам необхідно протягом 10 хвилин.

Введіть наступні дані в поле:

 • Номер карти. Введіть 16 цифр вашої банківської карти;
 • Термін дії карти;
 • Прізвище та Ім'я власника карти латиницею;
 • CVV код. Можна подивитися на зворотній стороні картки, який складається з 3-х цифр;
 • Номер телефону;
 • Електронну пошту.

Після цього натисніть на кнопку "Далі", після чого Вам необхідно звернутися в онлайн-банкінг або на гарячу лінію в банк, для того щоб уточнити, яка сума була заблокована. Саме її, з точністю до копійки необхідно ввеслі в порожнє поле для заповнення, після цього натискайте кнопку "Далі".

Завантаження фото. Останній етап

Фото, яке повинно бути хорошої якості, Ви повинні тримати паспорт в руках, на фото повинно бути чітко видно серія і номер паспорта, натисніть на кнопку "завантажити фото" і виберіть фото зі свого пристрій, після цього натисніть кнопку "Далі", після чого Ваша заявка надходить на обробку системи Алекс Кредит, протягом 5 хвилин система приймає рішення. Якщо Ваша заявка була схвалена, необхідно зайти на свою електронну пошту для підписання договору.

Як правильно погасити онлайн кредит або продовжити в Алекс Кредит

Для початку введіть e-mail та пароль для входу в особистий кабінет, потім наведіть на вікно для погашення кредиту та продовження кредиту.

Якщо ви хочете продовжити кредит, Необхідно вибрати термін продовження кредиту в певний колонці є можливість продовжити кредит на:

 • 10 днів;
 • 20 днів;
 • 30 днів.

Для продовження кредиту необхідно заплатити відсотки за користування кредитом, плюс 50, 100 або 150 гривень за саме послугу пролонгації. Якщо ви хочете оплатити іншою картою, необхідно натиснути на посилання "Продовж кредит іншою картою", далі ознайомлює з договором і натискайте кнопку "Так", потім внесіть дані нової банківської карти, після цього пролонгація вступає в дію.

Ви маєте можливість погасити всю суму кредиту або погасити її частина, при погашенні частини кредиту, внесіть суму яку хочете оплатити, після цього натисніть "Оплатити". Якщо хочете погасити всю суму кредиту, натисніть на відповідне вікно, якщо оплата буде іншою картою, необхідно перейти за посиланням "погасити іншою картою" і вводите дані нової банківської карти, далі натисніть "Оплатити". Якщо оплата буде зі старої карти, натисніть "Погасити кредит зараз", після цього кредит буде повністю погашений і закритий.

Звертаємо Вашу увагу, для оплати позики Алекс Кредит, у вас повинен бути відкритий ліміт длячого оплати в інтернеті.

AlexCredit: Як правильно поміняти банківську карту

На головному сайті alexcredit.ua натисніть на конпку "Вхід", введіть ваш e-mail і пароль. Після входу в Особистий кабінет, зніміть галочку "Використовувати старі дані"

У вас буде можливість поміняти:

 • Інформацію та паспортні дані;
 • Фактичне місце проживання;
 • зайнятість;
 • Інформацію про карту.

У даній статті ми будемо змінювати інформацію про карту. Натисніть на дану комірку і внесіть нові дані банківської картки:

 • Номер картки;
 • Термін дії;
 • Прізвище та Ім'я власника карти;
 • CVV код;
 • Номер телефону;
 • e-mail адресу.

Натисніть "Далі", після цього буде блокована случайнаяя сума до 2 гривень, її можна дізнатися зателефонувавши на гарячу лінію банку або зайти в інтернет-банкінг, имеено заблоковану суму потрібно внести в поле, після цього дані банківської картки змінені і ви знову можете подати заявку на позику в Алекс Кредит.

Переваги:

 • Невелика комісія 1,7%;
 • Мінімальний відсоток (по Україні) для нових клієнтів 0,01%;
 • Надають знижки на кредити, якщо ваш друг зареєструвався на сервісі на запрошення;
 • Є онлайн-чат, де можна відразу поставити питання на сайті;
 • Відповіді на популярні питання на етапі прив'язки карти.

Причини відмови:

 • Високий відсоток за прострочення 3%;
 • Мінімальний термін позики 5 днів, в той час як у конкурентів від 1 дня;
 • Немає кнопки Зареєструватися . Щоб просто створити свій обліковий запис потрібно обов'язково почати оформляти кредит;
 • Особистий кабінет доступний тільки для тих, хто оформив кредит;
 • Чи можуть звернути увагу на незакриті діючі кредити.

Контакти:

 • Адреса: Україна 49041, місто Дніпро, вулиця Стартова 9-А, другий поверх
 • Телефони: +380996186464 +380976186464 +380936186464
 • Електронна пошта: admin@alexcredit.com.ua

Реквізити:

 • ТОВ Алекскредіт
 • ЄДРПОУ 41346335
 • р / р 26505050200370 в АТ КБ Приватбанк
 • МФО 305299

Alex Credit відгуки людей

Погасила раньше кредит, хотела взять больше. А согласовали ту же(сумму) говорят что не они решают а система. Ни какой системы поощрения и лояльности. Также как и в Е гроши.
Добрый вечер, Алина. Все МФО Украины - это официально зарегистрированные финансовые компании с собственным финансовым фондом изначально, не менее 1 000 000 гривен на счету для выдачи кредитов, Вы можете детально ознакомиться об информации, что такое онлайн кредит на карту в Украине на главной странице сайта, касаемо маленького количества исков в Суд - это, сами понимаете долгий процесс и издержки, оплата услуг юристов и прочее, по-этому изначально компании и в том числе Alex Credit ведут себя лояльно к своим заемщикам, тем более грех жаловаться тем, кто берет первый займ под 0 процентов и не возвращает его, в других случаях, а так же при возниконовение любых проблем с платежами и возвратами, советуем всем пользователям микрокредитов, неважно каких МФО, решать Вашу проблему сразу, обратившись: либо на горячую линию, направить письмо, если у МФО есть офис в вашем городе, можно обратиться туда с визитом, но главное четко и правдиво объясните суть Вашей проблемы, почему именно сейчас у Вас возникли проблемы платежей по кредиту, если вы будете искрение, Вам всегда пойдут на встречу или постараются сделать бремя кредита для Вас чуть легче... Благодарим Вас, за оставленный комментарий
За почти 3 года работы компании, в судовом реестре всего 6 дел, и что самое интересное все к компании Алекскредит, сама Алекскредит ни разу де подала иск, тоесть работают вне правового поля
Есть займы в других МФО но хочу сказать здесь все быстро и прозрачно погашение зачисляется сразу даже терминалы никаких 3дней Рекомендую всем Alex credit!
Оформить онлайн кредит в Alexcredit было очень легко, небольшие трудности появились с привязкой банковской карты, но онлайн оператор помог мне совершить эту операцию. В итоге деньги в размере 5000 гривен поступили мгновенно на мою приватовскую карту. Итоги: Первый займ в Алекс Кредит был оформлен быстро и без лишних трудностей, я довольна этой финансовой компанией, спасибо, что помогли решить временную проблему с наличностью.
Завжди обираю алекскредит як надіний сервіс по оформленню онлайн кредиту на картку, гроші під замовлення на картці через 5 хвилин, моя кума рекомендувала мені алекс кредит, як надійного фінансового помічника, у якого можна взяти немного грошей до зарплати щодня
Брал тут займ в конторе этой алекс кредіт. Плюсы: Выдали реально быстро без отказа, до этого отказывали все МФО, алекс кредит дал 3000 гривен на карту - это конечно нормуль, погулять можно. Не понравилось: Надо было делать фото с паспортом Итоги: Нейтральный отзыв
Уже несколько раз брала деньги в AlexCredit. За исключением высоковатых процентов, все устраивает. Быстро, удобно, главное вовремя возвращать и не будет никаких лишних процентов. Советую всем.
Я не дуже довіряю рекламі по телебаченню, але чесно кажучи затримали заробітну плату, а требо було викупати мобільний телефон з ломбарду, гроші потрібні були терміново, вирішила скористатися миттєвим кредитом саме в алекскредіт, дякую що вчасно допомогли, видали 3000 гривень на місяць, ще і під нуль відсотків.
Важная информация: Если вы потеряли пароль или логин от личного кабинета в Алекс Кредит, выполните следующие действия: 1) Перейдите на сайт Алекс Кредит, и нажмите "Вход" в верхней странице сайте; 2) Выберите пункт: Забыли пароль /Забыли e-mail 3) Действуйте согласно предписанных шагов 4) Готово!
Завдяки алекскредіту ми вчасно придбали новую піч для родини по акційній ціні
Були потрібні гроші по телевізору побачив рекламу Alexcredit начав заповнювати заявку на сайті, раптом на якомусь етапі від мене запросили фото з паспортом в руках, я трохи начав беспокоїться, а потім прочитав відгуки про компанію, поняв, що алекс надійна компанія, зробив фото з паспортом, прікріпив і відправил заявку. Рішення по займу вже через 5 хвилин було у мене на екрані, видала мені компанія 4000 гривен, без всіяких там дзвінків мені, або родичам - рекомендую.
Брала кредит в алекс кредит, вместо запрашиваемых 5000 гривен, выдали 3000, почему так, объясните пожалуйста
Що робити, якщо загубив пароль в особистий кабінет алекс кредіт?

Часті питання про Alex Credit

🔥 Що таке особистий кабінет Alex Credit?

Особистий кабінет Alex Credit - це персональна сторінка клієнта в сервісі, в ньому ви зможете подавати заявки на позики, відстежувати інформацію по поточному займу, редагувати особисту інформацію, вивчити умови програми лояльності. Для реєстрації особистого кабінету необхідно мати під рукою мобільний телефон, паспорт і ІПН. Також вам знадобиться ваша особиста банківська картка VISA або MASTERCARD.

🔥 Де я можу оплатити позику Alex Credit?

➦ Оплатити позику можна за допомогою банківської карти через особистий кабінет Alex Credit, в платіжних терміналах самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24. Здійснити платіж по позиці ви можете в інтернет-банкінгу вашого банку або в відділенні будь-якого банку, що знаходиться на території України.

🔥 Чому мені відмовили у позиці?

➦ Причину відмови конкретному клієнтові система не повідомляє, але згідно з правилами Alex Credit при видачі кредиту в першу чергу аналізується ваша кредитна історія і ретельно перевіряється чесність відповідей в кредитній заявці.
banner ad girl
up